Vyhrala som balíček pobytov zdarma. Čo si o tom myslíte?

seemani
28. dec 2013

Ahojte, prišiel mi email, že som vyhrala balíček pobytov zdarma.. bla-bla-bla..
Keď som vyplnila formulár, teda doručovaciu adresu, veď človek nikdy nevie, že? 🙂 tak to odo mňa vypýtalo 12e, akože manipulačný poplatok a že po zaplatení tejto sumy mi príde poštou tá poukážka na pobyt. Už sa mi raz takéto stalo, a tiež som nezaplatila, neverím tomu, ale predsa, zaujíma ma, čo by sa stalo, keby som zaplatila. Či by mi fakt niečo poslali. Máte s tým skúsenosti? Čo sa deje ďalej? Skúsim hodiť link na stránku, ale neviem, či ho zobrazí
http://www.eurorest-net.com

janinah
28. dec 2013

čudujem sa,že ešte vždy sa nájde niekto,kto skočí na podobný odrb 😉

seemani
autor
28. dec 2013

@janinah asi si si to zle prečítala, ja som nato neskočila.. 🙂
veď som to samozrejme nezaplatila.. ja sa len pýtam, či niekto nevie, čo by sa stalo ďalej.. Či by pýtali ďalšie peniaze, alebo by mi poslali nejakú somarinu...len som zvedavá nič iné...

janinah
28. dec 2013

@seemani to som písala všeobecne,nie konkretne na teba,ak by nenašli ľudí,ktorí na to skončia,tak by rýchlo skončili aj takí "podnikatelia"

seemani
autor
28. dec 2013

@janinah to ano..mne to prvýkrát prišlo pred 4 rokmi,zaujimave je že je to legálne

eeffka
28. dec 2013

@seemani myslim ze je to legalne a aj by ti nieco poslali, lebo mne take doslo tiez ale len za 9e 🙂 aj som chcela kupit lebo dost cestujeme po slovensku ale potom som docitala v mikro pismenach ze "ubytovanie" mas sice zadara, ale len v terminoch co hotel poskytne + musis dokupit fullpenzie a podobne priplatky takze v podstate to zadarmo a ani lacne nebude.
Hotely maju reklamu a ludi, portal ciste lowky a popravde vela ludi nedocita do konca a ked potom zisti ze ma za 4ludi doplatit za vikend 100e tak okasle 12/9eur za registraciu

alena7070
28. dec 2013

mne to tiez prislo meilom hned som to vymazala

emily76
28. dec 2013

@seemani presne ako pisala eeffka, dostanes kupony, ale iba na urcite terminy a s tym, ze si musis na vsetky osoby dokupit minimalne polpenziu.. a zvycajne, kde si zratas, kolko by si za to zaplatila, tak za to najdes aj ubytko so stravovou a v termine, kedy chces ty a nie kedy oni maju mrtvu sezonu v hoteloch. 😉