Výmena obuvi v Deichmanne

natalia7895
15. jún 2016

Ahojte,prosím vás,3.6 som dcére kupovala topánky v DEICHMANN. vie niekto,že či by mi ich tam ešte vymenili keby tam idem? za najaké ine + by som doplatila. Stáli mi len na poličke v krabici a čakala som kedy príde dcéra aby si ich vyskúšala.

moni244
15. jún 2016

zakladateľ tému na takúto banalitu je fakt už prehnané

dominika6
15. jún 2016

@natalia7895
opýtaj sa v Deichmane,je to na ich ochote

miku1
15. jún 2016

@natalia7895 Načo zakladáš tému, keď už máš tú otázku aj s odpoveďami v blogu??? Minimálne na bločku máš telefónne číslo predajne, kde si kupovala, tak tam zavolaj a máš to vybavené skôr, než to tu všetko vypisovať na blog a fórum.

liz_lemon
15. jún 2016

Deichmann nerobi problemy, bud ti vratia peniaze, alebo ti ich vymenia

hoffmanka
15. jún 2016

@natalia7895 Deichmann si myslím že je obchod v pohode, nerobia problémy ani s reklamáciami. Tak skús sa ísť spýtať do predajne, určite ti ich vymenia a keď nie ale aspoň to vyskúšaš

lenka454
15. jún 2016

Kupovala som dcere botasky z deichmanu v PO, zobrala som krabicu z vykladu no ked sme prisli domov zistila som ze na jednej botaske je potrhane platno zavolala som do BJ a tam mi bez akychkolvek otazok vymenili za ine takze si myslim ze vymenit nebude problem len nezabudnite na blocok 🙂

labelo
19. jún 2016

v deichamnne ti tovar vymenia alebo vratia peniaze uplne v pohode,ja som dokonca kupila sandale ešte v marci a stale ich tam predavaju ešte terayz a bola som ich vratit a vratili mi hotovost