Vetruodolny dáždnik

4. okt 2024

Mate nejaky overeny dazdnik, ktory vyzdrzi aj trochu vetru? Ten moj sa stale prevracia, uz pri malom vetri. Idealne nejaky maly skladaci.

deti95060810
4. okt 2024

skladacie sú labilné... tie prevracia všetky. skús kúpiť drahší, s pevnejšou látkou .
pevnejšie sú neskladacie....

dzulli1980
4. okt 2024

Žiadny skladací dáždnik nie je vetru odolný ... máme roky dva pevné, fakt vydržali pomaly tornáda, no sú pevné, väčšie, aj kus ťažšie ... a neskladacie.

ns994
4. okt 2024

Ja mam taky ten obrateny dazdnik a je super. Zazil vselico a drzi. Aj ja aj mama. Len teda nie je skladaci no. Skladaci mam len, ked tak v kabelke alebo po ruke, na rychlo, ked trebalo. Ale,.ked boli burky a chodila som do prace tak som brala velky pekny ten obrátený

hiro
4. okt 2024

Ja nedam dopustit na tieto golfove. 1. je dostatocne velky takze nekvape ani na topanky a dvaja sa tam schovaju ako nic 2. da sa s nim chodit 3. maju sklolaminatove tycky takze je extremne pruzny nehrozi ze by sa vo vetre zlomil ako tie co maju tie supacke kovove
Mam rozne 3 kusy aspon zo 10-15 rokov a preziju vsetko. Jeden drahsi Nike ma aj prekladanu latku s vetranim - takze ani vo velkom vetre nema problem a neodletis s nim

gaia14
4. okt 2024

Ja pouzivam prsiplast, ked je ozaj lejak, uz ma nebavilo stale kupovat dazdniky 🤷😄 ale taky pekny kvalitny, nie tie igelitove

andreatytler
5. okt 2024

Taky dazdnik neexistuje. Musis vediet ten dazdnik natacat tak aby bol vzdy proti vetru.

natalusiiik
5. okt 2024

Aj ja odporucam golfovy dazdnik 😊

jaskolka
5. okt 2024

Silný vietor ti nevydrží žiaden dáždnik. Ale určite lepšie su tie veľké stabilné, s tou palicou na konci. Keď už je fakt lejak a fuci, ja nosím pršiplášť, mám dva, ktoré vyzerajú ako elegantný kabátik, len pogumovaný, teda nie tie "rybárske" igelity😊😊Jeden som mala aj pred rokmi na výlete v Paríži a keď pozeram fotky, vyzerá to ešte krajšie, ako keby som mala normálnu vetrovku

kulumulu123
5. okt 2024

Doppler aj keď sa prevráti co už musí byť ozaj mega vetrisko tak sa nepolame mam odskúšaný funguje super. Síce stoja okolo 30eur +/- ale vydrží ti asi všetko. Ja mam ten pánsky skladací je super

minenkak
5. okt 2024

Prečo nik nenosí pršiplášť?

slavomira236
5. okt 2024

Ja mam jeden skladaci komunisticky este po mojej babke no ma uz urcite 40 rokov je uz taky vselijaky ale vihodit ho nemienim . Jeden ktory prezil vsetko. Tie dnesne skladacie na par pouziti

stanulienkat
5. okt 2024

Lidl ma skladaci dazdnik, ktory sa prevrati pri vetre a nasledne ho vies dat spät. Mam ho cca 5 rokov.

sumienka242
5. okt 2024

Pozri znacku doppler. Mam maly skladaci dazdnik od nich. Ma plastove plastove "nozicky" ktore drzia latku a ked fuci a prevrati sa, tak ho len rukou vratis do spravnej polohy. Mam ho viac ako 10 rokov

sisi4
5. okt 2024

Ja keby mam prsiplast, tak 100pro mi furt sfukuje kapucnu 😀 Mam 2 velke dazdniky, ale jeden mi uz vyvratilo, mam tam zlomenu 1 ihlicu a je aj zdeformovany 😠

hiro
5. okt 2024

@sumienka242 Plast ako plast 🙂 Je to sklolaminat. Tak ako tie golfove, nezlomitelne, super.

minenkak
5. okt 2024

@sisi4 pršiplášť a klobúk a nesfukne nič

brezza
5. okt 2024

Mam skladaci s dierami cez ktore sa dostane vietor a zatial drzi. Uz roky.

hiro
5. okt 2024

@brezza Dierky? Proti silnému vetru je dvojitá vrstva kde pretlak vyletí... Napriklad

brezza
5. okt 2024

@hiro ano. To som myslela. Je to dvojita vrstva s otvormi

lucyliu
7. okt 2024

Tiez odporucam doppler, vydrzi do 150km/h, mame ich cela rodina, su paradne, ale priplatis si. Video testu

https://www.youtube.com/watch?v=2xfEcBBN0i8