Veštenie - počet deti

kolvplote
27. nov 2022

Zdarec.
Berme bez vyjadrení, kto verí - neverí na veštenie, že som bola u jednej, ku ktorej chodievam, a všetko mi vychádza zatiaľ…
Napadla mi otázka, ktorú vlastne položím pri najbližšom stretnutí…
Ale keď mi povedala, že budem mať s partnerom 2 deti, myslíte, že je možné, že mala na mysli kľudne aj jeho deti čo má teraz, alebo mimo to, my dvaja spolu.
Ja sa jej to najbližšie spýtam, ale vaša dedukcia je jaká? 😁

deti95060810
27. nov 2022

jáj že škoda peňazi na vešticu...😉

soldi
27. nov 2022

@kolvplote ze vesti Tvoje a nie partnerove deti 🙂

kolvplote
autor
27. nov 2022

@deti95060810 tato vesti za kavu 😂 a vzdy mi zatial vsetko vyslo, ja v to verim, a uz neriesim ci je to o tom, ze je to jedna z ciest, po ktorej sa clovek podvedome po vesteni vyberie…

slovakboy
27. nov 2022

@kolvplote veštica ti vie naprogramovať tvoje myslenie tak aby sa s veľkou pravdepodobnosťou splnilo to čomu veríš. V psychológii je známa vec, ktorú využívajú aj športovci. Obraz v mysli sa stane skutočnosťou, pretože myseľ vedie konanie v reálnom svete smerom k realizácii toho obrazu. A je to silné, lebo to ide z podvedomia. Je jedno, čo ti povie veštica, dôležité je čomu veríš ty. Povedz jej po čom túžiš, ona ti to vyveští, aj počet detí a ty jej budeš veriť a splní sa ti to.

simonkazga
27. nov 2022

Mne jedna velice ospevovana vestica povedala, ze nebudem mat tretie dieta, mojho vytuzeneho syna. Ani nemam skusat. Lebo ak predsa skusim, moja cesta bude lemovana smutkom, placom a mrtvymi plodmi. Vies si predstavit, ako som sa citila. A teraz kuk moj profil. Takze asi tak no... mimochodom, splodeny bol ani nevieme kedy. Takze sa prestan viazat na sproste, manipulativne reci vestice

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slovakboy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slovakboy
27. nov 2022

@elizabet173 že po ňom v skutočnosti netúžiš. Jednak teraz to píšeš len ako srandu ale ver mi, že keby ti na tom Lambe veľmi záležalo a dostatočne dlho, podriadila by si všetky svoje činnosti tejto predstave. Hoci by si zbalila nejakeho milionára. Lenže sama tomu neveríš, že by sa ti to podarilo a tak aj svoje túžby zreálniš. Spomeň si po čom všetkom si v živote skutočne túžila a či sa ti to nesplnilo? Samozrejme to nefunguje na 100% a nikdy som nečítal žiadnu motivačnú knihu tohoto druhu. Len mi to logicky všetko vyplynulo z mojich skúsenosti. Všetko po com som túžil a sníval som po tom sa mi splnilo. spätne by sim niektoré túžby prehodnotil a zmenil ich. Nie nadarmo sa hovorí dávaj pozor čo si želáš aby sa ti to nesplnilo. Väčšina túžob a splnených snov s tými som spokojný. Niektoré som podcenil a niektoré precenil. Ale to sa stáva keď človek túži po niečom čo nie je správne. Pozri na Putina. Túžil byť cárom stal sa cárom túžil po moci má ju. Či tieto svoje túžby raz neoľutuje? Dúfam že áno.

soldi
27. nov 2022

@slovakboy moj nazor na vestice je podobny Tvojmu. Ale po jednej skusenosti som svoj nazor pozmenila, aj ked som stale skepticka.
Raz som si dala zo srandy vyvestit. Len fotku som jej poslala. Cize nic o mne nevedela. A moja otazka bola ze kedy otehotniem a kolko budem mat deti. Odpisala mi, ze otehotniem v oktobri (splnilo sa ) a budem mat 4 deti. Najprv troch chlapcov a potom dievca. V tej dobe som mala iba jedno dieta. Smiala som sa velmi na jej sprave. Prr mna boli dve deti maximum. O 10 rokov neskor sa jej vestba naplnila.
Posledne dieta neplanovane, absolutne v nevhodnej dobe, zvazovala som potrat.
Dala som si potom vestit este dva krat.
Len cez net.
Ohladom prace - rozhodovala som sa medzi dvoma. Dopadlo to presne tak ako predpovedala.
Ohladom rozvodu - dopadlo to tak ako predpovedala.
Ani raz o mne nic nevedela. Nikdy som nej nedala ziadne info len poslala fotku.
Potom mi vsak jedna kamaratka, katolicka (ja som ateista) , povedala ze ona by si nikdy vestit nedala. Ze to prinasa velku smolu. Odvtedy davam od toho ruky prec. A stale som skepticka. Ale aj tak niekedy rozmyslam ze ako to mohla vediet-vidiet?

