Vrátenie tovaru Bonprix

lula313
21. nov 2018

Ahojte, kupila som si nosicsku bundu, ktorá mi bola doručená 8.11., keďže sme s babom boli doma chorí, nechodili sme vôbec von, čiže som ju vyskúšala až dnes. Bunda je mi velka, rada by som ju vratila. Kedy však ubehne 14dnova lehota na vrátenie tovaru? Ubehla dnes, či ešte zajtra by sa dala Bunda vratit? Nikde som na Googli nenašla, ako sa to počíta. Dakujem

haluta
21. nov 2018

8+14=22 🙂 zajtra máš posledný deň 🙂 podľa mňa

nikaeli
21. nov 2018

vyskusaj vratit 😉 hned zajtra ju posli doporucene prvou triedou. Ja mam s Bonrpixom len dobre skusenosti, casto od nich objednavam, casto aj vraciam - nie vzdy proste sadne velkost, nie vzdy vyhovuje kvalita materialu, ale vzdy mi vratili peniaze. Iba raz nie - ale to som bol v nemocnici, ako tehu a tak ako ty teraz, aj ja som to poslala neskoro - ale u mna to boli az tri tyzdne, cize nejakych 20 dni. Slusne mi vsak napisali, ze som jednoducho presvihla termin (aj ked som im napisala, ze som bola v nemocnici a proste sa nedalo skor) a tovar mi poslali naspat. Bolo to tehu tricko, ktore mi bolo obrovske 😝 tak som ho predala v bazariku 😉

lula313
autor
22. nov 2018

Dakujem kocky za radu, tak je to skoro 50eur, takze to skusim. Aj by som si ju nechala, ale ci so vsadkou alebo bez, je úplne velka a vyzerám v nej ako nejaká veľryba a ešte je aj dosť tenka😞

hettinka
22. nov 2018

@lula313 neposielaj doporučene, len 1. triedou

asia83
22. nov 2018

@lula313 Ja som posielala aj pár dní po lehote, peniaze mi vrátili. Risk je zisk. Treba to poslať.

kahh
22. nov 2018

Jednoznacne to dnes skus vratit a uvidis, co ti povedia. Ale podla mojho nazoru by ti to mali vyreklamovat, lebo to v tej lehote este je

0silvia0
2. dec 2018

@hettinka a preco to nema posielat doporucene? Ved ked ma podacie cislo aspon vie, ci zasielka prisla v poriadku adresatovi a v pripade straty sa s tym da nieco robit a odsledovat.

hettinka
2. dec 2018

@0silvia0 tusim to majú v podmienkach, posiela sa to do P O Boxu. A vracala dom už veľakrát a nikdy sa mi nestalo, že by neprišlo, alebo nevrátili peniaze.

lula313
autor
2. dec 2018

baby, poslala som nakoniec doporučene, v podmienkach bolo, že sa nemá posielat na dobierku a vzdy sa spolieham, že keď pošlem doporučene, tak si posta dá vacsi pozor. Včera rano v sobotu mi prišli aj peniaze naspäť, čiže aj napriek strate 7eur(moje poštovné+ich, ktoré bolo pri poslaní zdarma) som ešte dobre dopadla. Dakujem!!!❤️

0silvia0
2. dec 2018

@hettinka vacsinou maju eshopy uvedene ze sa nesmie posielat na dobierku, ale doporucene ze nie? To sa mi nezda, musim pozriet na ich stranku

hettinka
2. dec 2018

@0silvia0 kedysi to tak mali ... tak posielam obyčajne, niekedy 1. triedou. Vždy všetko v poriadku prišlo a peniaze obratom pošlú, takže neriešim.

majuska1992
8. mar 2019

Ahojte ja sa chcem spýtať do koľkých dni posielajú peniaze na účet, keď som vrátila tovar.dakujem

petronela415
15. jún 2020

@majuska1992ahoj, mozem sa opytat do kolkych dni ti odoslali peniaze za vrateny tovar

miruschka9
11. okt 2020

@majuska1992 prosím za akú dobu ti vrátili peniaze ? Ja čakám už 3 týždne a nie mali sumu a nič

yennn
3. nov 2020

Ja som raz s malou dusickou vratila nechtiac o tyzden neskor, vratili mi peniazky, vdaka 🙏.