Výklad kariet - veštenie

naneta258
14. aug 2023

Ahojte, nájde sa niekto kto bol na výklade kariet / veštení alebo niečom podobnom a aj mu ten vyklad vyšiel? + mate nejaké odporúčania na niekoho konkrétneho?

Chcela by som zistiť, akým smerom sa uberať a zistiť ako ďalej.

kik2022
14. aug 2023

@naneta258 🙈🙈🙈to stále niekto v dnešnej dobe podporuje veštice?

athena27
14. aug 2023

@naneta258 neodporúčam (a mám, žiaľ, skúsenosti), dokáže ťa to ovplyvniť a je tvoj život tvoje rozhodnutia, nemal by ti ich predpovedať iný človek. Môžu sa stať len dva scenáre to čo ti povie - vyjde lebo si to vsugeruješ a budeš sa podľa toho správať alebo nevyjde - lebo sa ti to nebude páčiť a urobíš presne všetko naopak. Zbytočne vyhodené peniaze. Ty si pánom svojho osudu 🙂

naneta258
autor
14. aug 2023

@athena27 skôr som sa chcela zamerať na to akým smerom sa posunúť, nie vedieť budúcnosť..

stanulienkat
14. aug 2023

@naneta258 Akým smerom sa má tvoj zivot uberať, ti snáď povie tvoj zdravý rozum.🤔

naneta258
autor
14. aug 2023

@stanulienkat skôr chcem vedieť kde robím chybu a ako sa k nej postaviť aby sa mi nediali iste veci.

stanulienkat
14. aug 2023

@naneta258 robíš chybu v tom, že veríš blbinám. Začni používať vlastný mozog a ne vestice. U každého sa striedajú lepšie a horšie obdobia. Zrejme si teraz v tom druhom.

pkgirl30
14. aug 2023

ja som si párkrát dala vyložiť karty od jednej mladej baby. Je perfektná, ani mne nešlo o budúcnosť. Bola som v období kedy som už nevedela čo zo sebou. Teraz už nasmerovala svoju pomoc pre ženy ako terapeutka, často krát sme si dali video rozhovor , dopisujeme si ak potrebujem poradiť. Kartám verím, ale nie ako veštba budúcnosti, pretože karty nesmú ovplyvniť tvoju slobodnú vôľu, pre mňa to bola pomôcka ako si nájsť cestu sama k sebe, karty mi ukázali tie najskrytejšie veci vo mne, ktoré pramenia až z detstva. Naučila som sa počúvať samú seba svoj rozum svoju intuíciu

svetlonos
14. aug 2023

@naneta258
tak v tvojom probleme ti pomoze aj dobry kouč ci psycholog. Tu by som vyklad kariet ozaj vynechala

vitez
14. aug 2023

@pkgirl30 a "mali karty pravdu?"mozem poprosiť kontakt na "babu"

pkgirl30
14. aug 2023

@vitez Áno u mňa to fungovalo, ale hovorím ti ani nešlo o to vidieť do budúcnosti ale poznať samú seba. Môžete si ju pozrieť na YouTube pod názvom Seberozvoj a vztahy s Lens Mareia. Je to češka. má tam kopec videí aj kontakt na jej mail aj webovú stránku

vitez
15. aug 2023

@pkgirl30 fb nemá?

pkgirl30
15. aug 2023

@vitez má. ja síce nemám, aké ak sa dobre pamätám tak sa volá Guidance by Lens Mareia.

kvetinka75
15. aug 2023

@svetlonos tak nájsť dobrého psychologa je niekedy ako hľadať ihlu v kope sena. A psycholog ti tiež len povie z jeho pohľadu aké máš možnosti a rozhodnúť sa musíš sama ktorým smerom

athena27
15. aug 2023

@naneta258 karty fungujú asi tak - ťaháš si z balíčka kariet na základe svojho podvedomia. Čiže odpovede máš v sebe, kartárka ich iba "vysvetlí" z kariet aj to nie každá správne. Na nasmerovanie tvojej životnej cesty by možno stačil úprimný rozhovor s niekým (možno dobrou kamarátkou) alebo niekým nezainteresovaným a pri tom rozhovore, čo by mohol byť viac monológom ako dialógom si môžeš uvedomiť čo vlastne chceš, ktorým smerom ísť. Ak však trváš na tej kartárke tak radšej zváž numerologičku (aj to nie je ktovie čo). Držím palce

pkgirl30
15. aug 2023

@athena27 áno presne, mal by to byť vlastne rozhovor. aj numerologička je fajn, ja som skúsila aj karmalogiu a bolo to ako sedieť u psychológa dostali sme sa k takým veciam ktoré mi neskutočne pomohli, vlastne svojím monológom som samú seba naviedla na to čo skutočne chcem ona sú ma len vypočula a dokázali mi položiť také otázky ktoré by ma nikdy nenapadli. Ono je vlastne jedno či Vám pomôže psychológ alebo kartárka alebo numerologička. Ide o to či chce skutočne pomôcť a či medzi vám funguje tá chémia že ten rozhovor je skutočne účinný.

athena27
15. aug 2023

@pkgirl30 áno súhlasím, človek sa môže za pomoci inej osoby dosť k vlastným odpovediam a smerovaniu v živote 🙂

danielabok
13. okt 2023

@naneta258 za mňa najlepšie veštenie, overené chodím k nej roky

simeksmoulo
6. jan 2024

Odporúčam pani na instagrame myslím ze to je vyklad_kariet_buducnost mala som pred rokom prvy x..všetko sa mi to postupne vyplnilo.

lubos333
9. jan 2024

@naneta258 Keď chces radu opýtaj sa kňaza alebo múdreho človeka. Určite nie veštca. Ty si zodpovedná za svoj život. Veštec ti povie čo chce. Ale kňaz a niekto múdri tí dobre poradí.

evasvecova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evasvecova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karin158
5. feb 2024

@naneta258 dobrý deň ja tomu nejako moc neverím ale skúste si pozrieť na FB túto pani - výklad kariet Beratung, ma veľa recenzií, mozno Vám pomôže. Známy je s ňou spokojný.

delfinik858
18. mar 2024

Dobrý deň, mate niekto kontakt na valeri_vyklad už som jej neraz napísala na FB aj tu sa mi neozýva stále ,na FB mam zablokovane správy, nemáte na ňu email . Vopred ďakujem.

kowo21
24. apr 2024

@simeksmoulo záujem vieš mi dať meno prosím ťa