Voľby 2010

diddi
9. jún 2010

...tak dufam,ze Slovaci su natolko mudri,ze pojdu v sobotu volit...a snad aj inteligentni,ze uz stacilo 😉

biela
9. jún 2010

ahoj diddi 😉
dúfam aj ja... dnes som si bola vybaviť voličský preukaz, lebo som mimo domu.

diddi
autor
9. jún 2010

jeej,ahoj biela 😉.....a gratulujem k babatku 😉

biela
9. jún 2010

ďakujem 😉
ináč aj ja dúfam v inteligenciu tohto národa, ja nepoznám nikoho, kto je "neinteligentný" 🙂

diddi
autor
9. jún 2010

😀 ani ja 😉 ...tak si drzme palce na sobotu!!!...verim,ze nedela prinesie pozitivne vysledky....hlavne,nech sa spamataju ludia a nech odide do politickeho archivu-mavat nemusi!

bambusko
10. jún 2010

pre tych, co nevidia vo volbach zmysel - preco volit 😉

http://davidkralik.blog.sme.sk/c/231690/Moje-de...

diddi
autor
10. jún 2010

a vo vladnuti tejto strany zmysel vidite?...pretoze ten,kto nepojde volit,voli sucastnu stranu!...nejde o to,kto bude vitazom volieb,ale o to,kto bude zostavovat vladu....cim mensia je ucast na volbach,tym viac ide percent Ficovi....tak sa zobudte!!!

bellada
10. jún 2010
https://www.youtube.com/watch?v=sYdWzp2wgw4


kto nevoli nema ani pravo na kritiku a nadavanie na vladu, ja budem volit uz len preto, aby som si mohla na politikov zanadavat 😀

elise
10. jún 2010

čo hovoríte na paliho kapurkovu stranu? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elise
10. jún 2010

ešte jeden môj názor každý kto sa dostane do vlády (myslím nové strany) budu aj tak kradnuť z toho mála čo zostalo takže za 4 roky sa bude nadávať na tu stranu ktorá bude vládnuť najbližšie 4 roky.

babulka
10. jún 2010

Heh, toto je dobrá téma 😀
Tí z nás služobne starších si pamätajú minuloročné inferno na stránkach MK, keď boli voľby prezidenta 🙂 Dúfam, že tu to tak neskončí, ale mám isté obavy....poznajúc reálie tohto fóra a mentálnu výbavu niektorých prispievateliek 😝
Každopádne, dúfam a verím, že Slovensko sa v nedeľu zobudí do novej doby, že voliči dajú adios rozkrádačovi, klamárovi, vrahovi a opilcovi a pošlú ich kam patria - na smetisko (lepšie by bolo do basy, ale však vieme...) 🙂

diddi
autor
10. jún 2010

babulka,presne kvoli tomu co pises som zalozila tuto temu 😉 ...tiez mam iste obavy,ze sa zacne s provokovanim,ale to presne svedci o cloveku...tak snad bude tato tema pokojna a v nedelu si spolocne zatlieskame 😉

babulka
10. jún 2010

Diddi, držím palce, aby sa ti to tu podarilo "moderovať" tak, aby to tu bolo slušné. Jedna vec je mať iný názor ako diskutujúci oponent, druhá vec je nevedieť argumentovať a prechádzať do osobných invektív. A ako sama vieš, deje sa to tu často.

Osobne poznám iba jedného človeka, ktorý volí SMER (aspoň tak tvrdí, keďže je radovým členom SMeru, tak musí). Otázku motivácie stať sa členom Smeru nebudem rozoberať, lebo je smutná a motivovaná akurát tak prístupom k válovu...(toto bola reprodukcia jeho slov).
Všetci moji blízki, kamaráti - ani jeden nevolí Smer, SNS či HZDS. Každí z nich ide v sobotu voliť a bude voliť zmenu. Tak dúfam a verím, že sa nám to všetkým spoločne podarí.

carodejnica
10. jún 2010

Ani ja nepoznám nikoho v mojom okolí kto volí Smer, SNS, alebo HZDS, teda aspoň sa s tým nechvália. 😀
http://www.sme.sk/c/5416129/fica-ma-usvedcovat-...
http://www.sme.sk/c/5416936/zvukar-na-nahravke-...
🙂

jonki
10. jún 2010

aj ja pojdem volit...uplne zdielam nazor casopisu tyzden/ich bilboard s vypasenym Ficom 😀...myslim/dufam, ze uz naozaj stacilo...mne urcite 😝

jajka78
10. jún 2010

suhlas s elise, kazdy kto sa dostane k moci chce co najviac pre seba, to je mentalita nasho naroda a este aj dlho bude.
Nejde len o sucasnu koaliciu, i ti co su na opacnej strane zmyslaju rovnako. mozno cest vynimkam, ale stratia sa v dave.
Slizkeho Mikiho a spol. ale urcite nemusim 😝

mimkao
10. jún 2010

Nejdem provokovať, ani podripovať, ani nič. Len vyjadriť svoj názor... ... som za súčasnú vládu. Voliť nejdem, kedže to mám ďaleko, takže som rada, že môj hlas(nevyužitý) pripadne súčasnej vláde.

