Vtipné momenty v práci

26. aug 2023

Už sa mi 2x stalo ze kolega si už pri mne 2x ublížil 🤣🤣
Minule si udrel ruku a vcera zas nohu si udrel, ani nechápem ako sa mu to mohlo podariť. Aj som sa chcela spytat ci je ok no mne to už prišlo smiešne 😁😆
Nejakú smolu ci čo mu nosím 🤣🤣
Máte aj vy nejaké vtipné momenty v práci? 😆

barus26
26. aug 2023

že sa kolega udrie je vtipný moment v práci?🤔

autor
26. aug 2023

@barus26 áno je. Nestretneme sa často a 2x pri mne sa udrie tak to je uz vtipné v priebehu 3 dní .

miskakyska
26. aug 2023

... možno sa udiera všade kadiaľ chodí,len to nevidíš, keď nie si v tom momente pri ňom 🤷

autor
26. aug 2023

@miskakyska to uz hadam len nie 🤣🤣🤣

h2
26. aug 2023

Zvláštny zmysel pre humor. 🤔

autor
26. aug 2023

Och, tu niečo dať. To sa už neviete ani zasmiať a dať možno vlastnú príhodu?
Vy viete "komunikovať " iba v témach ako podvody, nevery, proste tam kde si viete kopnúť a hlavne byť premudrele .🙄🤷‍♀️

h2
26. aug 2023

Prepáč, nehnevaj sa, ja som naozaj veselá kopa a aj túto diskusiu som si otvorila preto, že som si chcela prečítať veselé príhody v práci. A namiesto srandy tu čítam, ako si kolega udrel nohu a ruku. Bez ohľadu na to, či sa mu nič vážne nestalo, toto naozaj vtipné nie je. Možno tebe bolo, keď si to videla. Ale keď to takto napíšeš, tak naozaj sa niet nad čím zasmiať.

galganka
26. aug 2023

Zhodou okolností mi toto pripomenul dnes FB ako spomienku. Vrátila som sa z dovolenky a čakalo ma toto... 🤣

autor
26. aug 2023

@galganka 🤣🤣🤣 super to je 🤣🤣 konecne niekto 👍👍

autor
26. aug 2023

@h2 ty určite nie si veselá kopa 🤣🤣🤣 ved sa iba udrel, nespadol zo schodov ani nič podobne🤷‍♀️

galganka
26. aug 2023

Reku, zachránim ti to, lebo teda udretá končatina ani za mňa nie je vtipná. A to ja sa teda na iných koninách rehocem... 🤷‍♀️

mystisch
26. aug 2023

Ked posles hromadny mail aj cc cez svojich nadriadenych a miesto dakujem je preklep Fakujem 🙏🤣🤦😅🤪🥳

h2
26. aug 2023

Veď píšem, že nejde o to, že si neublížil. Jasné, že by ti to nebolo smiešne, keby sa vážne zranil. Len sa ti snažím povedať, že byť v tej situácii, vidieť na vlastné oči, ako sa to stalo, môže byť vtipné. Napísať, že "kolega sa udrel" je niečo iné.

galganka
26. aug 2023

...ešte si pamätám, ako som po návrate z rodičovskej dovolenky takmer celý jeden deň písala do dokumentov smajlíkov. Ktovie, koľko som ich nenašla a išlo to tak ďalej... 🤣

martija
26. aug 2023

Ja sa v práci bavím na menách. Mame klientov z celého sveta a utkvelo mi v pamäti jedno meno Kadi Sadlo. A ešte mena hotelov, napríklad Kokotel.

h2
26. aug 2023

@martija 😂 To kde je taký hotel?

barus26
27. aug 2023

@h2 v thajsku 😀

h2
27. aug 2023

@barus26 Mne to ešte v noci nedalo a pozrela som to cez Google maps, bola som prekvapená, koľko tých Kokotelov tam je. 😂

martija
27. aug 2023

Alebo ešte celkom milý hotel "TY Magor" 😄 to ani nemôžeš odpovedať na otázku, že kde si sa ubytoval 🤣

https://www.booking.com/hotel/gb/ty-hotel.en-gb...

h2
27. aug 2023

@martija 😂😂😂🤣🤣🤣

karolinakr
27. aug 2023

@martija Ty magor, predsa v Kokoteli

karolinakr
27. aug 2023

@martija toto keby si tatkovi povedala, tak spakruky jedna letí

karolinakr
27. aug 2023
rakywanda
27. aug 2023

Ráno po predĺženom víkende sa pri mne chlapča (4 roky) hralo s plastelínou a rozprávalo,že boli s kamarátmi na chate a opekali si. Tak sa ho pýtam, aj ste si pri tom niečo spievali? A on spustil: a my chlapci od Popradu, milujeme len od zadu... No, oteckovia sa odviazali. Ja do výbuchu smiechu až mi slzy tiekli.
Počas ranného cvičenia sme skákali a ja samozrejme s deťmi. Pri nástupe do jedálne mi to malé chlapča hovorí: pani učiteľka, keď sme cvičili, ako ti skákali dudky.

karolinakr
27. aug 2023

Tuto diskusiu som preskakovala a aká sranda na koniec
🤣

rozkvet1
27. aug 2023

Premýšľam že zalozim veľmi zmysluplnú tému o tom ako som šla do obchodu a kúpila si tam zeleninu. Podľa mňa veľmi zaujímavé a zábavné 🤔

h2
27. aug 2023

@karolinakr Aj bratři Česi majú 😂:

karolinakr
27. aug 2023
h2
27. aug 2023

@rozkvet1 No jedine, že by si sa pri tom nejako zranila. 🤪

rozkvet1
27. aug 2023

@h2 zakopla som na schodoch do obchodu podľa mňa to je veľmi smiešne 🤣🤣 (chápeme)