Veštica a jej veštby

21. sep 2024

Vyveštila vám niečo také veštica že ste si povedali že určite klame a že to sa stať nemôže a ono sa to naozaj nakoniec stalo?Nezáleží na tom či to bolo niečo dobré alebo zlé ale mysleli ste si že si to vymyslela lebo to znelo vo vašej situácii nereálne

martinmmartin
21. sep 2024

1000 ludom sa to stalo (ze to naozaj nevyslo) , jednemu sa stalo ze vyslo
Ten jeden ti to sem napise - 100% odpovedi co dostanes budu tvrdit ze to fakt vyslo
Vidis ten problem?

kikusenka1
21. sep 2024

Ja som bola s kamoškou a dala som si teda vyvestit aj ja. Do minulosti sa trafila a co mi povedala z minulosti fakt nemohla vedieť ale čo sa týka budúcnosti tak sa netrafila vôbec a kamoške tiež nevyšlo co jej predpovedala z budúcnosti. Ja som to brala zo srandy takže som tomu nevenovala nejakú váhu ale kamoška je dodnes z toho sklamaná a je tomu už vyše desaťročia

autor
21. sep 2024

@kikusenka1 Aj ja ale začalo sa to čo povedala plniť

walentina7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaja9098
21. sep 2024

Dávala som si veštiť od jednej pani cez email predtým než som končila školu,nevedela som čo mám v živote robiť, nič ma nebavilo,bola som úplne stratena. Napísala mi take veci že som sa natom zasmiala a neprišlo mi to v mojej situácii realne,všetko napísala v pozitívnom zmysle aj ohľadom prace ktorú budem vykonávať a vyšlo to do bodky až som nechápala

i_vu_li_cek
21. sep 2024

Áno, vyveštila mi, že na jednom konkrétnom mieste spoznám svoju lásku. Neverila som, ale stalo sa.

lucia190
21. sep 2024

Ja som bola u veľa veštic a splnilo sa mi iba u jednej. Najskôr mi povedala moju minulosť a potom budúcnosť a vyšlo všetko ako povedala na 100% pani je s Poltára

rezanka73
21. sep 2024

Ak na veštenie veríš tak sa veštba splní s väčšou pravdepodobnosťou ako keď na to neveríš

vorkola
21. sep 2024

@i_vu_li_cek Ale vsak to vsetci na jednom konkretnom mieste sa najdu,Konkretnemiesto ma kazdy inde,dovolenka, praca, kultura, Vsetky zoznamenia su na konkretnych miestach, teda tu na zemi.

vorkola
21. sep 2024

Vescice, vesci, keby to bola pravda, tak davno by si pre seba vyvescili aj miliony,Kazda vestba je sarlatanstvo

i_vu_li_cek
22. sep 2024

@vorkola Nemyslím, že si pochopila. Ona mi nepovedala: "Stretneš svojho budúceho muža na konkrétnom mieste." Ona hovorila o jednom mieste (ktoré tu nechcem spomínať) a presne na tom mieste sme sa stretli.

misanthropicdann
23. sep 2024

Neuveriteľné ze dospelí ľudia stále veria vešticiam. Milión článkov existuje prečo vešticiam, horoskopom a ďalším raz za čas vyjdu predpovede.

dididudu
25. sep 2024

Ja som bola raz a všetko čo mi povedala čo mi aj v danú chvíľu nedávalo zmysel tak sa nakoniec začalo diat a všetko sa stalo čo povedala

mikella912
25. sep 2024

nazahravajte sa s vešticami je to iba hra zo zlom

netoppierka
25. sep 2024

Bola som u dvoch. A čo mi povedali sa mi splnilo do bodky. Nie všetko čo povie sa musí splniť. Alebo sa to splní neskôr.

ailiba
25. sep 2024

Mne sa splnilo zatial vsetko, co mi jedna povedala. Su tam aj veci, ktore este neviem posudit... Ale inak vsetko trafila,co uz bolo.
Len chcem dodat, ze tam aj boli veci, ktore ma prekvapili... A predsa sa stali.

zuzanka.zuzu
25. sep 2024

@netoppierka
@ailiba dajte kontakty 😉

ailiba
26. sep 2024

@zuzanka.zuzu bohuzial, to uz bolo velmi davno... A nemam... Je mi luto

zuzanka.zuzu
26. sep 2024

@ailiba samozrejme, zaujímavé že sa vždy všetko splnilo práve tým ktoré boli dávno a nemajú už kontakty 🤭

ailiba
27. sep 2024

@zuzanka.zuzu samozrejme davno, inak by som to predsa nevedela posudit...?

akbara77
27. sep 2024

To vážne niekto verí vešticiam??

candii
27. sep 2024

Veštenie je čierna mágia a s tou sa neoplatí zahrávať. Môže to priniesť smolu do života.

netoppierka
28. sep 2024

@zuzanka.zuzu čo je na tom nepochopiteľné. V roku 2005 mi prišla vyveštiť a postupne sa všetko dialo. Nie všetko hneď. Také dve veľké udalosti boli v roku 2013 a v roku 2019

sui9
Dnes o 08:09

@lucia190 ahoj, bola by si ochotná zazdielat kontakt na nu? dakujem