Vrátia mi vstupné z Pohody?

13. júl 2024

Vratia podla vas vstupne z Pohody? Kedze Pohodu zrusili. A clovek dost zaplatil za vstupenky.

nelca0510
13. júl 2024

Pochybujem. Pozri si obchodné podmienky

zuzanika
13. júl 2024

Daju Vám podľa mňa nejakú zľavu na ďalšiu pohodu 2025, to je tak max. čo môžeš čakať, aby Vás namotali ... vrátiť vstupné je naivné- tiež asi nečakáš, že skupiny, ktoré mali hrať dneska, tak nedostanú nič, že tam prišli :D

beataxxx
13. júl 2024

Snad ludia nebudu takto reagovat, ze by chceli vratit vstupne….pohoda nie je komercna zalezitost, minulorocna bola strata a a tato bude urcite…ja cakam, ci vyhlasia zbierku na podporu pohody a urcite prispejem a verim, ze nas takych bude vela.je to jedna z mala veci, na ktore mozeme byt na slovensku hrdi, pomoc od ministerstva kultury urcite nedostanu.neviem, ci si uvedomujes, kolko je s pripravou roboty, aby vsetko dotiahli do dokonalosti a do toho im pride brutalna burka…vis maior

aurora33
13. júl 2024

@beataxxx tiež si myslím, že bude nejaká zbierka.

ibrunova
13. júl 2024

Dievčatá, už ju zrušili úplne?

veronikaszabova
13. júl 2024
glorikarebeka
13. júl 2024

@beataxxx prosím ťa aká bola strata minulý rok,som veru nevedela a to son z Trenčína

sevrin
13. júl 2024

Pohoda na tento rok je zrušená, Trenčínom sa prehnala extrémne silná búrka, zázrak, že boli len ľahšie zranenia.

fido69
13. júl 2024

@beataxxx napísala "pohoda nie je komercna zalezitost, minulorocna bola strata a a tato bude urcite…"
Pohoda je komerčný festival. To nie je žiadny dobročinný koncert.
Miera zodpovednosti za škodu sa bude teraz posudzovať. Proti nepriazni počasia a prírodným živlom sa predsa dá poistiť. 😉

beataxxx
13. júl 2024

@fido69 v Denniku N bol pred par dnami prave o komercnosti-neziskovosti vyborne rozhovor s Miskom Kascakom, chcela som ho preposlat, ale uz sa mi to neda a verim, ze si nevymysla

vanilkovazmrzka
13. júl 2024

Nie nevratia.

zuzanka.zuzu
13. júl 2024

nie žiaľ ani zbierka na vykrytie strát z tohtoročnej pohody nebude, na zomri sa chystajú vyhlásiť najskôr zbierku na diaľnicu do košíc 😜

mima1608
13. júl 2024

@glorikarebeka ževraj minulý rok mali stratu 900 tisíc. Tento rok to chceli dohnať. Asi by bolo na čase ten festival konečne zrušiť. Taký Lovestream má budúcnosť, ale Pohoda už ani nie.

pieksamaki
13. júl 2024

@mima1608. A prečo to bolo minulý rok v strate? Netuším....nesledujem to....iba ma to zaujima

ibrunova
13. júl 2024

Niektorí vystupujúci sa už vzdali honoráru.

mima1608
13. júl 2024

@pieksamaki predali "len" 17 tisíc lístkov, čo bežne predaju aj 30 tisíc. Veľa ľudí ten festival považuje za politickú progresívnu propagandu.

Ale ako môj súkromný názor - keď som videla tie line-upy aj z minulého roka aj z tohto, nedala by som za tie lístky ani cent. Nič čo by tam človeka nalákalo. Na Lovestream bolo minulý rok 60 tisíc ľudí, lebo mali kvalitných spevákov/skupiny. Uvidíme ako ten dopadne tento rok. Ale majú Ritu Oru a 50 Centa tak asi znovu celkom fajn.

marca12
13. júl 2024

@mima1608 Lovestream ma buducnost? Nesranduj. Porovnavas Pohodu s Lovestreamom? Nemam nic proti Lovestreamu,bola som tam minuly rok. Prajem im,nech sa im dari ho rozbehnut vo velkom. Ale Pohoda je uplne iny druh festivalu.

dadana22
13. júl 2024

Verim ze to Kascak zaplatí. Totalne zlyhanie organizatorov opat. 2 hodiny dopredu min vedeli aka burka ide ale oni nechajú hrat kapely a ked to zacalo nahnali ludi pod padajúce stany. Strašné.

mima1608
13. júl 2024

@marca12 Pohoda je umierajúci kôň. Čím skôr Kasčák pochopí, že to nemá zmysel, tým lepšie.

marca12
13. júl 2024

@mima1608 Minuly rok mali Imagine Dragons a len vdaka tomu predali tolko listkov. Tento rok to bude bieda podla mna. Pohoda nie je len o kapelach,ale aj sprievodnych akciach.

dadana22
13. júl 2024

@marca12 ano festival politickej piesne.

mima1608
13. júl 2024

@marca12 jasné. Tá minuloročná strata jasne ukazuje, ze ten festival nemá budúcnosť. Lebo urobiť si sekeru takmer MILIÓN eur je silná káva. Môj muž tam chodí každý rok stavať, organizátori neboli schopní ich ani len zaplatiť a na peniaze ich firma čakala niekoľko mesiacov. Je to hanba.

laurita285
13. júl 2024

@glorikarebeka 900 000 mali stratu doteraz

luliu
13. júl 2024

@dadana22 bola si tam? Pochybujem, inak by si nepísala také sprostosti

mima1608
13. júl 2024

@laurita285 nie. Tú stratu mali len za minulý rok.

marca12
13. júl 2024

@mima1608 Tak si pozri cisla,v akych stratach je lovestream. A ako bola zanedbana minulorocna organizacia. Nalakali ludi na svetovu kapelu a ludia kolabovali,lebo nebol zabezpeceny pitnu rezim. Par stankov,hodinu a pol sme vsade cakali na jedlo,pitie. O wc ani nehovorim

mima1608
13. júl 2024

@marca12 bola som tam so sestrou, viem ako to vyzeralo. Podcenili, že im príde takí nával. Snáď sa do budúcna poučili. Ale ich bilancia je stále lepšia ako Pohody, kde ľudia prichádzajú k vážnym poraneniam, dokonca smrti. Lebo toto nebolo prvýkrát a jednoznačne organizátor podcenil situáciu. Lebo výstraha pred búrkou bola vydaná X hodín dopredu. A v istom menšom meste kvôli nej zrušili koncerty na Amfiku a poslali ľudí domov - aspoň tam mali zdravý rozum.

laurita285
13. júl 2024

@mima1608 doteraz som myslela že aktuálne majú 900 000 :D že sa to od dnes určite navyšuje 🙂

mima1608
13. júl 2024

@marca12 a posledná vec odo mňa - Lovestream je za minulý rok na nule... Myslím, že radšej byť na nule s novým festivalom ako byť v strate 900 tisíc s "pýchou SK" 😬

sevrin
13. júl 2024

@mima1608 a ty tiež považuješ ten festival za politickú progresívnu propagandu?