Vrátenie tovaru kuriérom - Tezenis

25. sep 2020

Ahojte baby, chcem sa spýtať tých, ktoré objednávali zo stránky tezenis. Objednala som si podprsenky no bohužiaľ mi nesadli a dala som to vrátiť, že príde po to kurier a to mu mam zavolať na take číslo čo nie je ani slovenské. Rozprával s vami po anglicky alebo ako? Lebo asi by som to najradšej vrátila do predajne, ale čitala som, že to sa už nedá ten formulár opraviť. Pomôžete mi?

maminka123abcd
25. sep 2020

Po taliansky

autor
25. sep 2020

@maminka123abcd a keby že prídem do predajne mi to asi nezoberú však

maminka123abcd
25. sep 2020

No, skús ale neviem

autor
25. sep 2020

@maminka123abcd a ty si vrátila kuriérovi?

simona1998
25. sep 2020

Skus im napísať na mail 🙂

veronikaszabova
25. sep 2020

Anonym - dotycnu "maminku" si nevsimaj. On/ona komentuje vsade a uplne mimo....

autor
25. sep 2020

@veronikaszabova Aha dobre ďakujem😉

henykabor
2. nov 2020

Ahoj podarilo sa ti nakoniec vrátiť tovar kurierom?

autor
2. nov 2020

@henykabor ahoj áno

vikuliatkooo
3. nov 2020

ahoj 🙂 a mohla by si napísať, že ako? lebo ja som z toho zúfalá :D

henykabor
4. nov 2020

@vikuliatkooo ja taktiež mne vyskoci automaticky po anglicky UPC 🤷‍♀️ magor som z toho

autor
4. nov 2020

@vikuliatkooo @henykabor Síce ten kurier ma divné číslo, ale dovoláte sa na Slovensko a potom vám dajú číslo na kuriéra čo je bližšie k vám, takže sa nemusíte báť.

henykabor
4. nov 2020

@vikuliatkooo máš nejakú faktúru k zásielke? Ja len Mail ale tlačiť neviem žiaden formulár k vráteniu 🤷‍♀️

basska_b
4. nov 2020

Ja by som to riešila cez web a zákazníčky servis. Čo s tým má kuriér. Ten doručí tovar a hotovo. Inak tie ich podprsenky sú úplne od veci, mne tiež vôbec nesadli, predkloním sa a všetko odtiaľ lezie

autor
4. nov 2020

@henykabor to je všetko na stránke tam je formulár na vrátenie čo vypníš a ešte čo nalepíš na balík vytlačíš 2 krát jeden nalepíš a jeden čo kurier podpíše

autor
4. nov 2020

@basska_b ja ich mam praveže rada vydržia dlhšie ako ostatne čo som mala su kvalitné len ja som si to trocha zle pozrela a objednala iné

henykabor
4. nov 2020

@basska_b zakaznicky servis ked volám más v taliančine. Ale más tam napisany postup cez kuriera.

henykabor
4. nov 2020

Ja som tiez spokojná z tovarom z tezenisu. Aj podprsenku co chcem vratit mi je dobra ale sa mi nepáci. Ked sa mi nepodari vratit nic sa nedeje obnosim ju... len už druhý raz si urcite online neobjednám pokiaľ sa mi to nepodari vratit

vikuliatkooo
4. nov 2020

ja som uplne zufala..stale mi vypisuje nieco po taliansky, online formular pre vratenie mi zjavne nefunguje (vyplnim vsetky udaje, dam potvrdit a nic sa nedeje)..vobec neviem co mam s tym robit :(

autor
4. nov 2020

@henykabor Podarí sa ti vrátiť 😉 ale zaujímavé, že keď som sa bola pýtať v tezenise, tak vôbec nevedeli a myslím si že oni by mali vedieť, že kto zdvihne ona mi povedala že mi na zakaznickom servise zdvihne Slovenka a vôbec to tak nebolo.

henykabor
4. nov 2020

@vikuliatkooo presne takto to mam aj ja. Je to zaujimave... chvilku sa nacitava a potom nic.

henykabor
4. nov 2020

Ja som tiez volala a zdvihol mi Talian a co tam maju Chat tak pisali mi ze maju problem so strankou ktory odstranuju a uz preslo par dni a stale to neide a uz ani cez chat sa neda s nikym spojit lebo ani ten poriadne neide. Sklamalo ma to 😞

vikuliatkooo
4. nov 2020

@henykabor aha takze je problem so strankou :-/ ja uz som si povedala ze idem do kosic kvoli tomu aby som to vratila na predajni - ale zjavne ani tam mi nebudu vediet pomoct :-/

autor
4. nov 2020

@vikuliatkooo no ak by ste chceli vrátiť do predajne musíte tiež vypniť formulár ale na vrátenie do predajne ale nevidí sa mi na tom to že aj keď dáte kuriérom a chcete to zmeniť že do predajne tak sa to nedá vôbec.

henykabor
4. nov 2020

@vikuliatkooo a ty sa vies dopracovat aspon k tomu formularu? Mne ani ten neide tiez vypise ze stranka nefunguje skuste inokedy

autor
4. nov 2020

@henykabor mne ta stránka ide

henykabor
4. nov 2020

Samotna stranka mi ide ale ked sa snazim dopracovat k tomu formularu tak mi to neide. Zlata si ze nam takto pomahas 🍀

vikuliatkooo
5. nov 2020

@henykabor ja sa tam dostanem cez mail - cez stav objednavky..a tam sa da zaziadat o vratenie...ale zatial nam to je aj tak hovno platne ked to nefunguje :D

henykabor
5. nov 2020

@vikuliatkooo presne takto isto to mam aj ja. Nahnevana som. Tezenis mam rada ale neodporucam objednavat cez ich stranku

vikuliatkooo
5. nov 2020

@henykabor už to funguje !