diddi
autor
10. jún 2010

mimkao,tak to musis byt stastna,ze sa ti paci tato socialna vlada...aj pridavky na deti 😉

murinka
10. jún 2010

ja volit nepojdem 🙄 niezeby mi vyhovovala taka situacia ako je teraz ale aj keby bola pri moci akakolvek strana tak mne ako obycajnemu cloveku to bude na prd 🙄 ziadna strana nam nezabezpeci blahobyt a taktiez ani to aby obycajnym ludom bolo dobre alebo aspon lepsie ako je teraz..najprv naslubuju hory-doly,potom si naplnia vrecka peniazmi a odidu 🙄 no a po nejakom case vyjde najavo ze ,,prali spinave peniaze,, atd...a co mam z toho ja?nic-bohuzial 😔 takze ja nevolim z toho dovodu.

jajka78
10. jún 2010

ale ani dalsia vlada vysku ridavkov nezmeni tie sa odvijaju od zivotneho minima a dalsia vlada akakolvek to coskoro len tak nezmeni 😉

bambusko
10. jún 2010

@murinka precitaj si aspon blog, co som dala link na predchadzajucej strane 😉

mimkao
10. jún 2010

diddi, niesom šťastná, len si nemyslím, že nejaká iná vláda by bola lepšia. Teda,som rpesvedčená, že žiadná iný strana neni o nič lepšia. Na Fica som si už zvykla. A zmenu mám rada iba čo sa týka premiestňovanua nábytku... 😀
Samozrejme, prídavky na deti sú sú nízke, ale vďaka Bohu, nie som na svojej existencii závislá od nich.

murinka
10. jún 2010

@bambusko do istej miery je to tak ze ludia nevolia a potom nadavaju-lenze vsetci su rovnaki-ktokolvek tam bude tak nebude pozerat na blaho naroda ale nasvoje vlastne blaho.detstvo som mala krasne lebo rodicia nas milovali ale aj chudobne lebo sme nemali to co mali kamarati 😔 rodicia aj ked su vyuceni remeslu nikdy nezarobili dostatok penazi na to aby sme si mohli dovolit ist na vylety,mat pocitac,bicykel ☹ a vidim ze doteraz sa takmer vobec nic nezmenilo 😒 a to sa uz vystriedali rozne politicke strany.a vysledok?pre nas ziadny 😔 keby som videla ze aj po volbach nieco robia aby sa obycvajni ludia,mamicky na materskej,dochodcovia a vsetci mali lepsie tak bysom volit sla.bohuzial vsetci su rovnaki 😔 dokonca kazda strana ma rozne kauzy z pochybnych investovani statnych penazi.neverim uz nikomu
.

lencici
10. jún 2010

Je to jedno kto sa dostane k válovu aj tak budú všetci kradnúť a kašľať na ľudí.. keď ostanú starí tak budú kradnúť ďalej a keď noví tak budú kradnúť oni..takže je to jedno....ale voliť pôjdem už len preto aby sa do vlády nedostala naša južná strana....tak ako moja suseda povedala treba poslať mladých voliť lebo maďari budú mať veľkú účasť....

diddi
autor
10. jún 2010

no tak si pozrite teraz markizu 😉

murinka
10. jún 2010

ja uz mam dost klamstiev 😠 ze to bavi niekoho pocuvat ako slubuju to co nikdy nespravia 😠

diddi
autor
10. jún 2010

je smutne,ze ludia maju sancu na zmenu a takto sa k tomu stavaju....kaslat na vsetko....z toho totiz smer tazi!....kto nepojde volit,lebo je znechuteni,v skutocnosti voli Fica...ma moznost,ale radsej bude doma na nich nadavat....volit,je nasa obcianska povinnost-nadavat,ludska schopnost.....znechutenie,nie je dovod neist volit

murinka
10. jún 2010

nasa povinnost je ich volit.ich povinnost je nas okradat.toto tvrdenie je vseobecne a netyka sa konkretnej strany.ak poznas stranu ktora by mi zabazpecila lepsi zivot tak napis aka je to 😉 ak bude pri moci KDH,SMER,SNS...zmeni sa nieco?nie,len vzdy ini sa nabalia peniazmi

diddi
autor
10. jún 2010

Fico dokazal to,co dokazal....to,z coho si znechutena....ked sa kazdy bude takto k volbam stavat,tak tu bude uplna anarchia,pripadne takyto smeraci sa nam budu smiat do tvare....ved vol si co chces,nepresviedcam ta,aby si volila sdku,ale presviedcam ta,aby si isla volit-to je vsetko

veronikapp
10. jún 2010

diddi myslím, že môžeš kľudne spávať...aj keď Fico voľby vyhrá a zrejme vyhrá, aj tak vo vláde nebude, lebo ju nebude mať s kým zostaviť. Ja len dúfam, že tam nebudú maďari. No a ja určite nepôjdem voliť SDKÚ. Ale v podstate, ako tu už bolo písané, je to jedno- kradnú všetci, niektorí viac okato, niektorí majú účty vo švajčiarskych bankách. Tak komu má človek veriť.