Videl niekto film Tajemství - The secret?

sisus035
2. aug 2016

Nedávno som sa dozvedela o filme Tajemství. Našla som ho na YouTube, tak som si ho pozrela. Videl ho niekto? Čo na to hovoríte? Mám o tom názor, ale zároveň stále premýšľam či to celé môže byť pravda..

myskahryzka
2. aug 2016

@sisus035 Ahoj. Mne ho poradili chvilu po rozvode. Za seba mozem povedat, ze mi pomohol. Nie v tom zmysle, ako je to v tom filme uvedene.. niesom milionarka ani 6 rokov po vzhliadnuti filmu 😀 ani nic podobne, ale v tej chvili mi dodal obrovsku nadej. Zacala som pozitivne mysliet, zacala som mat rada sama seba a moj zivot sa stal krajsim. 🙂 Po 4 rokoch toho pozitivneho myslenia a vizualizacie mi do zivota vstupil moj uzasny, teraz uz manzel, a sme konecne aj so synom stastni tak, ako som si to predstavovala... 🙂

myskahryzka
2. aug 2016

@sisus035 A ak mam odpovedat na otazku, ci to moze byt pravda... V takom velkom meritku, ako je to vo filme asi nie. Je to tam dost nadnesene, ale myslienka je to uzasna. Dava cloveku pocit, ze ma moc zmenit svoj zivot.. co je niekedy na nezaplatenie. 🙂

vierkainka
2. aug 2016

videla som film a suhlasim s tym,čo ej spomenute v predošlom prispevku...aj men dodoal obrovsku nadej a vo mne navyše upevnil vieru....začala som mať rada samu seba,viac si odpušťať a situacie ktore prinaša každodenny život rieišm ovela lepšie a s chladnou hlavou....naučil ma trpezlivosti a pozitivnemu mysleniu.......do mojho života tento film priniesol zmenu.....zmenu k lepšiemu🙂

mima4
2. aug 2016

@sisus035

videla som a pre mna blbost na entu, opat snaha s ludmi manipulovat a podsuvat im rozne moderne kydy.

sorciera24
2. aug 2016

@sisus035 je to o zakone pritazlivosti......vyskusaj ho na sebe a uvidis 😉 je to vsak o viere, ak neveris, nic sa diat nebude....lebo aj to si vlastne zelas.....peto sa tym ludom nic neplni, lebo tomu neveria 😉 za seba, spatne, ekd to vezmem......funguje...s vierou.....vdaka mojim zelaniam mam vsetko, co som si zazelala....

14nunu10
2. aug 2016

@sorciera24 ja som film nevidela ale mám obidve knihy a veru všetko sa mi zatial plní,je to neuveriteľné ...predtým som si z toho srandu robila a teraz už nie ....😉

zlatkapaps
2. aug 2016

Citala som aj knihy aj videla film. Moj nazor je, ze je to pravda. Myslim ze vsetko si nejakych sposobom pritahujeme do zivota najma myslienkami 🙂

sisus035
autor
2. aug 2016

Ja som podobného názoru. Jasné, že možno nebudem bohatá a mať vilu, ale všetko čo som veľmi chcela mám. Ja tomu verím, ale veľmi mi pomohol váš názor. 🙂(

michellia
2. aug 2016

@sisus035 podstatne je verit. Ja som sa mnohokrat uz presvedcila o tom, ze staci pozitivne mysliet, hladat v zlom nieco dobre a hned je zivot lepsi, krajsi.

christina_petrikova
2. aug 2016

film som sice nevidela, ale knizky mam precitane. Dali mi do zivota velmi vela. Najprv som si myslela, nze su to nejake prazdne keci, ktore cloveku nic do zivota nedaju, ale mylila som sa. Ked clovek sa nad tym zamysli tak vsetko to do seba krasne zapada. Teraz citam knizku podobnu na sposob ako tajomstvo. Su tam odpovede na otazky typu preco nevyrovnany clovek pritahuje vyrovnaneho a opacne.. 🙂

sisus035
autor
2. aug 2016

@christina_petrikova ako sa tá kniha volá? 🙂

christina_petrikova
6. aug 2016

@sisus035 dostala som sa k nej nahodou, aj som vahala ci ju kupit ci nie, ale ked som si kusok v knihkupectve precitala tak si hovorim, ze vyskusam a zatial to dobre vyzera 🙂