Veštkyňa Ranja Ox

lady47
6. sep 2024

Ahojte. Chcem sa opýtať, máte niekto skúsenosť s veštkyňou RanjaOx? Splnilo sa čo Vám predpovedala?

thirstymonk
6. sep 2024

@lady47 Keď nemaš kde davať peňáze, tak ti pošlem IBAN a za dvesto ečka ti tak vyveštim, až sa ti to splni. Tak čo povieš? Poslať?

raztovsetkozmizne
6. sep 2024

Ak zarába podľa tohto cenníku, musí byť riadne bohatá z hlúposti ľudí https://ranjaox.cz/sluzby-a-cenik/

oktobermimi
6. sep 2024

@raztovsetkozmizne ved na hluposti ludi sa najlepsie zaraba, ale ten ceniiik fuuuh😂

egonsk
6. sep 2024

@thirstymonk podla registra je to sikovna 34r. baba co si otvorila v covidovom case zivnost, aby si zarobila na naivite ludi 🤣 ... a ak by jej to neslo, moze sa zivit grafikou, alebo skladnictvom 😉

oktobermimi
6. sep 2024

@egonsk véd vsestrana😂 sa nestrati

svetlonos
6. sep 2024

Ale prosím vás, ved ona tam ma ľudové ceny v českých korunách, nie eurách! Z toho veru veľmi nezbohatne 🤣

ovaaa
6. sep 2024

Už len to umelecké meno hmm.
.

viestta
6. sep 2024

7.3b) Na reklamaci poskytovaných služeb (osobí, telefonické či online poradenství – výklad karet,kurzy atp.) nebude brán zřetel. Zákazník si kupuje poradenství, pravdivost a přesnost nelze garantovat.

lukkar
6. sep 2024

@lady47 veštkyne nikdy niesu dobre. Nieje dobre sa zahrávať s takýmito vecami

lakebabe
8. sep 2024

@svetlonos no keď som na to klikla, ze objednat, už hodilo cenu 1000 Kč za harmonizaci čaker😄 co je celkom dosť. Keď týchto harmonozaci spravi denne len päť.

svetlonos
8. sep 2024

@lakebabe
no hej ale polovicu odvedie do štátu, ostane jej 79e a treba aj priestory platiť 🙂
Tu fakt záleží, kto z týchto ľudí má realne schopnosť takéto veci robiť dobre a koľko iz nich sú len sarlatani. To by bol ešte ten lepší prípad ale vedia porobiť aj kopu oruserov. To ako keď ti zubár dobabre niečo a nasledky mas dlhodobé.

lakebabe
9. sep 2024

@svetlonos no podla mňa štátu neplatí nič a robí to doma v obývačke. Cele je to odrb a za následky nenesie zodpovednosť to tam ma napísané 😄

svetlonos
9. sep 2024

@lakebabe
ja by som sa bála toto robiť aj hocičo na čierno. Niekto tu hodil na nu link a zrejme je zahľadela na finančnom, teda platí dane. Dat sa takto verejne na net a neplatiť je risk, lebo hocikto ako klient ju môže nahlásiť 🙂
Kludne môže aj mat len "akože" schopnosti a dobre sa vie predať.
Preto som pisala, su taki co vedia tieto veci dobre a ti druhí. V tejto oblasti jej nikto nič nedokáže, preto ma napisane poradenstvo a za nič neručí.
Myslím ze je to podla zákona na jej ochranu.
Je to brane ako čary máry a v DE musia mať školu ako Heilpraktiker 😉

lakebabe
9. sep 2024

@svetlonos myslím ze cez covid využila dieru na trhu😄 ale tak už len ze niekoho napadne podnikať s takýmto niečím je na zamyslenie