Vianočné darčeky za pár eur - tipy

ssussie
26. nov 2012

Caute mamky, Vianoce su predo dvermi, v penazenkach prievan, z domu ani na krok a rodina velka .... tak otvaram diskusiu s tipmi na mile darceky za par centov z e-shopov 🙂 Ci pre babky, ci pre mamky, ci pre ockov, ci pre detvaky 😀

ssussie
autor
26. nov 2012

A aby som nebola paskuda - davam aj ja tipy - Lamaze (z Mall.sk - maju odberne miesta, takze neplatis postovne a cenu su najlepsie), dalej velky pes na postel za 10 eciek z Kiku (skoda ze nema e-shop), autosedacka z autosedacky.net - najlepsie ceny 🙂 ... toto su zatial nase ulovky 😉

katkaseiner
26. nov 2012

Ahoj, tiez sme sa obzerali a babicky s dedkovcami dostanu fotoknihu v ktorej je ich vnucatko 🙂 prababka dostane to iste, ale kazda fotokniha je robena pre konkretneho cloveka, takze samozrejme nie su rovnake.... tak potom za 9.99 plus postovne... to sa da.

svetlanka111
26. nov 2012

klasika..vianočná sviečka..

svetlanka111
26. nov 2012

alebo aj toto
@katkaseiner je super nápad 🙂

bosoriak
26. nov 2012

My sme davali dedkovcom pohar s fotkami vnucat, to ich vzdy potesilo. A tento rok objednavame z predskolak bodka eu. Nie za par eur (ako ktore), ale kreativne.
No a este IKEA, pre tych z BA.

zaneta08
26. nov 2012

@katkaseiner my sme minulý rok darovali fotokalendáre pre babky aj prababku a poviem ti, že si aj poplakali, keď si to prezerali a vraveli, že krajší darček ešte nedostali 🙂
manželovi som darovala takú vianočnú guľu, do ktorej sa vkladá fotka, len ja som vo fotoshope vyrobila netradičnú fotku, z piatich fotiek - moje tri deti, manžel a svokor keď boli maličké detičky a túto fotku som tam dala, bolo to krásne a dojemné, pretože svokor už nie je medzi nami a takto si na neho stále spomenieme

janulka84
26. nov 2012

@bosoriak aj ja som davala robit pre svokrovcov hrnceky s fotkami maleho 🙂 ale este mi nedosli, tak uvidime, ako to bude vyzerat 🙂 na vyhodne.sk

ssussie
autor
26. nov 2012

no baby, tak to je super napad!

radddus
28. nov 2012

tu majú teraz fotoknihu v akcii http://www.zamenej.sk/zlava/info/velka-fotoknih...
ja uz na nich pracujem🙂

vedejova
6. apr 2013

@janulka84 Dobrý deň, čítam tu že ste si dala vyrobiť fotohrnčeky u firmy výhodne.sk bola ste spokojá 🙂 Ja som si dala tiež a moje sa neako nevydarili farebne vyzerali inak ako na fotke bolo všetko neak tváre do červena ☹ Dokonca jeden prišliel rozmazaný

janulka84
8. apr 2013

@vedejova nebolo to stopercentne, fotky neboli uplne krasne, trochu rozmazane, ale dalo sa.. neviem preco, lebo fotka bola myslim dost kvalitna (ked som si napr. davala fotku na platno, tak z malej fotky bolo pekne platno- hned povrdili kvalitu az tak vyrobili... pri fotohrncekoch som ani nevedela, ci som dobru fotku odoslala-ziadna ukazka pred odoslanim resp. vyhotovenim hrnceka..
a zial pred tym ako som to stihla dat svokrovcom ako darcek sa mi jeden hrncek rozbil:( myslim ze bol malo kvalitny (objednala som ten najlacnejsi :( a uplne sa na kusky rozbilo usko (bol ako zo sadry a len povrch mal leskly) tak na bezne uzivanie asi nevhodne...

vedejova
8. apr 2013

Presne tak ja som im to poslala aj naspäť podľa zákona o internetovom obchode by sa to malo dať vrátiť, dokonca mi to poslali naspäť ani tú čo bola rozmazaná, a zabalená zamokra lebo inak sa farby na nej rozmazať nemohli 😠 ani tú neuznali,poslali mi to naspäť, no nikdy viacej ešte že som si tam nedala aj fotky vyvolať, moje fotky boli kvalitné, lebo som ich už raz dávala vyvolať, myslím tie, čo som dávala na šáločky ☹ Referencia sa im dať nedá až po kontrole ju vyobrazia, a šálky neboli vobec biele ako inzerujú ☹
@janulka84

jadeka
4. nov 2014

Takze skoda ze som si tuto diskusiu neprecitala skor dala som si na vyhodne.sk vyvolat fotky a su tak otrasne,,,nikdy viac mozu ist vsetky do koša a to ich nebolo malo cez vyse 500ks,,,nikomu neodporucam'''mozu sa hambit za svoju pracu!!!

martina888
5. nov 2014

Presne aj ja som velmi nespokojná z vyhodne.sk fotky odtial su akurat tak vhodne do koša, kvalita katastrofalna papier ako keby na vykrese , fotky su vytlačene najhoršou tlačiarnou aka asi je nikdy viac a nikomu neodporučam ....

martinkaadominik
19. nov 2014

Ja som si už tretí rok dala robiť na vyhodne.sk fotokalendáre a vždy som bola veľmi spokojná, aj tento rok prišli veľmi pekne spracované.