Vymazavanie hodnotení v bazári

janocka
16. sep 2010

Od dnes je mozne mazat hodnotenia predavajucich, aj ich reakciu.

-Kupujuci (autor hodnotenia) moze zmazat svoje hodnotenie, predavajuci nie
-Predavajuci moze zmazat iba svoju reakciu/odpoved na hodnotenie

My admini mozme mazat vsetky hodnotenia preto ak si myslite, ze vam bolo nejake hodnotenie pridane neopravnene ozvite sa do Ip. Piste presne kvoli comu a od koho chcete hodnotenie vymazat. 😉

livijja
17. sep 2010

@janocka to je super a ja som sa cidovala preco som mala 29 referencii pribudla mi jedna nova a mam len 28 a to my boli tie nepravom neg referencie zmazane , dakujem krasne na tych co som dala ja si sojim dufam ze nebudu zmazane

tanias
17. sep 2010

@livijja
tak to je super!! 🙂) ako fájne.. 🙂)

collette
3. okt 2010

@janocka Takže když se kupující zachová nefér a já mu dle toho napíšu hodnocení, tak on/a si ho smaže, protože se mu/jí to nebude hodit při dalších nákupech? Nebo na tomto serveru se hodnotí pouze prodávající?

janocka
autor
3. okt 2010

@collette ked niekomu napises hodnotenie, tak dotycny si ho vymazat nemoze, mozes ho vymazat iba ty ako autor + my admini vo vynimocnych pripadoch mozme zmazat.... ked je preukazane, ze hodnotenie bolo pridane zlomyselne, za ucelom poskodenia. Hodnotit sa mozu predavajuci aj nakupujuci 😉

collette
3. okt 2010

@janocka Ah so, já jsem ty role uvedené v úvodu vzala doslovně, ne jako příklad 🙄 😝 😀

livijja
4. nov 2010

@janocka a preco mne ostali tie tri neg refeerncie co mi dal pan pani za to ze on mal zaujem a len ma natahoval a pise o mne ze som neviem co , ze ja klamem ? teraz nechapem ym referenciam on tvrdi ze nic odo mna nechcel a ja mam spravy komunikaciu ?

janocka
autor
4. nov 2010

@livijja ak sa nemylim, tak @emjee ti to uz parkarat vysvetlovala 😉

ivetka1981
14. máj 2011

Ahoj...tak aj ja už mám veľmi nepeknú skúsenosť s jednou maminou, konkrétne nick: janecka11, tejto pani som riadne a včas poslala peniažky za vybraté tričko (o čom mám aj doklad)a nakoľko som bola v kúpeľoch so synčekom, ozvala som sa jej neskôr,že teda tričko neprišlo a či nevie kde nastala chyba??Veľmi nepekne na mňa útočila,že som vypočítavá a teraz chcem mať aj tričko aj peniaze...Ja predávam už dlhšie,ale toto som si naozaj nezaslúžila...nemám ani tričko ani peniaze a také škaredé hodnotenia ako mi napísala dotyčná pani som si naozaj nezaslúžila..preto prosím,ak je to vo Vašej kompetencii,aby ste mi to vymazali..všetky komentáre od tejto pani.Dakujem

irriss
14. máj 2011

@ivetka1981 ahoj! Precetla jsem si tvuj odkaz, ale mozna by bylo lepsi se obratit primo na adminy, konkretne @janocka nahore vysvetluje jakym zpusobem v pripadech jako je ten tvuj postupovat - jednoduse napsat do Ip(navod je nahore). Napis primo jim, tady tento vzkaz muze zaniknout a pritom se podle meho da snadno vyresit a usetrit te trapeni s nejakym neserioznim clovekem. 😉

ivetka1981
14. máj 2011

@irriss dakujem Ti veľmi pekne..už som tak urobila,ako mi aj ty radíš,budem čakať ako sa mi vyjadria priamo z adminy...ešte raz mooc dakujem...

