Výpadky koníka z technických príčin

miroslavkab
18. dec 2015

Ludkovia, aj vam vypadava neustale koník, je to na nervy, hlavne ked clovek nema cas a ked potrebuje dojednavat kupu a predaj. Skoro kazdy den, v poslednej dobe, ked nieco hladam, sa mi tam rozhojda ten koník, neviem, ci mam chybu ja, alebo je koník preťažený?

limetka69
18. dec 2015

@miroslavkab stalo sa, mi to len, na, bazariku párkrát, ale keď som dala späť, späť tak, normálne šiel. 🙂

mawka
18. dec 2015

v poslednej dobe v jednom kuse. otras

anatalia77
18. dec 2015

tiez v poslednom case je to hrozne

acer11
18. dec 2015

tiež nadávam ako pes....každú chvíľu sa hojdá 😀 chňup,keď to najmenej potrebujem a robí to odkedy ho vylepšili 😖

miroslavkab
autor
18. dec 2015

Presne tak, odkedy ho vylepsili!!!

mawka
18. dec 2015

no asi to nezvladli niekde. chybicka se vloudila 😀

8291
18. dec 2015

Pripajam sa v poslednej doma je to hotová katastrofa.neustale mi nabehne stránka v uplne inej podoba a stále musim hľadať,

srdiecko4u
19. dec 2015

Skuste vyskusat nieco z tohto https://www.modrykonik.sk/group/7315/ahojte-via... Vacsinou je chyba v prehliadaci - je ho potrebne aktualizovat.

sanettt
20. dec 2015

Včera mi vypadol za hodinu 10x a dnes to isté. Platila som si aj bazar +,ale už teraz asi dva týždne neplatim, nemá to zmysel keď sa v ňom nedá poriadne pohybovať, bez toho aby sa mi na ploche počítača hupal koník.

mawka
20. dec 2015

@srdiecko4u ale kdeze, pada v hocijakom prehliadaci, pada stale dokola, v jednom kuse, kazdych 5 minut vypadok. pada aj v inkognito rezime. problem maju na strane MK, nie uzivatelia.
@sanettt dnes viac nejde ako ide. pada a pada a pada.

8291
20. dec 2015

@srdiecko4u akýkoľvek prehliadač je to stále rovnaké.

anatalia77
20. dec 2015

mali by ho premenovat. Nejde a pada.

srdiecko4u
20. dec 2015

@mawka @8291 Dnes a vcera nefunguje ani mne - pojde o technicky problem. Tiez sa mi hojdal konik pri pouziti IP, pri upozorneniach, v bazare. Ale napr. uz asi dve hodiny to vyzera, ze vsetko funguje.

zajkka
28. apr 2016

Ahojte maminky,chcela by som sa opýtať,ze či aj vy máte častý výpadok bazáru pri listovaní stránok,uz mi to ide dosť na nervy,tak ze sa vas opýtam,či sa to teraz asi tak týžden stáva aj vam....ešte by som sa chcela poradiť,ked prezeral Wishlist a niečo kuknem zblízka ,vrátim sa a som úplne opäť hore a musím sa opäť dostať úplne na napr.389 inzerát.....aj vam sa to stáva? 😉

zajkka
28. apr 2016

Alebo píšem niekomu asi 20 riadkové vety,som úplne rozpísaná a ked chcem odoslať....opäť výpadok koníka s technických príčin a samozrejme sa všetko vymaže a vtedy mi je do revu 😒

srdiecko4u
28. apr 2016

@zajkka Mne vsetko funguje ako ma - ak sa ti da, skus vyskusat iny prehliadac, ci ti to bude haprovat aj v nom.

zajkka
28. apr 2016

@srdiecko4u dakujem,vyskusam

taso3
3. máj 2016

Ahoj kočky mám rovnaký problém ... ( stále sa hlúpe a hlúpe ). Už sa vám to niektorej podarilo opraviť ?

taso3
3. máj 2016

@taso3 ospravedlňujem sa, stále sa húpe a húpe

natalym
3. máj 2016

@taso3 Však sa pohúp aj Ty. 😀

zajkka
4. máj 2016

@taso3 aj mne sa stále hlúpe a hlúpe...ide ma poraziť,ked mam rozpísanú správu kvôli rozmerom mozno aj 7 viet a ked idem odoslať,vsetko je húpaním nenávratne preč....uz mi to naozaj ide na nervy

emminka
9. máj 2016

Ku....rva už ked to tak musim napisat ,to nie je normalne,,,šak sa ten kon hojda každých pár minút,hlavne že treba platit,ale o ostatne sa nestarajú,,, ☹ 🙄 😠

tvojezlatko
10. máj 2016

Aj mne to stále robí, a tiež sa mi oddnes nedajú nahrávať fotky, vsetko fotim na dvakrat jak blbec a nič z toho. Vypise neznamu chybu a mozem sa ist bodnut... Je to chvalyhodne, ze vacsina sluzieb je tu zdarma (inzercia, aktualizacia) ale tak teda trosku viac manazmentu by to chcelo.