Videli ste polárnu žiaru?

elenajezova
30. okt 2021

Ahojte, ja som len zvedavá.... Podarilo sa niekomu zhliadnuť tú polárnu žiaru!? Pre mňa by to bol taky zážitok, ako keď som v Maďarsku videla na vlastné oči úplne zatmenie Slnka. To bol nezabudnuteľný zážitok. A rada by som aj tu polarnu žiaru. Ale to je asi väčší problém... 😀😀😀

milka1988
30. okt 2021
andreatytler
31. okt 2021

@elenajezova Podla mna to nie je az taky problem. Urob si dovolenku do Svedska alebo Kanady na tyzden a myslim ze mas velmi dobru sancu ze to uvidis.
Ja doteraz lutujem ze som necestovala do Madarska za tym zatmenim...

66bublinka66
31. okt 2021

@andreatytler jooooj ja som v Kanade čakám a u nás a zatiaľ sa nepodarilo

karolinakr
31. okt 2021

Kolegyňa cestovala za žiarou do Finska a spali v stane pri -30*C , to si neviem dost dobre predstaviť

zafir01
31. okt 2021

@elenajezova sever povazia. Tiež som v noci pozerala a nula bodov.
Som zvedavá na tych, čo šli prespať na západné Tatry ci na fatru.

@karolinakr dnes v noci mala byť žiara voľným okom viditeľná aj u nás na sk. Preto sa autorka pýta

anonym0001
31. okt 2021

@milka1988 pozerala som okolo 23.00 a nikde nic.

mamamasama
31. okt 2021

Cestou na Island. Jeden z najkrajších zážitkov v živote.

elenajezova
autor
31. okt 2021

Ďakujem vám veľmi pekne za odpovede... Tiež som v Prievidzi nič nevidela... Tak to asi fakt len niekde na severe planéty... Je to môj cestovateľský sen.... 😄❤️😄

elenajezova
autor
31. okt 2021

@mamamasama To verím, tiež by som bola nadšená z takého zážitku.

andreatytler
1. nov 2021

@66bublinka66 A to si niekde pri polarnom kruhu? Podla fotiek vidim hory... Alberta? Lebo to musis byt hodne na severe aby si mala dobre sance to vidiet.

66bublinka66
1. nov 2021

@andreatytler tak bola videná už aj v Calgary ja som Canmore a aj tu ju dobre vidno čo viem len musí byt jasno a musí byt aktivita

66bublinka66
4. nov 2021

@andreatytler včera sa konečne podarilo 🙂 bola naozaj aktívna že aj pri oblačnosti a voľným okom bola v noci krásne viditeľná len sme si museli pockat

karolinakr
4. nov 2021

@66bublinka66 krásne, to je ktora čast Slovensko? Či dokonca z Bratislavy? Ja som nič nevidela

66bublinka66
4. nov 2021

@karolinakr Kanada 😂🤷🏻‍♀️

karolinakr
4. nov 2021

@66bublinka66 jaj, ale závidíme, posielame pozdrav za more✈🚀

andreatytler
4. nov 2021

@66bublinka66 Parada!!!... No konecne si sa dockala. A ako dlho ste cakali? A ako dlho to ziarilo a ake to bolo jasne? Ak si napriklad vonku na prechadzke a nepozeras prave v tom momente na oblohu, zaujalo by ta to a mala by si dost casu sa ist pozriet ak by ti napriklad niekto poslal spravu ze "chod sa pozriet von, lebo je polarna ziara."

nikayla
6. nov 2023

Ja mám len takúto rozmazanu fotku 😄