ivetka1981
14. máj 2011

@janocka hoj...tak aj ja už mám veľmi nepeknú skúsenosť s jednou maminou, konkrétne nick: janecka11, tejto pani som riadne a včas poslala peniažky za vybraté tričko (o čom mám aj doklad)a nakoľko som bola v kúpeľoch so synčekom, ozvala som sa jej neskôr,že teda tričko neprišlo a či nevie kde nastala chyba??Veľmi nepekne na mňa útočila,že som vypočítavá a teraz chcem mať aj tričko aj peniaze...Ja predávam už dlhšie,ale toto som si naozaj nezaslúžila...nemám ani tričko ani peniaze a také škaredé hodnotenia ako mi napísala dotyčná pani som si naozaj nezaslúžila..preto prosím,ak je to vo Vašej kompetencii,aby ste mi to vymazali..všetky komentáre od tejto pani.Dakujem
Dnes o 06:20 • 1 dieťa • Odpovedz • Páči sa mi to • •

katie23
15. nov 2011

Tiež mám pocit, že som dostala nefer negatívne hodnotenie, len preto, že predávajúca to zle pochopila...opakovane som jej písala, že ak sa cíti ukrivdene, tak peniažky jej pošlem, ale ona jednoducho nereaguje a zle hodnotenie ostáva...myslím si, že všetky máme detičky a snáď každá z nás vie ako rýchlo rastu nožičky detičkám a už opakovane sa mi stalo, že som kúpila topánočky a proste boli môjmu drobcovi boli malé, ale v živote ma nenapadlo poškodiť týmto druhú osobu negatívnym hodnotením...som s toho veľmi sklamaná a smutná ☹

janetta30
25. sep 2012

@janocka chcela by som sa spytat predala som tenisky carss nenosene ale kupujuca si to nahle rozmyslela a chce mi ich vratit aj ked v podmienkach predaja mam ze tovar naspat neberiem nakolko som sa uz takto popálila tvrdí že tenisky su zažltnute a ja som si vedoma toho že ked som jej ich posielala boli v takom stave ako na fotke v bazáriku a teraz ma napáda že chce peniaze naspat ako mám postupovat?

olivaresova
15. okt 2019

píšem lebo aj mne bolo pridané negatívne hodnotenie ale neviem prečo tak predavajucá spravila ved som jej písala že nech prepáči ale dcéra už kúpila a ona takto ako bi som to mohla vymazať poradte

majkastrbova
25. nov 2022

@janocka dobrý deň, kde sa presne môžem obrátiť, ak chcem riesiť problémový obchod, ja som predavajuca, no kupujuca zjavne potrebuje chrlit ohen 🙂

janocka
autor
26. nov 2022

@majkastrbova v spodnej časti stránky je Opýtaj sa nás - je potrebné vyplniť bližšie info a niekto sa ti ozve a budete to riešiť

mrolkova
22. jan 2024

@janocka Ahoj, chcem nahlásiť nevhodné správanie od tejto predávajúceho z Popradu danielamatusekova, nevšimla som si jej hodnotenia predom a dostala som sa do jej útokov a vymyslený budov a urážok z jej strany po tom ako som žiadala späť peniaze za poškodený tovar. O poškodení ma neinformoval a ešte ma obvinila že všetko je vidieť na fotke. Ukázala ma a bagatelizovala celú situáciu. Keď som sa slušne vyjadrila, obratom mi začala vypisovať kopu výmyslou k nasmu obchodu, aby sa očistili, vraj nemá kartu a napísala na moje meno posilňujúci recenziu. Prosím vás o preverenie predávajúceho, poprípade zablokovanie. Je veľmi nepríjemná a klame, čiže čakať rozumnú argumentáciu od nej nie je možné. Ľutujem obchod s nou a aj tých kupujúcich, ktorých oklamala a oklamať ako mňa. Ďakujem za pochopenie