Vlasová rutina a vypínanie vlasov

sunny8
13. apr 2020

Ahojte .. vlasy mám do pol chrbta. Nosím iba cop drdol alebo cop až na temene hlavy alebo len ofinu zapnutú do gumičky (na upratovanie) 😂 rozpustené mať nemôžem (nonstop vyzerajú mastne aj keď gumičky fakt neznášam) .. ofinu krátku mať nemôžem lebo mám bolesti hlavy. Melír som chcela ale momentálne to nejde. Ako inak si ich zapínať aby to nebolo časovo náročné a bola to predsa aspoň malá zmena ? Ďakujem a bola by som rada aj za foto 🙂

kiki68
13. apr 2020

Mozno dva copy, zapletane, daju sa aj uchytit hore pekne. Staci par sponiek a drzi to. Ja nosim aj taku tu vystuz co sa nou da rolovat drdol do roznej formy. Tiez mam dlhe vlasy

deti95060810
13. apr 2020

holandský vrkoč ....

petkaaa
14. apr 2020

Neviem ktorá príčetná dospelá žena by normálne do roboty išla v dvoch zapletených copoch 😨
@sunny8 ak tvoje vlasy vyzerajú ako mastné, skús zmeniť starostlivosť o ne, pri používaní správnych produktov sa to určite upraví 🙂 Vete, že nemôžeš mať ofinu, lebo mávaš bolesti hlavy, nerozumiem. Čo má ofina s tým, že ťa bolieva hlava?
S dlhými vlasmi vieš urobiť naozaj hocičo, treba trochu pogoogliť, je tam miliarda inšpirácií s podrobnými návodmi.
Napríklad aj toto je úplne jednoduché urobiť:

sunny8
autor
14. apr 2020

@petkaaa myslím že keď ju mám nad obočím alebo očami z toho mávam bolesti hlavy asi to máme v rodine lebo aj mama aj babka to tak majú 🤦😂 koľkokrát som to vyskúšala že si dám ofinu toľkokrát to dopadlo zle a musela som ju zapínať dohora kým neodrastla 🙂
Práve mám aj bio šampóny ktoré neboli najlacnejšie aj používam mätu proti lupinam ale pokožka je suchá a vlasy mastné aj v ten deň keď ich umyjem. A umývam dvakrát po sebe

petkaaa
14. apr 2020

@sunny8 Nechápem aj tak súvis medzi ofinou a bolesťou hlavy, ale dobre, to nie je moja vec 🙂 Vykašli sa na bio šampóny a kúp si normálne Kerastase alebo niečo od Welly. Poriadnu kvalitnú vlasovú kozmetiku a nie žiadne bio pokusy a mätové odvary 😀
A všeobecne, ak máš rýchlo mastiace sa vlasy, ofina nie je dobrý nápad, budeš ju mať pričapenú na čele a bude to vyzerať hrozne.

sunny8
autor
14. apr 2020

@petkaaa ďakujem za rady ❤️ neviem tú bolesť vysvetliť 😂😂 asi mi to niečo dráždi 😂😂 ďakujem naozaj ❤️❤️❤️

kate12
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kate12
15. apr 2020

Ahoj, možno robíš takú chybu ako ja a vlasy si umývaš horúcou vodou čo podporuje činnosť mazových žliaz a preto sa ti rýchlo mastia odkedy si vlasy umývam s vlažnou vodou je to lepšie 🙂 Alebo ak ti to nepomôže skús napísať na IG Jirko Blatný je to fakt super odborník na vlasy a vedel by ti poradiť 🙂🙏

sunny8
autor
15. apr 2020

@kate12 vážne je to tou horúcou vodou ? 😳 Nenapadlo ma to aj keď to znie logicky .. ďakujem skúsim si ho pozrieť ❤️