Vyliala sa nám voda. Mohla vlhkosť prejsť až k susedom?

17. aug 2024

Ahojte, omylom sa nám vylialo v kuchyni na zem plne vedro vody. Neviem koľko l to je, 10? Klasická velkost okrúhleho upratovacieho vedra. Hneď sme všetko utreli, aj listy dali dole pod linkou dole atd keby náhodou zatieklo nejako pod. Ale samozrejme netrvalo to 5 min. Mame kvalitnú drevenu podlahu, nič nenapucalo. Myslíte že mohla ta vlhkost nejako prejsť k susedom pod nami? Sú preč momentálne tak neviem zistiť. PS je to novsia bytovka, myslím ze ak stropy su hrubsie

minenkak
17. aug 2024

Desať litrov sa vpije do betónu,to je nič

mk1111111111
17. aug 2024

Urcite nepretieklo, este ked ste to aj utreli.

autor
17. aug 2024

Ďakujem za nazory, aj muž hovorí a už je zo mňa nervózny.. neviem na to prestať myslieť
Ja vychádzam z toho ze raz sa mi vylial asi liter keď som umývala podlahu v podnájme kedysi dávno a tam bola lacná plávajúca podlaha a dole na strope bol mokrý fľak.. a pritom som to tiež hneď utrela

heni79
17. aug 2024

Viac by som sa bála o vlastnú podlahu. 😉 Ak si to začala okamžite utierať, nie je reálne, aby niečo pretieklo k susedom. To vedro má spravidla objem 10l, ak je úplne plné. Predpokladám, že sa voda rozliala na celú plochu. Tak sa upokoj. Dobre, že ste dali dolu aj lišty. Nedávajte ich hneď späť, nechajte to vetrať aj pár dní. Držím palce, aby vaša podlaha bola ok. Susedia si podľa mňa nič ani nevšimnú.

lienka175
17. aug 2024

manželovi takto praskla detská vanička v chodbe, tiež tam mohlo byť tak 8-10 litrov vody... hneď sme utierali, k susedom neprešlo nič, ale nám sa po pár dňoch začala na niektorých miestach odúvať plávajúca podlaha