Výhra z Fortuny

19. feb 2021

Chcem sa opýtať ci ma niekto skúsenosť že mu nevyplatili výhru z fortuny cez online stávkovanie cez telefón

emilius03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
20. feb 2021

@emilius03 už sa to riešilo aj telefonicky aj mailom a nič,, doposiaľ keď boli malé výhry nebol problém hneď keď sa požiadalo o vyplatenie tak na druhý deň boli peniaze na účete teraz keď bola väčšia suma tak už sa nedá vyplatiť lebo vraj nieje ten účet na moje meno

emilius03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dada0902
20. feb 2021

Môj tiež keď vyhral v pohode vyplatili ale to bolo tak do 500€ asik ozaj ak ide o vyššiu výhru už sa im ťažko vyplaca

danielinaa
20. feb 2021

Tak si rychlo zaloz nejaky ucet na vlastne meno a peniaze si daj poslat tam. Ak je iba to problem. Veduca podobne riesila ked chcela preplatit rekreaciu, nepreplatili, dovod zamietnutia bol, ze ucet, z ktoreho sa to zaplatilo, nebol jej. Takze qsi sa take stava. Zaloz si ten ucet, daj tam previest peniaze odtial preved na ten co chces a tento opat zrus, nech zan nemusis platit.

moly81
29. apr 2022

A bola vam vyhra vyplatena? mne sa to stalo teraz nikdy nebol problém vyplacania a vsadenia na iny ucet a ked prisla vyhra 2207e mi zablokovali ucet a vyhražný email ze som porušil zmluvu.

moly81
29. apr 2022

@dada0902 a vyplatili vam?

moly81
29. apr 2022

A ako ste to poriesili nakoniec?

dada0902
29. apr 2022

@moly81 áno jasne vyplatili to

moly81
30. apr 2022

@dada0902 a vyplatili vam to ked ste odpisali na email ktory mi bol zaslany a musel som zdokladovat ze ucdt v banke je na majitela uctu fortuny? Alebo mam ist na pobocku? Lebo mne zablokovali hracsky ucet uz sa do neho neprihlasim

moly81
30. apr 2022
dada0902
30. apr 2022

@moly81 áno v tedy tiež žiadali ale už neviem ako to bolo presne viem ze sa bol pýtať do fortuny a tam si to aj overovali išla by som sa tam informovať bližšie lebo to už bolo dávno