Všetko z Poľska

danielka2710
3. júl 2022

Prečo odsudzujete výrobky z Poľska. Veď tam nakupuje celé Slovensko už desaťročia. Poliaci sú šikovní, vedia obchodovať. Pozrite sa na naše výrobky. Sú kvalitné? Kde ako. V Bratislave nakupujú Rakúšania, my v Rakúsku. Zuby a plastiky sa robili na Ukrajine. V každom štáte je to rovnako. Kto má peniaze, nech platí za značku. Kto ich nemá je rád, že to čo potrebuje vôbec má. Nebojte sa poľských výrobkov.
Daniela

mikadooo
3. júl 2022

@danielka2710 o kom hovoríš...? 🤔

deti95060810
3. júl 2022

to je platená inzercia????

patus_2
3. júl 2022

@danielka2710 veď nech si každý nakupuje kde chce, čo chce a od koho chce. Ak si ty spokojná s poľskými výrobkami tak je to super, ale ako sa hovorí, 100 ľudí - 100 chuti 🙂

diewcatqoo
3. júl 2022

Ja nekupujem polske vyrobky, ani maso zo supermarketov, kde je uvedeny chov a porazka Polsko. Je mi ale uplne u prdele, kto co kupuje. Nech si kazdy kupuje, co chce.

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasarka
3. júl 2022

@danielka2710 chápem, tie teploty ti asi nerobia dobre.

jaroe
3. júl 2022

@danielka2710 mám k nim nedôveru, presne kvôli tomu, čo si napísala. Že sú šikovní a vedia obchodovať. Poľským potravinám sa vyhýbam, hoci určite majú syry aj bez posypovej soli😁. Nechcem ich podporovať, keď nemusím...

palicka
3. júl 2022

@danielka2710 Z Polska? Kožené výrobky. Polici boli odjakživa kožušníci, to vedia prepracovať a dotiahnuť parádne. Potraviny by som ale nekupovala. Ale je mi jedno, kto kde čo nakupuje…

janai1
3. júl 2022

Je rozdiel kúpiť poľské potraviny v Poľsku a poľské potraviny na Slovenku 😉

mamamasama
3. júl 2022

@janai1 s týmto veľmi súhlasím...

marca12
3. júl 2022

@danielka2710 Ja osobne na slovensku nekupujem polske potraviny,lebo slovensky dopyt je katastrofalny. Poliaci nemozu za to,ze slovak nakupi za lacno a preda so 150% prirazkou. Ale polske potraviny nakupujem zasadne v Polsku,to sa neda porovnat kvalitou. Dovolim si tvedit,ze ich potraviny tam doma su kvalitnejsie ako nase slovenske. A takisto nakupujeme aj ostatne veci. Ved vsetko,co mame doma je z polska len 2x tak drahe.

pallacinka29
3. júl 2022

@danielka2710 Poliaci su taky narod, “kade vietor, tade plast”, inak povedane, strasny…

deti95060810
3. júl 2022

My sme takto kúpili nechtiac gauč z Pl... Vlastne sme ho kúpili na SK - Decodom a doma pri vybaľovaní pozeráme a ..... "made in Poland"
A vraj slovenský výrobok...hovädá.

mamamasama
3. júl 2022

@pallacinka29 no náš národ nie je o nič lepší...stačí mi keď vidím pár exemplárov na facebooku, alebo aj tu na MK

pallacinka29
3. júl 2022

@mamamasama ja hovorim o historii, pozri si dejepis…

mamamasama
3. júl 2022

@pallacinka29 a naša je lepšia?

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
3. júl 2022

@danielka2710 celé Slovensko tam nakupuje? Na to si ako prišla? Hádam sa nebude niekto z Hurbanova, Nových Zámkov, alebo Veľkého Krtíša trieskať do Poľska, ja osobne som tam bola dva krát v živote

zuzi56
4. júl 2022

@deti95060810 my sme kúpili kuchynskú linku s oresy, hľadala som kvalitnú, aby som to nemusela meniť a reklamovať. Po dvoch rokoch sa nám začali odlepovala všetky dvierka aj sufliky, vymenili nám to a po výmene znova ro iste, ale už nebola v záruke.
Vtedy sme dali za ňu riadne prachy a opravár nám povedal, že cela oresy ja z Poľska, len pracovná došla je rakúska 😂😂.
Tak to dopadla tá kvalita oresy .

deti95060810
4. júl 2022

@zuzi56 jój kuchynská linka... tiež mám z Oresy.... NIKDY viac. Haraburda nad haraburdy... Všetko poodliepané. vyzerá to na jednu katastrofu... POĽSKO.

deti95060810
4. júl 2022

@elizabet173 ja tiež až raz... pred 28 rokmi... ešte na poli boli trhy... Som z Mt - do PL nie tak ďaleko - ale môjmu mm sa nechce a samej sa mi tiež nechce.... čo dám za benzín - kúpim aj na sK...

zuzi56
4. júl 2022

@deti95060810 ale známy , čo si dali urobiť linky v poľskú v stolárskej dielní sú spokojný nadmieru, ono oresy bola pred 10 rokmi reklama jak Brno, ale záleží akú kvalitu si oresy dá vyrobiť , ja si ešte pamätám, že za namontovanie chceli 17 tisíc sk, to bola ina suma.

iwesska
4. júl 2022

Pretoze napr.ich sladkosti su jeden umely nejedly sajrajt. Omylom som u nas kupila polske keksiky,ale mali tak umelo zapachajucu plnku,ze som si myslela,ze jem plastovu tacku😝 Mala som 2 druhy,takze nebola to nahoda a isli do kosa. Zaroven su Poliaci krajinou s najvacsim poctom potravinovych pruserov,takze nie dakujem. Jedine,co som od nich kupila boli papuce a kozene vyrobky,to im ide.

luccija
4. júl 2022

Tym sa obhajujes, chvalis ci?Ved nakupuj kde Ti vyhovuje.Poliaci su klamari a smelinari rodeni obchodnici vzdy boli a budu vlezeni vsade.Ja som ich mentalitu spoznala v praci a co Poliak to klamar.Par x som bola ako mlada na trhoch kozusiny a kozene vec maju dobre.Ale stale sa najde vela ludi z dedin co nemaju taky velky vyber a kupia tam vsetko

nepic
10. júl 2022

@danielka2710
Tiež si myslím že ich neprávom odsudzuju a ociernuju,ako keby Slováci boli poctivý a slušný národ,ktorý nekradne a každému chce len dobre. To že niečo nie je kvalitné,alebo nedobre,nemusí byť hneď chyba Poľska,ale ceny ktorú sme ochotný za to zaplatiť. To isté platí aj o Číne,načo by vyrábali kvalitne,keď pre každého je dôležitá cena a nie kvalita. A keby naozaj tie potraviny boli také nekvalitné a škodlivé,veď by polovica Poľska už pokapala,nemyslite?

kallanchoe
10. júl 2022

Ja nemám problém s poľskými výrobkami,ale kupenými v poľsku....tu na Slovensku čo má napísané Poľsko tak to z ďaleká.obchadzam......raz.za.dva tri roky sa v poľsku ocitnem....a keď tam niečo kúpim či syry,či mäsové výrobky.....hoc.co.... len tak na kostovku....tak aby neboli kvalitnejšie ako tie naše.
...ale kúpené proste tam,určené na ich trh....nie to čo tu dovážajú Slováci.....to sa podľa.mna s ich tovarom čo majú na pultoch nedá porovnať....

nikasmile
10. júl 2022

@janai1 súhlasím