Vitex pri vysokej hladine prolaktínu

bale1rinka
27. feb 2018

Ahojte mamičky, nájde sa tu dáka čo jedla vitex jahňací (tabletky) keď mala vysokú hladinu prolaktínu??? alebo pila čaj?

penny1222
27. feb 2018

Ahoj, mňa by zaujímalo či sa môže kombinovať Vitex cps s gynex kvapkami od energy.

zuzik1985
27. feb 2018

Nie som mamička,ak to nevadí,ale brala som vitexove tablety ako samovoľne naordinovanú "úpravu" prolaktínu,resp. aj na vyrovnanie hladín hormónov...

bale1rinka
autor
27. feb 2018

@zuzik1985 a zabralo? Dala si si urobiť hormonálne testy cca po 3 mesiacoch užívania?

candies
27. feb 2018

@bale1rinka ja som brala a po 30dni som ostala tehotna 🙂

bale1rinka
autor
27. feb 2018

@candies fúha.a brala si tie tabletky celý mesiac?

bale1rinka
autor
27. feb 2018

@penny1222 viem že vitex je čisto prírodný to by nemal byť problém užívať ho s hocičím...ono v podstate aj tak do tela dostanem z tej tablet len 20%...

candies
27. feb 2018

@bale1rinka áno 🙂 30 dni

bale1rinka
autor
28. feb 2018

@candies v ktorej fáze cyklu si mala zvýšený prolaktín? ja v druhej fáze a na nete písali,že ho mám brať od ovulky do menzesu...

candies
28. feb 2018

@bale1rinka ja som mala cyklus 75dni ... vitex som si naordinovala sama chcela som ro skúsiť či pomoze 🙂 brala som ho každý den

bale1rinka
autor
28. feb 2018

@candies ja mám cyklus tak cca 30dňový ale veľmi dlh špiním a krvácanie je len 3 dni, tak ho budem brať aj ja celý mesiac a uvidím hádam zabere 🙂

candies
28. feb 2018

@bale1rinka tiež sa snažíte o babo?

bale1rinka
autor
28. feb 2018

@candies snažili sme sa rok a pol , teraz som sa na to vy...nakoľko mi vyšiel zvýš.prolaktín,škoda snaženia sa, druhý krát si dám hneď urobiť testy a nie po vyše ročnom snažení...

candies
28. feb 2018

@bale1rinka verím že sa to teraz podarí 🙂 ja som ai vitex objednala na otehotnenie.sk

zuzik1985
28. feb 2018

@bale1rinka Hormonálne testy som si nedala robiť,ale prolaktín mi kontroluje endokrinologička a skonštatovala,že je opäť v norme.Plus som len dedukovala vyrovnanie hladín ostatných hormónov na základe zlepšenia bolestivosti prsníkov a upravenia cyklu.Ale aby som mohla niečo tvrdiť 100%ne to by som musela brať vitex 3 mesiace a teraz to bolo len mesiac,lebo mi už ostalo len toľko tabliet ;)

08monika08
15. apr 2019

Darujem za cenu poštovného skoro plne balenie 🙂

zabka1987
15. apr 2019

@08monika08 ahoj ak môžem mam záujem

katititi
25. jún 2019

Ahojte babule, kto ma doma vyssie uvedeny vitex od kuwi wiku, nemozete rozobrat jednu tobolku? Ze co je v nej? Ja som rozobrala a je tam taky biely prasok...pytam sa za to, lebo predtym som brala vitex od firmy zafir a ten mal v tobolke podrveny vitex semienka...vyzerali rovnako ako semienka co su na caj - aj farbou tak do zelenohneda, aj rovnako vonali, len boli podrvene...A tento prasok ani nevonia, je biely, ani chutovo nie je horky....tak mam podozrenie, ci tam nemam namiesane daco ine :o ...preto by som poprosila, ak je tu dobra dusa, co by tobolku od kuwi wiku rozobrala, ze co je v nej... Dakujeeem

olivia_0309
25. jún 2019

@katititi ahoj,moj nie je biely...pozri😉 Som sa az nsplasila ze to je oblb, lebo to jem uz od marca a zatial nic...😏🙄

katititi
25. jún 2019

@olivia_0309 a mas presne ten, co tu je vyssie na obrazku? Tak to je teda teraz fakt zaujimave🤔

olivia_0309
25. jún 2019

@katititi ano presne ten uz druhe balenie mam😉

katititi
25. jún 2019

@olivia_0309 uznavam, ze som troska farbosleba 😉 Vysypala som znova, tak je to ako take late, ale fotak to stmavuje

olivia_0309
25. jún 2019

@katititi no super🙏🏼snad to zaberie uz coskoro😉 verim silno ze pomoze✊🏼

katititi
25. jún 2019

@olivia_0309 len ten moj vitex vyzera fakt trosku inak ako tvoj, tak neviem, ze preco 🤔

katititi
25. jún 2019

@olivia_0309 A drzim palceky aj ja pte Teba, nech pomoze 😉

olivia_0309
25. jún 2019

@katititi podla mna preto ze je to uplne rozomlete a je to bylinka cize podla mna nie kazdy kus ma rovnaku farbu a po rozomleti mozu byt mensie odlisnosti😉 to je moja teoria, ani si nepripustam zeby nas klamali...dakujem😉ako dlho ho uz uzivas ty? davas si aj nieco idem okrem Vitexu? ty mas zvyseny prolaktin?

silvia1225
20. júl 2019

Ahojte baby ja vitex môžem len odporučiť. Vitex beriem od februára a menštruácia chodí každý mesiac. Nechodi síce pravidelne ale som vďačná aj za to. 🙂 predtým mi neprišla aj 2-3 mesiace. Takže za mňa určite áno.