Videá o duchoch a zvláštne úkazy

tianna
21. mar 2023

Ahojte, prosím aby reagovali len tie dámy (prípadne páni) čo sa z danej témy nesmeju a veria - prípadne majú skúsenosť - s niečím mimo bežné chápanie sveta 🙂 švagriná mi minule spomínala že jej partner v podstate každý večer pred spaním pozerá v posteli na fone rôzne ducharske videá ktoré natáčajú ghosthunters a že odkedy to robí má v ich byte zlý pocit, občas že má pocit akoby niekoho videla, no keď sa chce pozrieť opäť zmizne. Takisto má jej partner stiahnute appky na sledovanie duchov a pravidelne sa takto zabava a hľadá ich po byte. Ona ich paradoxne nepozerá vôbec, no máva sny z ktorých sa časť premení na skutočnosť, dobré aj zlé a celkovo je veľmi senzitivna na takéto veci. Je možné že by kvôli tým videám a appkam ozaj sa k nim nejaká energia dostala?.. alebo takto to vôbec nefunguje? Lebo teda aj môj muž sa o tieto veci zaujíma (no našťastie len rekreačne, teda raz za uhorský rok 😆) a tak neviem či mu radšej nenájst inú zábavku, predsa istota je istota.. 😁

alandra
21. mar 2023

Pochybujem ze to tak funguje.Skôr si niečo vsugerovala, ja ked nemôže zaspat tak si pustím ghost adventure(lovci duchov) a za chvílku spím 🤣

tianna
autor
21. mar 2023

@alandra 😆 no len ona nevidela ani jeden diel lebo sa na to nedokáže pozerať a partner že má ešte aj slúchadlá teda to ani nepočuje 🤷🏼‍♀️😆

vanilka83
21. mar 2023

@tianna v prvom rade by mala dat vysvätit byt a modliť sa potom všetko zlé odíde

viestta
21. mar 2023

@tianna ja musim len toto zauzivane: Co sa babe chcelo, to sa babe snilo. Ten kto na duchov veri, vidi ich vsade. My ostani sme na nich nenarazili, o nas zaujem nemaju

tianna
autor
21. mar 2023

@viestta 😆👌

katka700
21. mar 2023

@tianna na tých ducharskych videách nič dokopy nie ak nepočítame kopu hlúpych kecov. Môžno jej partnerovi pripadajú vtipné.
Je možné že tvoja švagriná je podvedome vnimavejsia tak ako keď pozeráme strašidelný film a trochu sa bojíme alebo sa u nich doma naozaj niečo deje. Poraď švagrinej nech celý dom/byt vydymi bielou šalviou a svätým drevom (aj WC, kúpeľňu, vstavané skrine, za nábytkom, pod posteľami). Môže to spraviť napríklad raz týždenne, málo by to pomôcť.

katka700
21. mar 2023

@viestta Bud rada že sa ti to vyhýba. Známej sa stávalo že jej 2-rocny syn ukázal na prázdny priestor v obývačke a povedal 'ujo'. Neskôr sa dopatrala že tam kedysi stalo obľúbené kreslo bývalého majiteľa.

viestta
21. mar 2023

@katka700 pozri sa, neverim. Nic viac nic menej. Ty si kludne vykuruj dom hocicim, ale ja mam na to svoj nazor. Mna naozaj nevystrasis. Ja som materialista az do poslednej bunky spiku v kostiach

katka700
21. mar 2023

@viestta Nesnažím sa ťa vystrašiť, máš šťastie že na také veci nie si vnimava. Užívaj si to 😘 Ja si radšej občas pobehám do šalviou (zatiaľ čo moja racionálna polovička bude guľat očami) než by som mala znova zažiť niečo nepríjemné paranormálneho pôvodu 😊

heln
21. mar 2023

@tianna ja preto take videa nepozeram, lebo potom u mna pracuje predstavivost a fantazia, takze keby moj muz pozeral take veci, tak by sa mi isto vselico zdalo.

alandra
21. mar 2023

@tianna ale vie čo pozerá,tak podvedomie začne fungovať - to neovládne ak je taká citlivejšia a bojazlivá.

77daniela77
21. mar 2023
lindusss2016
21. mar 2023

@katka700 vykurujem tiez, no nie kvoli duchom, tych sa nebojim, aj ked byvame rovno vedla cintorina 😁 Ale ine som chcela, ze tieto tradicie okolo vykurovania vznikli tak, ze ano, sice sa kedysi vykurovala "zla energia" pomocou salvie, kadidla, borovice, myrhy, kadecoho, ale preco? Pretoze vsetky tieto vykurovadla maju dezinfekcne ucinky, su antibakterialne a antivirusove a kedze v minulosti nepoznali ludia virusy ani bakterie ako povodcov chorob, nazyvali ich zlymi energiami, duchmi a pod. Cize naozaj sa vykurovalo proti zlym duchom, ale v podstate to bolo proti chorobam. Samozrejme ak ty veris, ze ta salvia pred duchmi ochrani, tak to pomoze. Ja som kedysi mala voci duchom silno odmietavy postoj, no po smrti mojho otca sa veru diali veci, ale nebolo to pre mna strasidelne.

tianna
autor
21. mar 2023

@katka700 ona je inak ozaj dosť senzitivna aj čo sa tých snov týka.. dosť vo mne zarezonovali 2 jej sny o ktorých mi hovorila. Napríklad sa jej snívalo o páde lietadla, hovorila že absolútne nič o lietadlach nepozerala, nečítala, letela pred tým snom naposledy x rokov dozadu a na druhý deň padlo lietadlo s poľským prezidentom. Alebo videla vo sne krvavé stopy zvierat, autá a potom na druhý deň čítala o nejakej vážnej nehode ktorá sa stala kvôli zvieraťu na ceste. Zvláštne..

tianna
autor
21. mar 2023

@77daniela77 ďakujem 🙂

annm81
21. mar 2023

@tianna Ja síce na nič nadpozemské ani náhodou neverím, ale aj tak skúsim napísať. Ak sa nad tým švagriná nezaujate zamyslí, možno sa trocha upokojí. Ľudský mozog funguje tak, že doň neustále prichádzajú rôzne vnemy. Za bežných okolností mozog množstvo týchto vnemov spracuje na úrovni pod vedomím a nedá nám o tom vedieť, lebo jeho algoritmus to vyhodnotil ako nepodstatné. Ten filter, ktorým mozog oddeľuje podstatné od nepodstatného je ale citlivejší vtedy, keď existuje zvýšené riziko - kľudne len teoretické a kľudne len vsugerované. Preto bežné zvuky, napr. zapraskanie nábytku si počas dňa vôbec nevšimneme, ale keď je človek v tme sám doma, okamžite to zaregistuje. Preto, keď je človek napätý, zrazu si všíma veci, čo si ešte prednedávnom vôbec nevšímal, hoci tam boli.

So snami je to tak, že sa d nich často premietajú veci, čo sme zažili. A tiež platí, že náš mozog hľadá paralely. Videla krvavé stopy zvierat v sne, preto ju hneď upútala správa o dopravnej nehode. Možno nadpis o veľmi podobnej nehode pohľadom preletela mesiac dozadu a ani si to nepamätá, lebo jej mozog tomu neprisúdil žiadnu dôležitosť. Ďalší efekt predpovedania budúcnosti zo snov je ten, že mnoho snov si nepamätáme, ale niečo nám ich pripomenie. Môže sa ti každý mesiac snívať o nejakej udalosti a nepamätáš si ju, zrazu sa udeje niečo, čo ti sen pripomenie a človek v tom hneď vidí nadpozemskosť.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz