Veštica Dida

lau97
21. mar 2022

Ahojte baby chcela by som sa spýtať či máte niektorá skúsenosť s vešticou Didou, ktorá veští na Orchideovej ulici vo Vrakuni ďakujem krásne 😊🙏🏻

stanulienkat
21. mar 2022

@lau97 🤣🤣😁😁

lau97
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vsauce_
21. mar 2022

Pozri si na YouTube sériu Mind Field kde nájdeš ako funguje mozog a pozri sa aj na forerov efekt. Ak by veštenie skutočne fungovalo, myslíš, že svet by vyzeral ako vyzerá?

ysseba
21. mar 2022

Skôr mi to príde akoby autorka bola "veštica Dida". Hneď v úvodnom príspevku nááhodou spomenúť adresu a aj mestskú časť? Už len telefónne číslo chýba a bola by to komplet reKLAMa 😀
@lau97 Načo sa pýtaš na fóre na skúsenosti s ňou, keď "poznáš ľudí", ktorí u nej boli, boli veľmi prekvapení až nechápali?

syslik81
21. mar 2022

@ysseba samozrejme ze je to reklama na samu seba ... 🤐 keby bola taka skvela vestica vedela by ze tu jej to neprejde kedze podobne vedmz tu uz boli a dopadli rovnako

nikol_l
21. mar 2022

@lau97 Asi sa skus opýtať skôr ľudí o ktorých píšeš, že vieš že mali s nou dobre skúsenosti😉. Tu ti nepomôžu, skôr vysmejú🤦‍♀️🤮
Nechápem čo to musíte komentovať primitívnostami. Ani ja toho zástanca niesom ale nesúdim🤦‍♀️ IQ-100..
Pekne sa opýtala, či máte skúsenosti, nie na vaše pridrbané názory čo, kto a v čo verí - každého osobná vec👌

lau97
autor
21. mar 2022

@nikol_l aspoň niekto normálny.. Ďakujem🙂

ronkat
1. aug 2022

@lau97 ahoj, bola som u nej zatiaľ raz. Celé som si to mohla nahrať a vrátila sa k tomu občas aj po rokoch. Moja skúsenosť je dobrá, totiž časť rozhovoru sa dá až takto spätne hodnotiť 🙂

petraboh
17. máj 2023

@ronkat - Ahoooj prosím ťa máš ešte kontakt na ňu ? Ja som u nej bola pred veľmi veľa veľa rokmi, chcela by som ísť znovu ale nemám už kontakt. Ďakujem.

zloriankaba
25. júl 2023

@ysseba Dida si reklamu nepotrebuje robit, nakolko je fakt dobra a na termin sa caka. Nerozumiem preco maju potrebu komentovat ludia, ktori tam nikdy neboli a ocividne zatrpknuti voci vesticiam.
Niekolko krat som tam bola a urcite sa este znovu vratim.

zloriankaba
25. júl 2023

@lau97 mam skusenost a mozem odporucit. Mne sa splnilo na 80% ale nezabudajme na to, ze kazdy sme si strojcom svojho stastia sam. Ja si vzdy vypocujem, uvazujem nad tym ale aj tak si idem podla vlastnej linii.

tamarrr
12. aug 2023

@zloriankaba Ahoj, prosím Ťa poznáš ešte inú vešticu, ktorá je rovnako dobrá ako Dida? Ďakujem.