Vrátenie tovaru - Asos

nikinka12
21. nov 2018

Ahojte baby mám otázku, vracal niekto už oblečenie, kt. som mala na sebe a chcem ho vrátiť lebo je nekvalitne?

objednala som si pred dvoma týždňami šaty, včera som ich mala na plese a dosť flitrov mi odpadlo, a neviem čo mám robiť lebo boli dosť drahé

marina447
21. nov 2018

vrátiť neviem či to pôjde, ale môžeš skúsiť reklamovať, veď to nie je normálne aby po prvom použití sa niečo takéto stalo a uvidíš, že čo či ti vrátia peniažky alebo ako to budú chcieť riešiť 🙂

nikinka12
autor
21. nov 2018

@marina447 a pri reklamácii je rovnakým postup alebo aký tam je rozdiel? nevieš? 🙂

pininka
21. nov 2018

@nikinka12 moja mama pred rokmi takto reklamovala šaty, samozrejme že ich nechceli zobrať, ale ona sa nedala išla na obchodnú inšpekciu a oni určili,že šaty boli šmejd, dokonca zdraviu skodlive. Ale priamo nemôžu donútiť firmu aby vrátila peniaze. No máme ich nakoniec vrátili.

nikinka12
autor
21. nov 2018

@pininka ale z Asosu?

pininka
21. nov 2018

@nikinka12 nie,len ti píšem,že sa dá reklamovať vec, ktorá sa začne takto rozpadavat

marina447
23. nov 2018

@nikinka12 myslím, že tam bude rozdiel, lebo keď vraciaš, tak musí byť štítok originál na tom tovare, ale pri reklamácii nie, veď na stránke musia mať podmienky ako to urobiť 🙂