Výrazné meškanie objednávok z Aliexpress

29. dec 2023

Ludia stalo sa to aj Vam alebo len mne? zaciatkom novembra som poobjednavala veci z aliexpressu ale aj take co mali 15day delivery a skoro ziaden neprisiel… polovica niekde stoji uz mesiac … chapem, predvianocne sialenstvo ale polovica veci sa nepohla od neviem kedy … myslite ze to este pride?

stanulienkat
29. dec 2023

Z Ali ti nikdy nic nepride do 2 tyzdnov. Na to sa nespoliehaj. Vzdy si pozri max cas dodania.

judit47
29. dec 2023

@stanulienkat neviem kolko objednavok a ako casto robis ale mne posledne dva roky prisli vsetky veci do 10 dni ked garantovali 15 days delivery.

@autorka

Aj mne stoja od 5.12 vsetky veci v Budapesti co inokedy tam boli 1-2 dni kym presli colnicou, teraz su tam od 5teho ale uz mi dnes pipli ze uz odisli , ratam ze pridu buduci tyzden.
Tie co maju to dlhe sledovacie a nosi kurier urcite pridu…

Tie kde konci HU,BE,UB tie mozu/nemusia prist…

simca06022011
29. dec 2023

mam doma vsetky novembrove, a takmer vsetky decembrove objednavky... (obj. som posledne okolo 4.12.) Posledne prisli teraz v stredu.
Este tam mam 3 objednakvy zo zaciatku decembra, kotre maju ale termin dorucenia do polky januara, cize maju cas...

K tvojej otazke: este sa mi nestalo, aby cokolvek z aliexpressu neprislo. AJ ked prisli neskoro ale prisli.

simca06022011
29. dec 2023

@judit47 zo 4.12. tie canio zasielky (cize budapest a nosi to potom SPS) mi prisli v piatok pred vianocami :DD

stanulienkat
29. dec 2023

@judit47 obcas robim, ale nikdy mi nic neprislo za menej ako 3-4 tyzdne. Rekord bolo 1 pero-5 mesiacov!!! Uz som aj na neho zabudla, ale prislo.😁

judit47
29. dec 2023

@stanulienkat mne uz aj za 7 dni prislo,zavisi asi co a kedy🙂

hipuska
29. dec 2023

Mne, teraz. Ja som kontaktovala predajcu, ten mi odpísal, ze kontaktovali prepravcu a behom pár dní bol sa balíček pohol. Zároveň som otvorila dispute

autor
29. dec 2023

@stanulienkat ale vzdy mi vsetko chodi praveze nacas ale musi tam byt zelenym 15day delivery.. objednavam vkuse len teraz cez Vianoce nic nedoslo

autor
29. dec 2023

@judit47 ano presne aj mne stoja tie co mali byt uz v budapesti, resp. stoja tam

@simca06022011 mne sa praveze uz stalo ze neprisli lenze ja objednavam velmi vela … :D a na ten pocet je to aj tak dobra bilancia ... niektore zas boli uz aj refundovane a prisli nakoniec :D

autor
29. dec 2023

@stanulienkat tak to si mala urcite global economy shipping - najlacnejsie postovne vtedy sa stane ze pride neskoro alebo aj nepride .. ale ked objednavas za 10€ a viac uz to pride vacsinou kurierom a fakt rychlo ..

saxana000
29. dec 2023

Aj mne stoja baliky.myslim ze je to tym vianocnym osialom inkedy ich mam.do 2 tyzdnov.

kate9999
29. dec 2023

Mne dnes prišiel objednaný 8.novembra niečo úplne iné detská veľkosť nikdy viac.

janai1
29. dec 2023

balíky z novembra boli od 4.12. na colnici a nepohlo sa s nimi. Dnes mi prišiel mail, že boli odovzdané dopravcovi

ivanaks
29. dec 2023

Ja som objednávala v polovici novembra, brala som 2 veci od 2 rôznych obchodníkov. Obvykle mi zásielky zlúčili ešte v Číne, teraz jeden išiel do pošty skôr, druhý (s garantovaným doručovaním) o 3 dni neskôr. Prvýkrát sa mi stalo, že garantovaný nedošiel načas (bežne mi chodia s týždňovým predstihom). Paradoxne skôr došiel ten negarantovaný, doručovaný Slov. poštou. Ten druhý uviazol v Maďarsku a čakal a čakal a čakal, kým ho Expres One (SPS) naloží a dovezie na Slovensko. Meškal 2 týždne...

egonsk
29. dec 2023

mne posledna objednavka z aliexpresu a "15 dnovej garancii dorucenia" bola z nepochopitelnych dovodov rozdelena do 2 balikov, jeden prisiel na 17 den a druhy este stale odpociva niekde v madarsku, je to presne mesiac od kupi uz.

katka533
29. dec 2023

Ja som objednala z temu tri objednavky velke a vsetky mi prišli do týždňa, myslim, ze to je rovnaký tovar

mawisch
29. dec 2023

Ani mne neprisli. Mali garanciu dorucenie do 15 dni a uz dlho niekde stoja

nikha2809
29. dec 2023

Môj sa od 15.12 ako ho odovzdali miestnemu dopravcovi sa nepohol

minka201
29. dec 2023

Ja tiež stále čakám na objednávku z novembra :/

sonalove
29. dec 2023

Ja som objednavala z ALI 27.11, 5,6,a aj 12.12 a všetky mi prišli do Vianoc . Tovar od rôznych obchodníkov. Priateľ objednával 20.11 a ešte to neprišlo 🤦‍♂️ Tiež je to niekde zaseknuté

autor
30. dec 2023

Tak ste ma ukludnili ze maju toho vela, snad nam vsetko dorazi 🙂))