Výklad sna

deltaa
24. mar 2016

Nemá niekto poňatia čo znamená keď sa vám sníva, že vám niekto priložil studenú ruku na čelo? 😨

pes123456
24. mar 2016

neznamená to nič lebo sny sú normálnou súčasťou života a fungovania mozgu ktoré sa odohrávajú iba v tvojej hlave a nemajú vplyv na okolitý svet

kengurica
24. mar 2016

..ako hovori pes123456, pocas sna si mozog "upratuje" , pripadne to odzrkadluje fyzicke pocity, zrejme ti vola zima, ovial ta prievan, ci nieoc podobne.

maminadavidko
24. mar 2016

sen vela krat nas upozorni na vela veci, len ze clovek si to po cely den ani neuvedomi ,alebo aj pozabudna nan. mne sa snivalo vnoci ze som mala krasne dve vazy take skoro pol metrove krasne ornamentove, krasny porcelan a ze my ich muz vo sne rozbil boli mu lahostajne ale mne strasne stym ublizil, a plakala som vo sne strasne. 😖

mata1001
24. mar 2016

Daj si do googlu SNÁR a hod tam konkretne slovo zo sna napr čelo a vyhodi ti co to moze znamenat...

bonaqa2013
24. mar 2016

je tu aj skupina čo si vykladajú sny....

jeennyv
24. mar 2016

@deltaa mne sa raz v noci snivalo, ze ma velky pavuk kuse do kolena...no nekusal ma komar v noci a rano bozula, ze az 😀 cize asi tak...za mna snom netreba prikladat az taku vahu, pozries do snara a co ked ti vide, ze je to neico neprijemne, tak co...upnes sa na to ?...prosto treba vypustit z hlavy...