Voľnočasové aktivity v tomto čase

4. okt 2024

Baby co zaujímave robite v takomto case? Chladne pocasie doslova neznasam a doma sa unudim k smrti. Televizor nesledujem, na mobile tiez nechcem sediet hodiny… pridem t prace a nudim sa (varenie, upratovanie a podobne aktivity nepiste, to robim bezne)

minenkak
4. okt 2024

Prechádzky,prechádzky,prechádzky a sex

hugoboss1923
4. okt 2024

Víno, kniha, spánok, sex...

mimi3008
4. okt 2024

Mas deti?

alex2018
4. okt 2024

Skupinove kurzy malovania- pri dobrom vinku, hubarcenie, prechadzky, beh, bicykel, joga 🤷‍♀️

hederamonstera
4. okt 2024

@mimi3008 asi nie, inak by sa nenudila😀

Ked bol cas tak prechadzky, knihy, malovanie, varenie novych jedal

autor
4. okt 2024

@minenkak nemam partnera 😁
@mimi3008 ani deti

minenkak
4. okt 2024

To nevylučuje sex

autor
4. okt 2024

@hederamonstera 😁 pravda 😁 knihy samozrejme tiez citam

hugoboss1923
4. okt 2024

@minenkak Sex bez partnera? Na to musia byť aspoň dvaja 🙂

minenkak
4. okt 2024

@hugoboss1923 však sú kamaráti aj

h2
4. okt 2024

Upeč koláč, alebo si uvar nejaký zložitý recept, na ktorý sa už dávno chystáš a doteraz sa ti nechcelo.

hugoboss1923
4. okt 2024

@minenkak Partner v zmysle "spoluúčastník" 🙂

minenkak
4. okt 2024

@hugoboss1923 jaj keď tu všetky chcú mať sex,len z lásky a s dlhoročným oficiálnym partnerom,tak som myslela,že aj ona to tak myslí a nie ako my dvaja slouucastnik

h2
4. okt 2024

Alebo si sprav "beauty večer" pleťová maska, zábal na vlasy, napustená vaňa...
Alebo vytiahni nejakú kamošku von...
Bože, toľko možností!

ariannazara
4. okt 2024

Pozeráme tv 😂 na nič iné nesom schopná

levandula7
4. okt 2024

práve teraz som naložila kimchi :D a chodím na túry, prechádzky, na huby, na jógu, do sauny, čítam, pozerám filmy a seriály, hrám hry - počítačové i spoločenské.. ak nechceš byť doma ani vonku, dá sa ísť do kina, do galérie, divadla, s kamoškou na víno, brunch alebo večeru..
ja už by som mohla ísť do dôchodku a každý deň by som mala čo robiť, zima-nezima, fascinujú ma mladí ľudia, ktorí prídu z práce domov a len sa nudia.

buberova
4. okt 2024

Čítam knihy 🙂 a lúštim krížovky a sudoku. A áno, mentálne mám 80 rokov 🤣🤣

vlucifuk
4. okt 2024

Pozerám tenis, čítam knihy, skladám puzzle, idem do kina alebo do obchodov...Väčšinou si v tých obchodoch kúpim knihu, potom skladám puzzle a tak dookola...A pomedzi to chodím do práce a starám sa o rodinu a domácnosť.

hugoboss1923
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hugoboss1923
4. okt 2024

@minenkak Tak väčšina žien aj mužov túži mať pri sebe stáleho partnera. I keď kamarátstvo s výhodami má tiež niečo do seba 😅

ivik4
4. okt 2024

Najlepsia rada napisat cloveku kt. Neznasa chlad a predpokladam aj lejak, ze sa ma ist prechadzat 🤣
Ja som rovnaka takto na jesen

marcellka32
4. okt 2024

Nemusíš stále niečo robiť..nerob nič

hankab
4. okt 2024

Partnera sice mam, takze vo vela veciach sa prisposobujem. Ale keby som ho nemala, tak ovela castejsie chodim so psami na niekolko-hodinove prechadzky (aj ked obcas je to boj sa prekonat, ked je vonku skaredo), pozerala by som viac serialov na Netflixe, zapalila sviecky a cvicila jogu kazdy vecer, piekla kolace a zakusky, citala knihy.

kristiii
4. okt 2024

Tiež neznášam toto počasie, takže knihy, puzzle, diamantové maľovanie, zacvičiť si a pod sú moja výplň voľného času.

ivangeline
5. okt 2024

Knihy. Cvičím doma. Tvoríme s deťmi viac. Viac hudba. Audio. Tiež nepozerám… a na mobile častejšie tiež nie som.