Veštica - vykladačka kariet cez internet

21. jún 2023

Prosím Vás, poznáte niekoho overeného? Ide o zdravotné problémy, chcela by som vedieť akým smerom sa budú ďalej uberať.

chica007
21. jún 2023

Overene su kvalitne vysetrenia a skuseni lekari. No a ked si chces narobit este navyse psychiatricke problemy tak sa daj do ruk diabla, vestice. Diabol je uzasna inteligencia, ktora pozna ludi uz tisicrocia, takze velmi dobre pozoruje ludi ako s tou ktorou diagnozou dopadnu. No nepovie ti ziadna vestica, ze za sluzby od diabla, bielej/ciernej magie musis zaplatit a to nie nejakych 80 euro, ale rovno svojim pokojom, stastim a dostanes okrem info ohladom zdravia pribalene aj depresie, nevysvetlitelne javy ci nestastia v zivote a podobne. Je tu vela mamiciek, ktore nevedia sa zbavit diabla a zleho ducho po navsteve vestic, kartarok, aj ked je to uz napr aj 10 rokov po nakupe u diabla, tak si to dobre rozmysli. Mudry clovek sa uci na chybach inych a hlupy na vlastnych. Zelam ti, aby si patrila do tej prvej skupiny , lebo mamicky z druhej skupiny tvrdia, ze nestalo im to za to....

svetlonos
21. jún 2023

@chica007
mas teda riadne zle skúsenosti... Ake moze byt. Du bsak aj kudia, ktori pracuju s dobrom - overene!
Mne raz dokazal pomoct liecitel, ked sa moja dr postavola k mojim problemom debilne.
Nemala som ziadne depky a bola stastna ako blchha. Akutnu bolest vyliecil okamzite, celkovy problem vdaka tinkture za mesiac.
Ake ok, davam ti za pravdu, ze ludia sa vedia napojot nie len na dobro.

zuzanka.zuzu
21. jún 2023

@chica007 ci pána, toto bol iný matroš 😝

janetinka27
22. jún 2023

Ahoj, keby si vedela odkial cerpa skutocna vestica udaje o tebe, nesla by si tam.

autor
22. jún 2023

Máte niekto nejaký kontakt, viem že to nie je najlepšia možnosť, ale potrebovala by som vedieť jednu vec, upokojiť sa alebo sa s ňou zmieriť.

dilino
22. jún 2023

veštiareň u Verony Banská štiavnica. andrea.frimmelova@gmail.com.0903 386940.

0evita0
25. jún 2023

Ahoj poznam jednu znamu ktora vesti cez fb zadarmo .Je dobra vsetko co mi.povedala vyslo .Ak mas zaujem napis do spravy dam ti na nu kontakt

rebrambora
29. jún 2023

Snad vies ale, ze mysel ma obrovsku moc a co si vsugerujes sa aj splni.
Tak miesto lekarov, kt su zadarmo nechat zarobit rozpravkarom, vsakze...

zajkalia8
24. nov 2023

@janetinka27 a ako získava údaje ak môžete napisat?

evasvecova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz