Vrátenie peňazí pri skrytej vade

mamina1188
14. jún 2021

Ahojte dievčatá, mam na vás otázočku. Keď predáte tovar (za 3 eura), ktorý ma skrytu vadu o ktorej ste naozaj nevedeli a prišla na to az kupujuca, vraciate okrem ceny tovaru aj poštovné ? Ďakujem za vaš cas. Pekný deň

anjelicek26
14. jún 2021

@mamina1188 na toto sa moze odvolavat na eshop a nie sukromna osoba u pouzitej veci. Ak to nema vplyv na funkcnost, skutocne si si to nevsimla, tak nemusis vracat ani peniaze za tovar, ani za postovne.

simsalabim
14. jún 2021

@mamina1188 suhlasim s
@anjelicek26 a normalne by ma zaujimalo, co to bolo za vec a aka to bola skryta vada....

sims4
14. jún 2021

Keby je tá suma vyššia tak áno ale pri 3€ mi príde divné vzhľadom na to, že je to použitá vec

mamina1188
autor
14. jún 2021

Boli to spoločenské topánky, ktoré som tiez kupila cez MK. Malý ich mal obute raz a potom boli uz len dlho v skrini. Tak som myslela,ze niekomu este posluzia. Mali trochu šuchnutú spicku na com som upozornila, ale vobec mi nenapadlo, ze sa z vnútornej strany môže ošúpať jazyk pri obuti. Nam uz totiž boli male.. kupujucej som sa samozrejme osparavedlnila a hned navrhla, ze jej vratim peniaze za topánky ale ona chce aj poštovné. Tak neviem akoto riesia ostatné mamičky. Viem, ze to bola moja chyba, mala som to skontrolovat, ale doteraz ani mne nikto postovne nevracala a ani ma nenapalo ho pýtať 🙈 tak som z nej zufala 😞

kitty123321
14. jún 2021

Pokial ti ich nebude posielať naspäť, nevrátila by som plnú cenu určite 🙂