Vrátili sa vám po tehotenstve chute do normálu?

27. júl 2023

Baby ja som strašný nejedák teraz v tehotenstve skoro všetko vyvrátim všetko mi strašne smrdi takže nemôžem ani len varit doma 😫 a jediné čo zjem je jedlo v reštaurácii a aj to niekedy vyvrátim takze sa chodíme každý najesť no len potom to už nebude možné ani z finančného hľadiska ..veľmi sa bojím aby som potom jedla 😫

miimss
27. júl 2023

U mňa sa to v treťom trimestri začalo normalizovať, po pôrode to normálne nabehlo relatívne do starých koľají. Skrz dojčenia som ešte pár mesiacov nemohla jesť niektoré potraviny lebo ju bolelo bruško. Ale keď sme začali s prikrmom už som si mohla dopriať toho viac 😁
Neviem síce v ktorom mesiaci si, ale úplne chápem tvoje zúfalstvo a pocit že to nikdy neskončí. Ale skončí 🙂 u niekoho skôr u niekoho neskôr. Prajem veľa síl.

tyrkysova_kobyla
27. júl 2023

V ktorom si tt? Lebo ja som to tak mala len prvy trimester, mozno este na zaciatku druheho a potom sa to normalizovalo. Aj ked je pravda, ze ku koncu som holdovala najviac fast foodu a podobnym nezdravym veciam, takze jest "vonku" bolo pre mna naj 😄

veronika1754
27. júl 2023

Ja som tak mala celé tehotenstvo s chlapcami, a veru niektoré jedlá doteraz nemôžem a to chlapci majú už 14 a 13 rokov

danielahamar
27. júl 2023

Mne sa po 3tehu statočne pustilo abkm a histamin😁, takže obmedzujem, ale chuť je rovnaka

ja_mama
27. júl 2023

Ihned po porode sa mi chut vratila do normalu, az som tomu nechapala....nic nechutilo lepsie ako prve nemocnicne jedlo po porode a to myslim vazne 😀

rivini
27. júl 2023

Vratili sa do normalu. Aj ked nerozumiem tomu „chutia mi jedla len v restauracii“, ved si pripadne potom budes moct uvarit tie jedla, ktore ti v restike chutia, aj doma…chapem, ze nevaris v tehu, ked ti je zle, ale ved potom ti nic nebrani vo vareni. Zle ti teraz uz nebude cely zivot

rebrambora
27. júl 2023

V priebehu druheho trimestra sa to dalo do kopy.

lucia13022023
27. júl 2023

Prvý trimester katastrofa, druhý a tretí ôk.. No z čoho má napinalo cez prvý, ani tetaz nemôžem jest ci piť.. Kakao a balzamico so úst už v živote nedám🤣🤣

cimage
27. júl 2023

Ja som uz v 2trimestri jedla normalne, ani vone mi nevadili.

autor
27. júl 2023

@tyrkysova_kobyla 31 týždeň som a grciam skoro zo všetkého celý deň jem normálne a potom večer ide všetko von alebo po prípade keď mi nesadne obed ide to hneď von 😫😫...no problém je že ja neviem variť tie jedla ako v reštike proste nechutí mi odomna varené jedlo mäso neviem spraviť idem sa pogrcat ach hovorí zo mňa už zúfalstvo 😫

danielahamar
27. júl 2023

podľa mna ti chutia bujony a také veci😀 , takže ak doma zavedieš do varenia, bude chutiť aj doma😀

stannkal
27. júl 2023

Mne bývalo zle skoro cele tehotenstvo a už som tiež mala obavy ci budem ešte niekedy normálne jesť, ale u mňa sa ihneď po pôrode vrátila chuť do jedla a ani náznak nevoľnosť už nebol.

autor
28. júl 2023

@stannkal tak to som rada dúfam že aj u mňa to tak bude lebo je to naozaj strašne