Vykupimto.sk - zlá skúsenosť

lauritta96
30. máj 2014

Chcem upozornit na podvodny internetovy obchod Vykupimto.sk. Tovar zaplateny popredu, v objednavke figuruje, ze caka na platbu a nic. Na mail nereaguju, telefonne cislo oznami, ze nie je mozne sa dovolat. Mate aj niekto dalsi taketo skusenosti?

natuska87
30. máj 2014

Juj, dufam,ze sa to utrasie...aj ja som nakupila...uvidim

lauritta96
autor
30. máj 2014

Poslala som mail kde som spomenula medializaciu zrazu obratom odpisali a ze tovar posielaju. Uvidim ...

ywet72
30. máj 2014

@natuska87
@lauritta96 pozeram tu stranku a su tam veci z ebay - napr. tie plavky za 6,5 su na ebay v dražbe za nejakých 5 dolárov, tak skuste nabuduce cez overeného ebay predajcu alebo priamo ebay a pošlu vam to a ešte zadara

teraz na nete čo pozeram handry tak 80 percent je ebay veľký biznis :D

natuska87
30. máj 2014

@lauritta96 Dobreeee....snad Ta neobabru....

ywet72
30. máj 2014

teda tie plavky z akože 25e na 6 tak ked to kupia za nejakých 5 dolárov a predávajzu za 25e márnosť asi začnem aj ja podnikat :D

natuska87
30. máj 2014

@ywet72 pridam sa k Tebe...ani nebudeme az take drahe /hrabive/...

lauritta96
autor
30. máj 2014

No uvidim ci to aj poslu no nestalo sa mi to este.

bleelka
22. jún 2014

@lauritta96
@natuska87 ahojte kocky, prisli vám nakoniec tie objednané veci z vykupim.to? Ja som si prave od nich objednala, no este nezaplatila, tak váham po ich recenziach... dakujem!

tinka323
26. mar 2015

@lauritta96 ahoj porad v akom style spomenut medializaciu.
Ja som vratila hlupa tovar a peniaze uz spat neposlali.dik

ericka168
24. jún 2015

cavelo zienky no ja som si teraz objednala tovar dufam,ze mi ho poslu lebo ma trafi

ericka168
24. jún 2015

@natuska87 no ako si dopadla dosiel ti tovar??

natuska87
29. jún 2015

S velkym meskanim prisiel...

ericka168
29. jún 2015

no ja som im posielala mail,ze som o nich citala recenzie a boli katastrofalne tak ,ze dufam,ze nebudu robit problemy ale nikto ani neodpisal ani nevolal..neviem co dalej bude dovolat sa im neda... a to si im tiez posllala na ucet peniaze???lebo ja som si dala kurierom ale zaplatit sa dalo len cez ucet tak mam normalne nervy z toho

eliska623
29. mar 2016

Ja som si objednala kulmu na vlasy, ktorá sa mi po troch používaniach pokazila. Tak som im napisala ze ako mam postupovat. Kazali mi poslať tovar k nim na adresu. Po troch týždňoch sa mi vrátil domov ako neprebrata zásielka. Tak som im znova napísala. Odpísali mi ze oni uz daný výrobok neponúkajú, tak nemam im ho nemam posielať naspäť, ze im mam napísať číslo účtu na ktorý mi vrátia peniaze. Ani za tri mesiace mi žiadne peniaze neprišli. ☹

ericka168
30. mar 2016

@eliska623 no pekne tak toto sa nerobi ..mne tovar nakoniec tiez priiel ale som povedala ,ze uz nikdy v zivote od nich neobjednam nic...smutne,ze tak uboho zarabaju na ludoch..ja teraz ked si idem nieco objednavat vzdy si prestudujem recenzie o obchode atd..aby som sa nevydzubkala zas..tak nic uz s nimi mame ponaucenie ☹ ☹

tana85
30. mar 2016

podajte podnet na inspekciu soi, cim viac ludi sa nazbiera, tym viac po nich pojdu