Vyhovuje vám priradenie farby v inzerátoch?

anna2912
7. feb 2013

Vyhovuje vám pridanie v kategóriach aj novej vlastnosti FARBA?? Lebo mne to doslova komplikuje priraďovanie inzerátov a to farboslepá rozhodne nie som 😀

janinah
7. feb 2013

považujem to za zbytočnosť

anna2912
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
falbala132
7. feb 2013

mne to tiez pride od veci... zadavam napr. farbu rifli a mam na vyber namornicka, blankytna, azurova.... odveci, proste MODRA!!!

zuziki
7. feb 2013

Tak tie farby to je riadna hlúposť.Niektoré farby mi tam chybajú.Ja som doteraz hľadala inzerat bez ohladu na značku,a určite nebudem hľadať podľa farby.To by som asi nič nenašla.farby som priraďovala ako mi prišlo čiže odbuka do buka.Len dúfam že to nezníži záujem o tovar a neodradí kupujúcich alebo predavajúcich.

gubcikova
7. feb 2013

ako somarina.niektoré veci aj tak musím priradiť inej farbe,lebo taká tam nieje a ako dakujem pekne že musím preklikávať inzeráty nič iné na robote nemám.chýba mi tam napr. iba modrá,tmavo zelená

nyc
7. feb 2013

no, trochu privela farieb je tam, nie? kludne by stacila zakladna paleta cca 10 farbieb...

xenicka13
7. feb 2013

no comment, blbost na druhu

majka35
7. feb 2013

sa mi ani veriť nechce, že takúto hlúposť niekto vymyslel 😕

zuziki
7. feb 2013

Nevyhovuje mi,prvotriedna hluposť,preč s tým

iwesska
7. feb 2013

Podla mna je to super. Nie kazdy vyhladava len podla znacky Next 😀 Len naozaj, je tam az prilis odtienov. Inak davam vsetky palce hore, lebo ja kupujem hlavne podla farieb 🙂

alexandra7575
7. feb 2013

mne to nevyhovuje, a tie farby sú tak prešpekulované, že ja vlastne asi ani nepoznám farby 😀 😀 toľko ich tam je 😀

beny1972
8. feb 2013

nevyhovuje,nie sú tam všetky farby a ak je to viacfarebné,tak udám aj tak len jednu farbu. Tiež si myslím,že je to zbytočné 🙂

mimado
8. feb 2013

Aha tu je zvlast tema, na forum vobec nechodim, tak sa tu neviem orientovat. Nie nevyhovuje, je to hlupost, kedze farbu vacsinou pisem do textu inzeratu a ked mi teraz nechce pustit aktualizaciu , kvoli nezadanym farbam, vnimam to doslova ako buzeraciu ☹ A aj takj v tych farbach niekedy nieje ta co potrebujem. Radsje keby to bolo ako predtym.

mimaemmaella
8. feb 2013

Nechodím na fórum, ale mala som potrebu sa vyjadriť k novej kategórii...neviem či si niekto vyberá oblečko podľa toho či je to námornícka modrá alebo tmavomodrá, osobne ja nevidím veľký rozdiel medzi tymito dvoma farbami...
Buď mala byť len základná farba alebo radšej nič.
Fakt hlúposť. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Zaberá mi to čas, lebo musím upravovať všetky inzeráty, som naštvaná.

gubcikova
8. feb 2013

a ružová klasická je kde?

simema
8. feb 2013

ked mám vec dvojfarebnú no akú farbu mám dať,je to úplne zbytočné tiež mám väčšinou fabu uvedenú v inzerátoch 😒

ela2710
8. feb 2013

A modra klasicka je kde? mam v jednom inzerate 4 ks modrych bodov a teda farba sa nepodoba ani na jednu modru, co maju v ponuke 😖

mikymiky
8. feb 2013

je to hovadina, okrem toho tam uplne chybaju zakladne farby ako napr. modra a ruzova...vacsinu veci nemam blankytnych, azurovych, lososovych a freziovych, ale ruzovych a modrych!!!! Ked uz teda musim kvoli takejto blbosti vsetky inzeraty upravovat, nech sa aspon daju k niecomu priradit 😠 😠 😠 😠 😠

majka35
8. feb 2013

@iwesska mňa pri výbere značka vôbec nezaujíma, musí sa mi to páčiť a sedieť aj veľkostne ... neviem, prečo tá poznámka 😝

japeni
8. feb 2013

zbytečné...teď když chci zaktualizovat můj bazárek,budu u toho trávit půl dne....na to nemám čas ani náladu 😠
hodně uvažuji o tom,že své album zde smažu ☹
ani já si nevybírám věci podle odstínu barvy.....
😝 😝 😝 😝

