Viete niekto poradiť kvalitný make-up?

nikinka008
16. okt 2010

Ahojte s akym make upom mate dobre skusenosti a je kvalitny? 🙂 dakujem

bibi1711
16. okt 2010

jednoznacne vichy, super prekryje, vydrzi cely den...je ich viac druhov, najviac kryci je dermablend-cierno hnedy obal...

wladka
16. okt 2010

Vichy odporucam- dermablend je ok.. kryci..mne sa najviac a najlepsie osvedcil Lar roche possay - Unifiance - tiez kryci..ale dlhsi drzi ako vichy..

mala som oba, viem porovnat.. pri vichy sa mi viac leskla plet, la roche to nerobi.. ale doporucujem, urob to ako ja..v lekarni pytaj vzorky na obe.. niekedy aj viac daju.. a aspon par dni otestuj vzorky, a ktora ti lepsie sadne, tu kupis.. obe su cenovo priblizne rovnake.. cca 20eur.. 😉 ..ja som ich mala na 2 tyzdne.. tak som skusala, a skusala.. 😀

sirinka
16. okt 2010

ja si miesam vichy aera teint fluid s aera teint mat...vtedy mi je tak akurat a nelesknem sa...
http://www.vichycz.cz/aera-teint-matny-tekuty-m...
http://tvar.heureka.sk/vichy-aera-teint-pure-fl...

sasuliatko2011
17. okt 2010

make-upového oscara získal make-up maxfactor AGE RENEW... úžasne krytie, maximalne prirodzený vzhlad... iný nepoužívam ani na sebe, ani na zakaznickach 😀 😀 cena: okolo 15e

kaktusik007
20. okt 2010

ja som hodne dlho hladala vhodny makeup pre mna, ani vichy a ani la roche possay mi nesadli, k lacnym znackam som nemala odvahu skusat kvoli mojej pleti.... avene detto nebol ono... a tak to vyhral loreal true match
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_dekorativna-koz... co je zvlastne, kedze cenovo stoji asi polovicu ako tie ine znacky.... 😉

ale je to individualne... musis vyskusat, co ti sadne.... vela stastia pri hladani 🙂

evkacka
25. okt 2010

ahoj súhlasím so sasuliatkom2011, rozhodne MAX FACTOR, nedám dopustiť!!!! perfektny, kvalitný, kryje, neleskne sa, vyzerá prirodzene 😵 volakedy som aj experimentovala s inymi drahšími značkami, ale vždy som ostala sklamaná a vratila sa k MF 🙂
nájdi si pre seba ten najvhodnejší, podla typu pleti, veku a pod. a určite už nebudeš chcieť iný 🙂

dadis
25. okt 2010

no pre mna je najdolezite si najst pre mna prirodzeny odtien...mam taku divnu farbu pleti do zlta...takze nemoze byt velmi do hneda ani do ruzova 😝...dlho som pouzivala jeden typ manhatanu, ale prestali ho vyrabat...teraz mam uz 2x za sebou nejaky lacny Miss sporty, lebo mi uzasne sadol odtien....kym som ho nasla bola som v DMku hodinu a skusala mozne - nemozne..tak dufam, ze ho nestiahnu z trhu 😉 inak konzistencia a krytie v pohode...co som bola prekvapena...a cena je tiez urcite dobra...no nedrzim ju v hlave...

sonoio
25. okt 2010

ahoj) ja som napr.velmi spokojna s vichy-dermablend,je to ale velmi tuhy make up,taky pastovity,asi nebude vhodny na suchu plet,a ja ho skor pouzivam na vyrazky,kedze skutocne vyborne kryje,a k tomu pouzivam max factor,s tym som odjakziva velmi spokojna. ak mas problem s odtienom,a nedokazes ho zohnat,neostava ti nic ine,ako si kupit odtiene 2,a z tych si svoj odtien namiesat.. 😒

susik77
25. okt 2010

Ja tiez pouzivam make-up od Vichy a opod to si davam bazu od lorealu-ma ucinok ako guma na leskle partie-mam totiz zmiesanu plet. Ta baza je bezfarebna, moze sa nanasat na denny krem a na to sa moze naniest make-up alebo ani nemusi. Je fakt uzasna. Na mastnu a zmiesanu plet doporucujem! Je to taky malinky kelimok. Nanasa sa malinkate mnozstvo, rozotrie sa do stratena. Pisu, ze kryje aj drobne vrasky🙂

pancake
25. okt 2010

ja mam lancome a neviem si ho vynachvalit. nepouzivam ho kazdy den lebo som na materskej ale nic lepsie som na tvari nemala. je to super vec. 😉

diddi
25. okt 2010

mne vyhovuje loreal,je hydratacny a nezaschne plet ako modulit...

zuzpolka
26. okt 2010

Dermacol- PURE GOLD😅 😉

daska58
7. nov 2010

Esteé Lauder - double wear. 8 odtienov 🙂 kryje a drží ako čert. 😎
mám dve deti, čo ma neustále muckajú a otierajú sa o mna.ked ideme on, chcem aby držal a deti zostali čisté. mám s líčením dlhoročné skúsenosti, ale tento je suprový.trochu iná cena , ale vydrží a drži, žiadne flaky. trochu ešte bojujem pri nanášaní, lebo ho stačí málo a poriadne rozotrieť. je tekutý , ale tuhne ako silikon 😀. večer musím použiť 2fázový odličovač. mne to nevadí, mám rada dokonalosť, netreba sa kontrolovať vo výkladoch 🙂