Vrátenie vecí - Lidl

21. sep 2022

Prosím Vás napíšte mi ako Mongolovi krok po kroku ako vrátiť vec do Lidl eshop. Tá linka to je otras. Nedá sa tam normálne dovolať. Kde mam čo napísať a čo vytlačiť.
Ďakujem veľmi pekne.
Zn: nikdy viac eshop Lidl

bozenas
21. sep 2022

Ja som postupovala podľa tohto:

autor
21. sep 2022

@bozenas ďakujem idem skúsiť

9gabi9
21. sep 2022

Objednávku si robila pod svojím prihlásením alebo bez registrácie?

autor
21. sep 2022

@9gabi9 och neviem, asi registrácia

hipuska
21. sep 2022

@autor majú veľmi jednoduchy spôsob vrátenia. Neviem s čim môžeš mať problém. Návod ti poslala vyššie, je pekne rozpísaný na stránke. Jediný rozdiel je, či si išla s registráciou alebo bez. Veď si pozri v maily. Potom musíš vytlačiť a nalepiť štítok čo ti príde do mailu. Jeden na balík, jeden je pre teba, ktorý ti potvrdia ba pošte - doporučený listok . A tak odnesies na poštu

omama40
21. sep 2022

Nechce sa ti citat ich podmienky,tak pises na MK?kazdy priemerne inteligentny pochopi z ich stranky,ako vratit tovar,nemusis volat ziadnu linku

helena1982
21. sep 2022

vela krat som podla tohto navodu uz veci vratila a zakazdym to prebehlo lahko a bez ziadnych komplikacii. mne sa celkovo toto ich nastavenie eshopu , objednavok a aj pripadnych reklamacii velmi paci

feketka
21. sep 2022

Baby,a neda sa tovar kupeny online vratit osobne aj na predajni? S tym nemáte skusenost?

autor
21. sep 2022

@omama40 ja som Mongol. Dúfam že si spokojná ako veľmi si mi poradila

snehovakralovna
21. sep 2022

@feketka to zaujima aj mna

omama40
21. sep 2022

@feketka nie,neda.je to tam po lopate napísané

omama40
21. sep 2022

Tak ked si Mongol,tazko sa ti na Slovensku bude zit🤣lebo pridu zlozitejsie situacie na riesenie🤣

9gabi9
21. sep 2022

Tak potom je to veľmi jednoduché. Cez svoj profil zadáš, že chces tovar vrátiť a všetko potrebné ti príde mailom. Už ti to písali aj v predchádzajúcich príspevkoch. Nedávno som takto zadarmo posielala rýchl. kanvicu cez poštu a všetko prebehlo ok, už mám aj vrátené peniaze

feketka
21. sep 2022

@omama40 ja som praveze na ich stranke niekde citala,ze objednany tovar mozem vratit aj v predajni, preto som sa pytala ci s tym ma niekto skusenost,

omama40
21. sep 2022

@feketka urcite nie tovar z eshopu..

bozenas
21. sep 2022

objednaný tovar sa dá na predajni reklamovať, ale vrátiť nie.