medovka14
8. feb 2013

prikladam sa k nazoru farby vypustit uplne alebo ich urobit nepovinne

sedem
8. feb 2013

absolutne mi to nevyhovuje, aspon nie v tejto podobe. 😝 .okrem toho, ze mam teraz kopec zbytocnej roboty s inzeratmi(akoze fakt sa doma nenudim), pride mi nezmyselne to mnozstvo farieb, pretoze ak uz triedenie podla farieb, tak postaci zakladna paleta,-biela, zlta, oranzova, ruzova, cervena, zelena, modra, fialova, hneda, cierna ...tak, ako je to aj na inych strankach...vsetky odtiene tam teraz nie su a je to zbytocne zmatocne...chyba mi tam aj kolonka INA FARBA a davat jemnucko bielo-zelenkave bodynko do kategorie "sialene mnohofarebne" mi pride ako blbost...nechapem, preco nehodia @admin /i pred uskutocnenim takychto zmien otazku do fora, aby sa mohli k tomu este pred zavedenim do praxe vyjadrit aj samotni pouzivatelia? Ako chapem, ze vela ludi a tazko sa da dohodnut tak, aby sa vyhovelo kazdemu, ale tak mono by sa dalo predist takemuto eroru, ako teraz vznikol s tymi farbami 🙄

andrejka1983
8. feb 2013

príde mi to tiež zbytočné a to som výtvarnička a farby rozoznam 😀 ale tolko názvov farebných odtienov som už dlho nevidela 😅 ....žial, len to bude komplikovat pridávanie inzeratov a aj vyhladavnie, lebo každý vnímame farebnost inak a zvlast tie odtiene, každý ma ine spektrum videnia...čo je pre niekoho blankytno modre je pre druheho azurove alebo tyrkysove...a pre tretieho je to iba modre a ten štvrtý to vidí nakoniec ako zelené 😀 ...takže týmto len pribudnú reklamacie typu ,že ma predavajuca oklamala lebo trvdila že to tričko bolo purpur, na obrázku po cvaknutí bleskom vyzeralo ako bordove...a nakoniec mi prišlo niečo medzi červenou a fialovou 😝 .....podla mna sa to zbytočne zkomplikovalo, ale je to každeho názor, verim že sa mýlim...

martina1703
8. feb 2013

je to riadna sprostost s tymi farbami a ze sa vraj zvysi predaj,vsak ked niekto hlada veci pre dievca tak si vyberie ktore sa mu paci a nie konkretnu farbu lebo ostatne uz neuvidi a mozno by mu padli do oka aj ine nie len ta konkretna farba.A o tom ked uz ma niekto nafotenych viac veci ani nehovorim to si ma akoze vybrat,ktoru asi budu castejsie hladat?Alebo od zaciatku nafotit po jednej veci 😝 Vsak kazdy si precita aka je to farba,nie?A ked tak uz mohli urobit kolonku ina farba,alebo s motivom, obrazkom a pod.

reanda
8. feb 2013

to nejako skoro skusaju prvy april 😀

martina1703
8. feb 2013

Myslite ze keby viac mamiciek s tym nesuhlasilo,ze by to zrusili?

andrejka1983
8. feb 2013

@martina1703 tak podme hlasovať 🙂 ja som za zrušenie!...napíšte niektorá adminovi, alebo komu...

medovka14
8. feb 2013

clovek este aby sa poistil a doplnil si podmienky predaja vetou: "Pozor farba nemusi zodpovedat skutocnosti"... aby sa nevracali veci z dovodu zavadzania zakaznika...

sashabb
8. feb 2013

Bože baby, ešte ani raz som nevidela, že by ste boli s ničim spokojné 😒
Vy si myslíte, že je to také jednoduché niečo vytvoriť - vymyslieť a potom to naprogramovať? Že majiteľ stránky len tak "vyhodí" do vzduchu celú tú prácu, len preto, že vám to nevyhovuje?
Veď ono sa to nerobí samo, ani to nieje zadarmo.

Toto nieje jediná stránka, kde je delenie aj podla farieb. Jediná nevýhoda je, že sa teraz musí každý inzerát opravovať. Inak je to OK. Veľa-krát hladám konkrétnu farbu.

Či sa Vám to páči alebo nie, počítam že tam dané farby zostanú. Max. pridajú ešte nejaké farby ktoré tam chýbajú.
Nevidím vôbec zmysel v takyto "diskusiach" 🤐

emminka
8. feb 2013

Veru je to hrozne,zbytocne tolko farieb,ved kto sa v tom mna vyznat,,,,ked je nieco modre,tak uz by som udala farba modra ,,,a nie blankytna,azurova a neviem aka,je to taka zbytocnost,veru neviem kto vymysla tieto "novinky" 😒 Prednedavnom zaviedli ze nemame zadavat do nadpisu slova ako ( krasna,nova,pekna) ,teraz pre zmenu treba farbu,keby boli aspon zaladne farby,ale teraz menme cele albumy ,kvoli niekomu kto sa ocividne nudi a vymysla same "somari...."...aspon keby tam bola aj moznost farbu nezadat ziadnu,.....Napriklad mam saty zelenej farby s ruzovymi kvetmi,,,,,tak to mam zadat do ruzovej???zelenej???sialenofarebnej???? čiiiii??????Preboha ja mam pocit ze tu "hore"sedi niekto z nasho parlamentu,ktory nevie vymysliet nic normalne.....vsetko to tu ide dole vodou....Ja si teda oblecenie podla farby nevyberam,ale podla toho,co ma zaujme celkovym vzhladom,to akoze ked mam dievca tak mam zaujem len o ruzovu??? a ked mam chlapca tak len modru ??? ,to je teda riadna blbost,,,,keby sa niekto umudril a vratil to spet ako to bolo.,myslim ze by nam to vsetkym ulahcili,to nemame nic ine na praci???