Vyhrali ste niečo z internetu?

mizu89
31. okt 2022

Ahojte už ste niečo vyhrali z internetovej stránky za zdieľanie a balík prišiel alebo nakoniec neprišiel alebo prišiel a čakali ste strašne dlho???

brembo
31. okt 2022

ja som vyhral za recenziu výrobku. Od Karcher.sk prišiel o 2 dni.

katkaseiner
31. okt 2022

ja som prave vcera vyhrala -50E na pobyt v jednom rezorte v SR... zatial nic neposlali - len v ramci FB pisali ze som vyhrala... ale popravde sa tam isto nechystam... usetrenych 50E za vikend cez 1000E mi nepride ako velka vyhra...

xxixinka
31. okt 2022

viac krát som vyhrala a aj to dostala. Akurát teraz naposledy od Costa coffee termohrnček a na to sa vybodli. 😀

nelinka888
31. okt 2022

Tiež som už vyhrala. Ale asi iba raz v živote, a to poukážku od Martinusu na knižky za recenziu na ich stránke🙂

kamowa
31. okt 2022

Tiez som raz vyhrala.... konopne vrecuska na chlieb 😀

athom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvetinka75
31. okt 2022

áno kopu vecí. Raz mi jedna zásielka neprišla a vraj to posielali obyčajne, tak ja neviem, Ale ostatné veci poprichádzali. Sladkosti, čokolády, poukážky, lístky, vstupenky do kina, divadla, rôzne veci do kuchyne, atď

masinka
31. okt 2022

Ja nie, ale dcera vyhrala Popku a obal na ovladac k PS. Dosli obe veci.

gabika128
31. okt 2022

Tiež som vyhrala zopár vecí, ale nie za zdieľanie, to ani nerobím. Naposledy som vyhrala poriadny kávovar z tchibo 😍 vyplnila som vtedy súťaž s otázkami 😊

totatimeka
31. okt 2022

Vyhrala som viac krát... Najviac bolo 500€ na kočík, potom držiak do auta na telefón (ten mi poslali asi po pol roku) lístky do kina, rodinné fotenie a odzmolkovac ale ten mi neprišiel a tu na MK som vyhrala od Fisher price koľajnice vláčik Tomáš

nikayla
31. okt 2022

Ja som vyhrala pobyt 👌

marsmykkok
31. okt 2022

vyhrala, najdrahšie bola operácia očí v hodnote 1999 eur, potom puella vzorky, 10 eurovú poukážku do kauflandu, lístky do kina a také drobnosti a viac krát niečo od DM drogérie ked má súťaže.

ankare
31. okt 2022

@mizu89 tak na som už vyhrala strašne veľa toho. Hodnotné výhry typu: zlatý prsten, dovolenka All inclusive v Taliansku, 350€ poukážky v potravinach, Puma botasky, wellness pobyt v hodnote 350€, záhradnú hojdačku v hodnote 200€,... Nenapadne mi rýchlo veľa. Okrem toho veeeela menších vyhier. A topka bola 10000€ vo Funku. 😁

liz_lemon
31. okt 2022

my sme parkrat vyhrali, napr. Lego, knihy, salku

nikha2809
31. okt 2022

Ja som vyhrala plienky Pampers na mesiac a potom ešte vždy mám šťastie na DM skaut, vždy ma vyberu

angela85
31. okt 2022

Ja som vyhrala viac krát. Ale nie za vzdelanie. Najviac bolo zopárkrát 100€ poukážky, parfém za 120€. Rôzne vecné ceny a v DM často box. Dokonca aj na zreboch raz za čas kúpim a na 50%vyherny,tak isto aj 100 či 50€. Ale keď som bola na rodicaku som na tých súťažiach dívala,preto viac vyhier,ale k počtu zapojeniach tak asi 5% úspešnosť 🤣

mizu89
autor
31. okt 2022

Tak to ste pekne povyhravali.Ja som raz vyhrala košeľové šaty za zdieľanie,potom kabát tiež za zdieľanie a teraz prechodnú bundu zase za zdieľanie ale tá bunda mi ešte stále neprišla.je tomu už 2 týždne a začínam byť smutná....a rozmýšľať či aj príde.pusala som im a povedali že vždy všetko prišlo.všetko toto z FB stránok - dámska móda

kvetinka75
31. okt 2022

@mizu89 a čo tak im napísať?

mizu89
autor
31. okt 2022

@kvetinka75 písala som im v stredu minulý týždeň a povedali že vždy všetko prišlo výhercom.je to prechodná bunda dlhšia skoro po kolená tak tá by mi teraz padla vhod na takéto jesenné počasie.
Aj číslo pre kuriéra som dala aj adresu.ma to prísť cez GLS .majú poslať sms že balík je na ceste ale ešte ani sms mi neprišla.mama robí na pošte a povedala že GLS majú kódy balíka že aby som si pýtala ten kód od dodávateľa aby som mohla sledovať zásielku že kde to viazne.

jaskolka
31. okt 2022

Raz balík kozmetiky a potom detské prikrmy, kašičky, výživy. Sestra tiež raz vyhrala súpravu takých bodkovaný h keramických riadov.
Vserko prišlo do týždňa po uverejnení.

kvetinka75
31. okt 2022

@mizu89 tak si vypytaj kod

fadama
31. okt 2022

Ja som nikdy nič nevyhrala ( nerátam 2e na žrebe 🤣🤣)
Ale za to som vyhrala super rodinu ❤❤