Vianočné trhy

31. aug 2024

Caute maminy. Viem, ze este nie su vianoce ale dajte tip, kde ste boli na SR na vianocnych trhoch a pacilo sa vam 😁 sme zo Ziliny, tak nieco co by sme vedeli otocit za jeden den, ale ak by bolo nieco na vikend, tak sa nebranime 😁 pripadne aj mimo SR, napr nejake mestecko v CR 😉 dakujem krasne

anesim
31. aug 2024

V TT mavame pekne vianocne trhy, da sa ist aj na mestsku vezu a odtial je pekny vyhlad na trhy, a ak by ste tu uz boli ,tak v smoleniciach( cca 15 min od TT) bola min rok aj predtym vo vcelovine velmi pekna vyzdoba, listky sa kupovali dopredu, ale dali sa aj na mieste. Na nete najdes aj fotky - vianocna vcelovina smolenice

lucik194
31. aug 2024

vsetci hovoria, ze Brno je top na vianocne trhy, vyskusajte popozerat recenzie

fido69
31. aug 2024

Vianočne trhy ako anonymná téma v auguste? To fakt? 🤔

vevesh
31. aug 2024

Ja neviem, mne pridu tie vianocne trhy na jedno kopyto- vsade je krasna vyzdoba, krasny stromcek, veeela ludi, dobre jedlo...🫣🫣🫣ale co som este neabsolvovala a kde by som chcela ist v ramci eu je vieden, budapest a krakow, a moj sen je NY tyzden pred vianocami😁

tinalia
31. aug 2024

Minuly rok sme boli v Krakowe, ten hlavny trh bol neskutocne prepchaty a vsade bolo pocut len "ty voleee" 🤭, tie mensie boli lepsie ale zasa vacsina stankov bola na hlavnom. Co sa tykalo jedla, vsade to iste a za mna nic moc vyber a to nie som vyberava. 2 roky predtym sme boli v Budapesti, tam sa mi pacilo ovela viac, isli sme vlakom, za mna super vikend 😊 Viedeň bola kedysi krajšia, teraz tie trhy nejako neohúrili, aspoň mňa nie. Tieto slovenske mi vo vacsich mestach pridu vsetky rovnake

ma77
31. aug 2024

Praha,Budapešť tie mesta navštíviť cez vianočné trhy sú môj sen 😁toho roku sa chystáme do Prahy snáď to vyjde

barka1
31. aug 2024

Brno. Je tu všetko. Trhy na 4 namestiach, vsade trochu ine. Tradičné stánky, skvele streetfood, vsetky možné alko aj nealko drinky, 2 pódia s roznymi zanrami, velké ruské kolo, vyzdobena vianocna elektricka, klzisko. Všetko v centre, od Zelnaku k Moravaku prejdes pohodlne za 10 minut.
Milujem Brno! Praha aj Vieden sklamali, vela ludi natlacenych na malom priestore, vsade samy turista. Nic pre mna.

stankadu
31. aug 2024

Odporúčam Brno, Viedeň alebo Budapest. Krakow nič moc, dosť ma to sklamalo. Krásne mesto ale trhy ee.

lakebabe
31. aug 2024

Trenčín a Trnava u nás sú za mňa také pekne kazdy rok , Viedeň a Zakopane na otocku super, Krakow sa mi až tak nepáčil, Praha a Budapešť ich ma super, ale nie na otočku aspoň dva tri dni pobehat

estellas
1. sep 2024

@fido69 Už som to videla diskusie že sa niekto v auguste kupoval Vianočné darčeky.