Vlastnoručne zmenená kuchynská linka - skúsenosti

zfol
23. feb 2015

AHoj ,bola by som rada ak má niekto skúsenosti s vlastnoručne prerobením kuchynskej linky , aby sa podelil o skúsenosti 🙂 Zo starej kuchyne , by som chcela vytvoriť niečo pekné a útulné 🙂 Moja predstava je : vintage štýl. Rozmýšľala som nad použitím aj servítkovej techniky . Ak máte prosím Vás niekto nejaké skúsenosti ako nato , poprípade nápady ....budem Vám moc vďačná . Moc ďakujem za každú rada , za každý nápad , poprípade fotky 🙂

katrinka8
23. feb 2015

@zfol - ahoj, možno by pomohlo, keby si vložila fotky tej starej kuchyne, aby bolo vidno materiál, z čoho je, ako vyzerá atď. 😉

zfol
autor
23. feb 2015

DObrý nápad Katka , ďakujem . Posielam aj pár fotiek ako vyzerá kuchyňa teraz .

natalym
23. feb 2015

@zfol A novú nechceš?

zfol
autor
23. feb 2015

Toto sú látky , ktoré som si objednala a chcem si ušiť závesy , vankúše , obrus ....atď 🙂

zfol
autor
23. feb 2015

@natalym Na navú by som potrebovala € a toľko nemám 🙂 Preto hľadám lacnejšiu alternatívu 😉

katrinka8
23. feb 2015

@zfol - ja by som pohľadala na nete nejaké inšpirácie štýlu vintage a zašla do nejakého štúdia, kde predávajú také tie samolepiace fólie a takto poriešila dvierka. existujú aj nálepky na kachličky, ale s tými nemám skúsenosti. My sme lamino dvere renovovali tými fóliami v dekore buk. Všetci si myslia, že máme nové dvere 😉 Prosto, ono sú teraz tie fólie veľmi kvalitné, vyzerajú naozaj autenticky. Potom už len úchytky vymeniť nejako a tie doplnky. Alebo neviem, aké sú rozmery skriniek, skúsiť napr. v nábytku Black red white kúpiť len nové dvierka. Alebo ich dať vyrobiť na mieru, nevyzerá, že by toho bolo nejak veľa.

katrinka8
23. feb 2015

Tuto som našla podobnú farebnú kombináciu: http://blog.janapekna.cz/2011/08/neuveritelna-k... Stačilo by dvierka zmeniť.

zfol
autor
23. feb 2015

@katrinka8 Moc ďakujem za nápad a inšpiráciu . Asi to predsa len bude najjednoduchšie riešiť s tými fóliami . Idem to pozrieť na nete niekde , aké sú možnosti a varianty tej folie 🙂

katrinka8
23. feb 2015

@zfol - potom pošli foto "po" 😉

zfol
autor
23. feb 2015

@katrinka8 Ak to dobre dopadne , tak určite pošlem 🙂

natalym
24. feb 2015

@zfol Nemusí byť drahá, hlavne aby bola funkčná. Keď budeš hľadať novú, tak sa ozvi. Držím palce pri renovácii, nech si spokojná.

zfol
autor
24. feb 2015

@natalym Ahoj , máš v ponuke nejakú novú kuchyňu ?

danny1818
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bzuco
12. mar 2016

@zfol ahoj
ako si si poradila s tou linkou??? my máme veľmi podobnú, len v svetlej farbe a tiež chcem inú, len stále peniažky idú na iné dôležitejšie veci 😒
korpus ako taký je v pohode, len tú farbu by som chcela zmeniť - myslím, že jednoduchšie bude natrieť +, vymeniť pracovnú dosku a dať nové umyvadlo