Všimli ste si na vašom mužovi, že ešte niečo cíti k bývalej?

20. apr 2020

Dievčatá, mali ste niekedy pocit alebo sa vám stalo, že ste si vsimli na svojom mužovi, že ešte stále niečo cíti k bývalej? Alebo sa mu ozývala bývalá(prvé dievča v jeho posteli)? Ako ste to riešili ak sa vam také niečo stalo?

zdravyrozummoralky
20. apr 2020

Myslím si, že keď vás naozaj miluje, tak bývalú riešiť nebude. Ak nie, tak tomu nemôžete zabrániť. Ja by som napríklad zostal v kľude a nechal pracovať čas.

pininka1
21. apr 2020

Vraví sa že muži milujú iba raz v živote...
Keď som sa stretla s bývalou môjho muža, priam som to cítila, choval sa pri nej úplne inak. Nie sú v kontakte, ona je ten typ že prešla cez polku kasární, ale tak asi na prvú lásku sa ozaj nezabúda. Aj ja si na tu svoju často spomeniem,ale iba to,žiadne blaznenie.

malinoismum
21. apr 2020

môjmu sa ozvala, brala som to ok, veď ako kamaráti veď sme dospeli ľudia;) tiež sme stretli v meste môjho bývalého priateľa a úplne ok, ja mám najlepšieho chlapa na svete 😊 takze chvalabohu by mi ani nenapadlo pochybovať že ma / nás dve s dcérkou/ nemiluje ❤️

anita6666
21. apr 2020

@malinoismum a keby jej chcel pomáhať aj to by si brala ok? Lebo väčšinou sa bývalá ozýva,aby na seba upozornila,prípadne si ešte niečo vo vzťahu k chlapovi dokázala alebo za účelom pomoci od bývalého a mám pocit,že máloktorý chlap by bývalej povedal nie. Ale to už je na inú diskusiu

jumama
21. apr 2020

Poloz si otazku o sebe samej. Citis nieco k svojmu byvalemu, prvemu....? A co by s tym asi mal urobit tvoj muz, ak si to vsimne? Vravi sa, ze diamant v hrudi nezhnije. To znamena, ze spomienky v srdci mozu byt, praveze clovek by mal zastrihat usami, ak by o svojich byvalych pattner hovoril len v zlom. Je to kusok zivota, ked bol clovek stastny, preco by to mla popierat? Skoncilo to, vybral si dalsieho partnera.

malinoismum
21. apr 2020

@anita6666 Aj tak bolo, ked prišla )na to že sa jej hrá niekto s jej hračkou"🙂 a máš svätú pravdu. Aj to ma presvedčilo, že ten môj je naozaj ten pravý... Zachoval sa ako dospelý a priamy človek🙂

prabinka
21. apr 2020

Tak to ťa isto nesmierne potešilo. Ono ako takto vieš zistiť ozaj, či je ten pravý a či váš vzťah je taký, za aký ho pokladáš ty

moonlight1210
21. apr 2020

@jumama k tomu “v hrudi/v hrude” - o to sa nam pru pani profesori dodnes.
Lebo sice v predchadzajucich veršoch “diamanty hruda kryje”, teda zem, nie telo, a teda logicky by z toho vychadzalo, ze ten diamant v zemi nezhnije, Sladkovic, potvora, vituz jeden romanticky, by zrejme bol mal rad oba vyznamy. Ibaze ked uz mal take silne zaverecne verse, uz sa ich nechcel vzdat, a tak proste (sproste) napisal nad e bodku. 🙂
Jednoducho, ze prva velka laska vsetko prezije, navzdy ostane v srdci ziva .... whups, ale toto asi autorka pocut nechcela. A jejejej. ☺️
(Odchadzam.)
PS: len pripominam, ze Sladkovic mohol mysliet aj vecnu lasku k vlasti, kedze Marina mu dala kosom a vydala sa na istotu, zatial co jeho chceli odsudit. Tak tu vasen postupne pretransformoval z oslavy milenky na oslavu vlasti (aby videla ´zac je toho loket ´).
Prv ako autorka ta mnou mrskne kamenom. 🙂

mon895
21. apr 2020

Moj muz je rozvedeny (deti nemali) . Jeho ex manzelka bola jeho prva velka laska a dodnes spolu komunikuju (od seba cca 9.5r) pomaha jej ked nieco potrebuje a podobne ale mne to nevadi verim mu ona ma deti s inym tiez je uz vydata ale je pravda ze pri nej dava najavo naklonnost ku mne takze dovod na ziarlenie som nikdy nemala

lasina
21. apr 2020

Chvalabohu nie, lebo môj muž nemal nikoho okrem mňa😉

malinoismum
21. apr 2020

@lasina Môj áno, ale nemôžem povedať, je to síce z druhej ruky, ale sociálne návyky to má🙂 srandujem... Milujem ho najviac na svete 🙂

malinoismum
21. apr 2020

@mon895 Aj ja to tak beriem, proste to nevyšlo ved sme ludia. Ja tiež nemam dôvod nijako ho upodozrievať... To, že je s nami, niečo znamená a ja jej vlastne dakujem, že mu dala pár rokov života, ktoré ho isto niečo naučili 🙂 A je fajn baba, dodávam🙂

hulica
21. apr 2020

neviem na čo sa treba nad tým zamýšľať, no pokiaľ nie sú nejaké tie problémy vo vzťahu, tak ozaj načo, len si privodíte prípadné nezhody do vzťahu