Vezmú ma zajtra do vlaku s kočíkom?

jurko07
1. feb 2013

dakujem teda autobusom nejdem a vlakom dufam že ma vezmu...

stardust
1. feb 2013

O com ma byt tato diskusia?

bodka13
1. feb 2013

@jurko07 asi si to odoslala skôr ako dopísala 😕 😉

katy1979
1. feb 2013

@jurko07 jejda dievca co sa bojis. chod tym co mas blizsie a lepsie spojenie. my chodime busom pravidelne a stalo sa mi raz ze tam mal kociky. Ale aj tak nas zobral. predsa nas tam nenecha a raz sme kocik museli zlozit. inac ziadny problem.

jurko07
autor
1. feb 2013

no už som pisala niekde tu otázku čo som chcela dať tak vas nechcem mýliť. otázka mala znieť či ma zajtra vezmu do vlaku autobusom alebo kočíkom. neviem dufam že nebudu problémy.

nika1082
1. feb 2013

no do vlaku autobusom ťa určite nezoberú,to si môžeš byť istá!!!!!! 😀 😀 😀 prečítaj si prosím tvoje druhé zadanie otázky

nika1082
1. feb 2013

@jurko07 no do vlaku autobusom ťa určite nezoberú, to si môžeš byť istá!!!!!prečítaj si tvoje druhé zadanie otázky 😀 😀 😀

dazdovka
1. feb 2013

@jurko07 či ma zajtra vezmu do vlaku autobusom alebo kočíkom 😀 😀 😀
Do autobusu Ta vezmu s kocikom, ak nie do priestoru pre kociky, tak ho prinajhorsom zlozis do batozinoveho priestoru.
Do vlaku Ta vezmu bez problemov, ja som takto cestovala medzinarodnym spojom, s kocarom v podstate bez problemov...

irriss
1. feb 2013

@jurko07
popletla jsi to..doufam, ze zase na devcata neposles "svoji maminku"..ze si tu delame srandicky 😔

jurko07
autor
1. feb 2013

No už som popletená a naštavná tak prepáčte robia ceremonie z kočíkmy- To je vrchol čo mám nechať malého na ulicy? čo dnes ešte vymislia?

irriss
1. feb 2013

@jurko07
..jo devce..spousta lidi videlo zapad jako "velke kouzlo..nadej a bohatstvi"..zacali se u vas ridit zapadnimi pravidly ..a z vychodu socialne zabezpeceneho udelali DiVOKEJ ...
Tady v Italii se ani do autobusu nedostanes..nemysleli na kocarky..vzdyt jsou auta!!!..a tak musis mit dite v naruci od 0 dni..a max, slozene golfove hole v ruce...a nebo klokanku..,,
pokud ne..

tak jeste mit v zaloze hodnou sousedku a nebo nezamestnaneho muze..aby mohl vozit po lekarich novopecenou maminku 😖 a to az do veku ditete,kdy je schopno se drzet samo tyce v autobuse😉
Tvrda realita..

jurko07
autor
1. feb 2013

Baby kam z kočíkom vo vlaku už mi šibe 5.krát som volala na vlakovu stanicu -Najprv mi povedali že kočíkom do stredu a potom že z kočíkom na predný alebo posledný vagon kam teda? Ešte si idú robiť dobrý deň mi sme asi fakt na západe škoda že nemám vodičák a auto....

irriss
1. feb 2013

@jurko07
Nastup kamkoliv,hlavne si nesplet Nakladni vagony.. 😉

lea641981
1. feb 2013

nezabudni na kocik ked budes vystupovat 😀

wanilla
1. feb 2013

@jurko07 asi mesiac dozadu som cestovala vlakom a sla aj mamicka sama s kocikom, nastupila cez prvy vagon, sprievodkyna jej dokonca pomohla a umiestnila ju do prveho kupe vo vlaku. zhodou okolnosti sme vo vlaku stali v ulicke toho prveho kupe a vsetko videli. v tom kupe boli asi len dve -tri sedadla a zbytok prazdny- pravdepodobne na kociky prip. invalidne voziky.

gubcikova
1. feb 2013

@jurko07 kočík môžeš dať iba tam kde je vozeň pre deti a vozíčkarov.ja som tiež tak šla inam som nemohla

martinka0031
1. feb 2013

....z osobne skusenosti by som ti radilA cestu vlakom,mas viac miiesta pre seba a dieta,mozes ho prebalit,dat mu jest.,pripadne sa pejst.a zalezi aj ci ides na dlhsiu cestu.na nastupisti zajdes z sprieevodcom ten ti kocar pomoze nalozit do spravneho vagonu 🙂 🙂 🙂 🙂

kristiii
1. feb 2013

tak ja som išla párkrát s kočíkom vo vlaku a nikdy som teda popredu neriešila či ma vezmú alebo nie, ani ma to len nenapadlo sa tým zaoberať /skor z autobusu mávam stres/, nastúpila som do vagona čo zastavil pri mne a bolo, nikto nič neriešil ani iné maminky s kočíkmi som nikdy nevidela žeby sa zaoberali do ktorého vagóna treba ísť, vždy idú do toho čo príde najbližšie

jurko07
autor
2. feb 2013

baby dakujem za rady ale nikde sme neišli lebo sa z nas staly z večera do rána marodí- mme chrípku....

lea641981
2. feb 2013

@jurko07 skore uzdravenie

jurko07
autor
2. feb 2013

dakujeme... dufam že to rýchlo prejde..

didi44
Odpoveď bola odstránená
Zobraz