Voľby 2020 - koho ste volili?

29. feb 2020

Tak baby priznajte sa koho ste volili? Ja smer- pelegrini,fico, a este dvoch ale tych si nepamatam

kikulienkadd
29. feb 2020

Hlavne keď si taká úprimná celkom anonymne, myslíš, že ti sem ženy budú písať 🤦‍♀️🤣🤣🤣

sofiia87
29. feb 2020

A dufam, ze si zakruzkovala aj samotneho vi-ta-za Harabina

luzzia
29. feb 2020

@kikulienkadd aj ja by som sa hanbila, kebyze volim fica 😀 ale nie, skor si myslim, ze to je provokacia na rozprudenie debaty 🙂

caroline_
29. feb 2020

Mňa by zaujímalo čo donúti ľudí voliť smer, nemyslím to v zlom len čisto zo zvedavosti

kiki9871
29. feb 2020

Čo smer si robi prieskum?🤣🤣🤣🤣🤣

luzzia
29. feb 2020

@caroline_ aj mna by to uprimne zaujimalo.. napadaju ma len take ciastkove dovody, ze ho volia starsi ludia kvoli dochodkom a tak, ale podla mna velka cast z nich je proste neinformovana o ich kauzach, nepouzivaju internet, nemaju tolko info, nerozumeju im atd.. potom este ti ludia, ktori pre strom nevidia les - "schvalili nam peniaze, hento zadarmo, tamto zadarmo, to chceme!" (ale to "proti" nechapu.. opat - neinformovanost, pripadne velmi sebecky pohlad na vec - ved kto by nechcel trosku viac penazi, ci nieco zadara).. a treti? neviem, mozno.. sympatie pellegriniho? :D

kikulienkadd
29. feb 2020

...no ešte je cca 4min moratórium. Vyzerá,že nás nepresvedčili ani zvýšené rodičáky, kt.prišli tento mesiac skôr ako obvykle 🤷‍♀️

jarhal
29. feb 2020

Len svine sa vymenia ...valov ten istý

katka2602
29. feb 2020

Choď a vymaž túto otázku. A keď si "frajerka" tak ju napíš neanonymne. 😁

haanovajana
29. feb 2020

Téma bude o provokácií.

mirkita
29. feb 2020

@caroline_ podla mna smer voli vela ludi ktori su nejakymi sposobom napojeni na masineriu a boja sa zmeny...priklad z mojho okolia-riaditel nemocnice je smerak a vie lekarke s malymi detmi pekne zneprijemnit zivot ...takze ona ako zivitelka radsej ide volit nech sa pre nu nic nemeni... a kedze na nu su napojeni pribuzni,tak jej okoli voli to iste...a to nehovorim o tych co priami profituju zo zakaziek...

saskia_98
29. feb 2020

@luzzia napr. Moj ujo tiez volil smer. Preco ? Lebo zakazky.. Lebo jeho firma momentalne dostava zakaziek tolko, ze nema kto robit. Ked sa zmeni vlada dostane prd makovy a ne zakazky.. Mozno dostane aj tie ale o dost menej..
Ale aby slo o nejaky padny dovod, to nie.

heidi4
29. feb 2020

@haanovajana o provokácii

luzzia
29. feb 2020

@saskia_98 vidis, ano, aj toto som uz pocula..

marion09
29. feb 2020

Ja nebola voliť a mám pokoj

diewcatqoo
1. mar 2020

Ja, bohuzial, poznam volicov smeru. Vzdy nadavaju na to, ako sa na východe nic nedeje, ako vsetky vlady na vychod seru, ake maju nizke platy a dochodky... ale ze poslednych x rokov vladol smer a nic s tym nespravil, to nevadi.
Ved nebudu predsa volit sasa z trnavy, ktory si krati dane, alebo zlodeja pozemkov, alebo fetakov, alebo inseminatora... fuj, fuj, ved este by sem aj mohli zavliect nejakych migrantov a dovolit sobase teplosom a to by uz bol snad koniec sveta.
Ze smer je napojený na taliansku mafiu? Aka mafia, ved ti talianski podnikatelia z vychodu su klasicki podnikatelia.. sem-tam akurat zabudnu niekomu vyplatit mzdu alebo obcas zmlatia nejakych faganov zo susednej dediny, ale to je v pohode. A tie statne zakazky? "No a? Keby si ty mala taku moznost, tiez by si hrabala pre seba".
Ze bol zabity novinár pravdepodobne s vladnym krytim? Co sa ma co nejaky pisalek miesat do politiky. Tam nech radsej pise, komu vyskocila bradavka spod siat. Tak mu treba, sam si za to moze.
A Kocner? Jasne, opozicia si nasla obetneho baranka, na ktoreho treba nakydat co sa da. Chudak chlap. Ved je ocividne, ze cela threema je vymyslena.
A maju vlaky zadarmo... a dostanu este 13. dochodok. Ved ten smer nie je taky zly.
Btw, v prezidentskych volili jas-ne-ho vi-ta-za.

kotulicek
1. mar 2020

Ja som volila drukera .... Keď už nič aspoň pekný chlap to je 🤔

pimpa12
1. mar 2020

@diewcatqoo A mne je ľúto PS/spolu toľko hlasov zbytočne prepadne☹

kikulienkadd
1. mar 2020

Spokojná?😉

diewcatqoo
1. mar 2020

@pimpa12 dali to na prochazku, ten sa tiez kedysi od zaciatku kampane pasoval za gazdu pravice a skoncil ako skoncil 🙂

lenuliatko84
1. mar 2020

Mna by zaujimalo co za ludi volilo smer, cisto zo zvedavosti co ich k tomu viedlo

ikonica
1. mar 2020

Napiste mi v rychlosti o co ide pri PS? Preco nedostali kresla?

ajka6
1. mar 2020

@ikonica ako koalícia dvoch strán potrebovali na miesto v parlamente 7% namiesto 5-tich.

ikonica
1. mar 2020

@ajka6 diky..

savoya
1. mar 2020

@kotulicek Mne sa tiez paci Drucker..Je sexy chlap

autor
1. mar 2020

Volila som smer lebo som nemala koho ineho volit. Mama volila matovica otec kotlbeu

weisovameggy4444
1. mar 2020

Mne stačí že sa tí zmrdi PS/Spolu nedostali tam kam chceli 🥳🥳🥳

heidi4
1. mar 2020

@weisovameggy4444 presne, trpla som jak drak, sla som spat o 6:00...:D tiez sa mi velmi ulavilo, ze sa tam nedostali...

oli18
1. mar 2020

Vidno, ze mas prehlad , ak si volila Smer. Tvoja mama ma lepsi prehlad, ako ty. Hlavne, ze vacsina z vas si mysli, ze dochodcovia.
Takze same vidite, kolko je vas tu Ficovoliciek.

jazmina83
1. mar 2020

@weisovameggy4444 Môžem sa spýtať, že prečo? Ja len premýšľam, na základe čoho niekto iného nazve zmrdom 🙂 Ďakujem