Voláte naspäť, keď máte neprijatý hovor od niekoho známeho?

2. máj 2023

zavolate naspat? alebo cakate ze zavolaju znova popripade napisu co chceli?

kitycat
2. máj 2023

Volám spat. Ci ti došiel kredit, ci co?

matullienka
2. máj 2023

Samozrejme, že volám späť

maca1984
2. máj 2023

Volám nazad

marca12
2. máj 2023

Volam naspat,ale viem,ze su ludia,ktori nevolaju naspat. Beru to tak,ze nech zavola dotycny znova.

jesenzima
2. máj 2023

Podľa toho od koho, a podľa počtu neprijatych. Ak je viac ako jeden, volám naspäť, inak to nehorí ...

zuzinka888
2. máj 2023

Ano volam spat,

zuzubb007
2. máj 2023

Jasne, ze volam, co ak to bolo surne , nezvyknu ludia volat 10x vsak staci raz a vidim hovor

walentina7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rachel36a
2. máj 2023

Ano vzdy volam nazad zo slusnosti.....aj ked je to cudzie cislo...moze to byt niekto zo skoly, z muzovej roboty, moj zakaznik a pod...

zenulkaaa
2. máj 2023

Ano, preco by som nevolala???? Ved je to neslusne. Tiez by sa mi nepacilo, keby ja volam niekomu, nedviha, a potom mi vobev uz nezavola.
Ja neviem, ani trochu nie si napr zvedava, ze co od Teba mohol dotycny chciet? Co ak nieco dolezite???

matullienka
2. máj 2023

@walentina7 to vážne nezavoláš späť ani keď máš 3 zmeskane hovory z toho istého čísla?

lenka_aknel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca06022011
2. máj 2023

podla toho kto vola, vacsinou volam spat... ak je to niekto koho nepotrebujem pocut, neponahlam sa. Vacsina ludi mi ale posle spravu... zvyknuti uz, ze ak som vonku atd ja nenosim mobil so sebou vsade..

babalenka
2. máj 2023

Na cudzie čísla nevolam vôbec .Ak je to niekto blízky muž alebo rodičia tak volám naspäť.Ja zvyknem mať na ticho telefón tak niekedy ani nepocujem vibrovanie alebo na wecko telefón neberiem.A keď som doma, že nie som v práci tak nedviham ani čísla z roboty.

buberova
2. máj 2023

Samozrejme že volám späť

tannja
2. máj 2023

Vzdy volam spat

cookie29
2. máj 2023

Ja ano pretoze nemam odkazovu sluzbu, nechcem.
Ale keby som mala a pocuvala odkazy, tak nevolam. Mozu vzdy nechat odkaz alebo poslat sms a ak je len zmeskany hovor bez odkazu, tak to asi nebolo dolezite.

viestta
2. máj 2023

Ked je to zname cislo volam spat, neznamym cislam nie

tiezjedna
2. máj 2023

Rodine a kamarátom áno, “známym” nie

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandrasstini
2. máj 2023

Ako kedy. Ak mam len jeden zmeskany nezvyknem volat, ak viac volam. Vacsinou mi napisu co chceli, lebo ja mam furt mobil dakde mimo dosahu.

siska53
2. máj 2023

Ano. Lebo ak nemozem zodvihnut, moze ist aj o nieco doleziteho.. zoparkrat mi napr.volali zo skoly kvoli detom..

nikoletta1712
2. máj 2023

Iba keď mám kredit…Alebo aspoň na prezvonenie, tak prezvonim naspäť…

mandzula
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisah6
2. máj 2023

Vzhľadom na povahu mojej práce volám naspäť, môže to byť nejaká potenciálna veľmi dobrá zákazka, dôležitý klient, iba volá z iného čísla, takže áno. Prípadne ak sú dlhšie sviatky, napr. vianoce a niekto by volal, tak napíšem sms, že sa majú ozvať vtedy a vtedy alebo ak je to extra súrne, volať znova.

domkakvet
2. máj 2023

Volam spat.

majlo1234
2. máj 2023

Volam naspat vzdy, ked mam neprijaty hovor. Nevolanie naspat bol pre mna neznamy koncept, ktory mi ukazala az moja mama😀neverila som, ze okrem nej este existuju taku ludia

nwnw
2. máj 2023

Nevolam. Poucila som sa na prezvanacoch. Uz sa dnes da ozvat aj zadarmo. No a ked nieco chcu ozvu sa. Mne nik nedal nic zadarmo takze neplytvam casom na nich. Uz si zvykli pusat spravy,ked je to dolezite Ozyvam sa iba babke, muzovi, svokrovcom.

zuzulka558
2. máj 2023

Nikomu nevolám späť iba mužovi, ak je to súrne a nie blbosť zavolá zas

lukino2000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz