Výber vozidla v autoškole

20. sep 2021

Ahojte, chcem sa spytat tych z vas, ktore ste nizke 150-160 cm, ak ste robili autoskolu - tietz ste mali problem s autom? V nasej autoskole je moznost robit vodicak na SUV a na obycajnej skode rapid. Neviem preco na tom SUV sa mi jazdi horsie, aj ked mam vyvysene sedadlo, ale akoby som mala horsi vyhlad na cestu. Samozrejme, auto si chcem vymenit, je to u nas mozne. Len ma zaujimalo, ci je to len mojim pocitom, alebo aj vy to tak mate.
Skratka sa citim v tom mensom, uzsom istejsie a robim menej chyb. Spojka mi tiez inak zabera a tym padom sa tolko nestresujem, lebo citim, ze ovladam auto ja a nie ono mna. Len ma zaujima, ci to je len pocit, alebo skutocne je to tak, ze tym, ze som nizsia, to SUV nie je pre mna...?

evica17
20. sep 2021

A na skuskach si budes moct vybrat auto tiez ?

evica17
20. sep 2021

Ja len aby potom.na skuskach ta to nedobehlo, ze zrqzu budes na suv a budes nacvicena na tej skode.

autor
20. sep 2021

Pytala som sa, na skuskach davaju jazdit na tej skode Rapid. 🙂

katulastraka
20. sep 2021

ved sedadlo sa da nastavit vseliako, treba si najst dobru polohu...nestaci ho dat iba uplne hore. a spojka zabera na kazdom aute inak, to nie je tym, ze je to suv

terezia323
20. sep 2021

Ak máš možnosť výberu tak si vyber to čo ti vyhovuje. Ja tiež radšej šoférujem menšie autá a podľa toho som si aj kupovala auto. Keď si budeš viac veriť zvládneš aj suv 🙂

evica17
20. sep 2021

Len aby sa nestala nejaka nahoda a nepokazila sa.