Vydávajú sa ešte kartičky od STK a EK?

31. júl 2023

Cavte, je pravda, ze sa uz po novom nedavaju karticky o urobenej novej stk, em? Dakujem

janka2501
31. júl 2023

Karticku dostanes,nalepky sa nedavaju

autor
31. júl 2023

@janka2501 dakujem a ked mam urobene stk em len karticky mam stare tak mam stym ist kam aby mi dali nove?

janka2501
31. júl 2023

Ako mozes mat stare karticky a novu stk, ved ich davaju hned pri plateni (aspon ram kde ja chodim) ....ano treba ist po nove,a vziat pre istotu aj protokoly

puertorico
31. júl 2023

ja som to pochopila tak že máš staré kartičky - to znamená že máš neplatnú stk a ek. Treba spraviť novú lebo môžeš dostať pokutu od policajtov keď ťa zastavia. To ako keby máš nevyhovujúce vozidlo na cesty . A tie stk sú dosť prísne, tak aby ti všetko fungovalo, svetlá , stierače, smerovky, nech brzdí , a neni celé hrdzavé to auto. To neni tak že máš staré kartičky a ideš si vypýtať nové. Normálne ti skontrolujú auto.

janka2501
31. júl 2023

@puertorico to ma nenapadlo,ze na neplatnu stk....

autor
31. júl 2023

Mam platnu stk em aj protokol len karticky mam stare asi zabudli vymenit alebo neviem nechapem

puertorico
31. júl 2023

oni to pozrú v systéme podľa vin čísla. ak to tak bude tak ti dajú na počkanie aj protokoly aj kartičky len neviem či sa za to platí. Ja som stratila a platila som 30€

autor
31. júl 2023

@puertorico dakujem

olimuc
31. júl 2023

Nehodil si nove karticky, miesto starych do kosa? Ja mam uz zbierku karticiek a poistiek, ze mi policajt povedal, ze nie je potrebne ich zbierat (samozrejme nic som nevyhodila ale pridala do obalu nove 🙈)