Vypadávanie vlasov. Aké máte overené triky?

mushkaa
25. aug 2019

Ahojte. Chcela by som Vás poprosiť o rady, tipy, triky na vypadavajuce, zničené vlasy. Ďakujem.

lyci
25. aug 2019

@mushkaa mne uplne zastavil vypadavanie Klorane Quinine. nic ine som nepotrebovala skusat

mushkaa
autor
25. aug 2019

@lyci kde by som to kúpila?

lyci
25. aug 2019

@mushkaa vo vsetkych internetovych lekarnach. popripade notino a podobne stranky

mushkaa
autor
25. aug 2019

@lyci už som ho našla, a používala si šampón alebo aj tonikum?

lyci
25. aug 2019

@mushkaa pre istotu oboje, tak neviem ci by stacil sampon. padanie prestalo takmer okamzite

mushkaa
autor
25. aug 2019

@lyci ďakujem za radu, určite vyskúšam, zaujalo ma to

deni97
25. aug 2019

Mne pri vypadávani vlasov pomohol cesnakovy šampón + kondicionér. Nikdy som nemala také dobré vlasy ako momentálne

elizme
25. aug 2019

Mne pomohlo brať vysoké dávky biotinu, brala som 10mg denne, dve tabletky, neviem či sa dajú aj na Slovensku kúpiť... Stačili mi dva týždne a prestali padať. A na rast vlasov je dobré sa začať o nich správne starať, neumyvat si ich horúcou vodou, iba letnou,používať kvalitné šampóny, určite nie z drogérie, každý 4 mesiace trochu podstrihnut u kaderníčky aj keď len o centimeter. Veľa to spraví ja mám teraz najkrajšie vlasy za posledné obdobie a to ich mám zosvetlovane do blond.

elizme
25. aug 2019

@elizme a samozrejme vždy si ich fenovat po umytí, odporúčam používať aj sprej na vlasy pre ochranu pred teplom, nikdy nespat s mokrou hlavou, a používať menej žehličku a kulmu, najlepšie vôbec.

caroline_
26. aug 2019

@elizme môžem sa opýtať, kvôli čomu to fenovanie? Lebo väčšinou čítam pravý opak, nemyslím to v zlom len sa pýtam zo zvedavosti 🙂

elizme
26. aug 2019

@caroline_ pretože vlasy sa najviac ničia keď sú mokré, a správne fenovanie im až tak neškodí. Mám toto od kaderníčky a tiež som sa tomu čudovala a na mne to reálne funguje.

akecheta
26. aug 2019

rozkroj cesnak a potieraj si ním pokožku hlavu, masíruj pár minút a asi po2 hodinách umy...aj cibuľa je dobrá na korienky vlasov..

monro
26. aug 2019

Nutriol od Nuskin.

mushkaa
autor
26. aug 2019

Ďakujem za rady dievčatá, určite z toho niečo vyskusam

neluskas
26. aug 2019

@mushkaa ahoj, presne tento isty problem som ja riesila u svojej dcerky, vyskusali sme aj produkty z lekarne, no nic nezaberalo. nakoniec som presla na prírodné produkty a problem sme vyriesili. samozrejme, ze nestacilo riešiť len povrchovo, ale aj vnutorne, doplniť potrebne vitaminy a zmenili sme tiež šampón za prirodny, nie tie sampony z drogerii plne chémie, pretoze aj cez pokozku sa dostáva chemia do vnutra