Vrátenie tovaru v Kauflande

2. jan 2022

Ahojte dnes som kupila v kauflande jednu hru ale nrni vhodna pre pre take dieta .. blok mam da sa vratit? Daju peniaze alebo musim vybrat tovar? Dakujem

autor
2. jan 2022

A do kolkych dni sa da vratit tovar? 🙏

kabinka11
2. jan 2022

Ja som vrátila baterky, na ktoré sa mi neuplatnila zľava a vrátili mi peniaze.

sasa1310
2. jan 2022

sa opýtaj v kauflande

kacusik69
2. jan 2022

vracala som tovar, vratili peniaze… do akej doby by malo byt na bloku uvedene

stanulienkat
2. jan 2022

Ak je to v originálnom, nepoškodenom obale, nepoužívané, tak ti peniaze vrátia.

autor
2. jan 2022

@sasa1310 u nas v meste kaufland neni. Bola som v inom meste vzdialene 30km. Opytala som sa slusne. Tak slusnost kaze aj normalne odpovedat. Pokial to neviete nabuduce nekomentujte. Dakujem a pekny den.

autor
2. jan 2022

@kabinka11 dakujem pekne. Ide o detsku hru zabalrnu kupovanu dnes. Blok mam..

autor
2. jan 2022

@kacusik69 dakujem pekne 🙂

autor
2. jan 2022

@stanulienkat je to v povodnom stave.. dakujem pekne za poradenie

evaachesa
2. jan 2022

Čo tak si tam zavolať?

marianita3008
2. jan 2022

Obchod nie je povinny to vziat späť, ak je tovar kupovany v kamennej predajni. Ak tu hru zoberu, tak je to len zalezitost priklientskeho servisu a ich ochoty. Cize idealne zavolat/opytat sa priamo v obchode v zakaznickom centre. Sanca tam je.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daridari11
2. jan 2022

Podľa mojich skúseností vracajú úplne bez problémov....ak máš blok, ten máš. Lidl, Tesco aj Kaufland mi nikdy nerobili problém.

autor
2. jan 2022

@daridari11 dakujem skusim.. v lidli a v tescu nikdy problem nebol .. s kauflandom nemam skusenosti

jaroe
2. jan 2022

Ja som už do kaufu vracala a v pohode. Myslím , že by mali mať rovnaké podmienky, či už v ba alebo v hornej dolnej. Lehotu netuším.

hanka1978
2. jan 2022

Pracujem tam,len v inom meste.Žiadny problém,vrátia korunky.

autor
2. jan 2022

@hanka1978 kupovala som dnes v NZ .. a kedze mamina moja tam zvykne chodit tak som jej to dala ona to vrati 🙏 dakujem za radu 🙂