slovakboy
28. nov 2022

@soldi mohla to vedieť. Vedecky sa to nedá vysvetliť. Ani veda nevie vysvetlit niektoré veci. Zázračné uzdravenia, zjavenia atd. A deje sa to na celom svete a vo všetkých náboženstvách aj nenabozenstvach. Osobne si myslím ale neviem to nijako dokázať že existuju senzibilni ľudia ktorí sa vedia napojiť na zdroj informácii v nejakom paralelnom vesmíre. Prečo si to myslím? Na začiatku 20. Storočia žil v Amerike jeden človek, ktorý takto veštil a uzdravoval uz neviem ako sa volal ale na internete sa o ňom určite dá dozvedieť. Už v detstve mal zvláštne stavy. Mohli by sme povedať že si to ľudia vymysleli ale on všetky svoje veštba nechával systematicky zapisovať a veľa z nich sa splnilo. Aj Hitler aj nejaké veci z minulosti vedel a nemal ich odkiaľ vedieť. On tvrdil že sa vie napojiť na nejaké zvláštne pole a potom už číta. Pozri si tento rozhovor s človekom ktorý dvakrát po sebe vyplnil ťažký IQ test na 100%. Otvorilo sa mu niečo v mysli a nerušil ani ako to že to vedel. Videl som dokument seriózny o človeku ktorý si zranil hlavu a zrazu vedel hrať na klavír. Nikdy necvičil. Moja lekárka mi vravela že videla zázračne uzdravenia skoro z dňa na deň alebo so pár dní. Keby nevidela neuverí. Vedci sa ale nemajú čoho chytiť. To s tým človekom čo vedel hrať na klavíri uzavreli tak že sa mu prepojili zranením nejaké iné centra v mozgu. Ja keď som bol maly počul som rozprávku na dlhohrajucej platni. Spolu obe strany 40 minút. Počul som ich dvakrát. Nie viac. Rodičia mi to potvrdili. Zrazu som všetko vedel spamäti od slova do slova ešte aj s pazvukmi ktoré tam boli a vedel som ich napodobniť. Nasledovali psychologické vyšetrenia a vystúpenia v škôlke. Keď už som videl ako deti boli znudené z tak dlhého vystúpenia moje schopnosti sa Rýchlo učiť stratili. Možno nie preto skôr z toho očakávania ostatných. Už to nebolo slobodné a spontánne. Ale vynucované okolím hoci s dobrým úmyslom. Jedna žobráčka mi porobila v Indii na letisku lebo som jej nechcel dať peniaze. Teda ja neviem či mi porobila ale nejako mi zamávala rukou nad hlavou ja som sedel na lavičke v hale a povedala niečo hatlaninou. A vzal som si do hlavy že ma porobila. Cely den mi bolo zle aj v lietadle do Číny. Až večer na hoteli som si povedal že tomu neverím a bolo to. O rok sa mi to stalo zas inde a už som dotyčnej ukazal obrátene dlane a tlačil som kliatbu späť od seba. Striasla sa a priam ušla odo mňa. Proste je to hra s mysľou a netreba to podceňovať - podvedomie je silnejšie ako vedomie a zaklínadlá sa dostávajú do nás cez slová skutky a symboly. Keď povieš dieťaťu nič z teba nebude práve ho zaklínaš a ani o tom netušíš. Podobne funguje aj to porobenie si myslím. Netreba to ani preceňovať a zdravo to odmietnuť a veriť tomu. Čierna mágia je práve preto nebezpečná že keď jej človek uverí alebo aj keď nie ale keď sa tým zaoberá podvedomie to zhltne. A naopak to platí tiež. Ľudia čo sa modlia cítia zmenu. Uzdravenia v Lurdoch sú zriedkavé ale sú. Vyliečenie z posledného štádia cukrovky kedy už začala ruža na nohe nie len že zmizla gangréna ale po cukrovke ani chýru. Žena staršia koira sa iba zaoberala slovíčkom grace - milosť sa vyliečila z osteoporózy a aj sa jej vrátil cit do časti tväre kde jej chýbal nerv. Ale hoci som veriaci súčasne som prísne za vedecké dokazovanie javov a neverím hocijakým bludom a vysvetleniam. Nieverím ničeniu baktérií a chorob rezonanciou prudovou. Rezonancia magnetická je úplne niečo iné to je rozkmitanie atómov ktoré sú identické a ležia vo vákuu a sú spojené chemickými väzbami akoby na prižinkách. Všetky sa rozkmitaji rovnakou frekvenciou. Rezonanciou čiže vlastnou frekvenciou. Ale baktéria je vo vode alebo v tele a každá je iná. Ako vie niekto prúdom rozkmit at všetky baktérie keď nie sú vo vákuu a na pružinkach.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nevenka
28. nov 2022

@kolvplote mne jedna vychyrena vestica raz vyvestila, ze sa s frajerom rozideme, ze my dvaja nemozeme spolu fungovat. O rok sme sa stretli a my dvaja stale spolu. Ostala zaskocena. Potom ina, ze budem mat 2 deti. S tym "frajerom" sme spolu uz 19 rokov a budeme coskoro mat 4 deti. Ale ja som sa oslobodila od tychto ludi, buducnost nikto predpovedat nevie. Len odhaduje podla Tvojho spravania, premyslania atd...

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daniela2202
28. nov 2022

@kolvplote my nie sme veštice 😂👎

vikusjk
28. nov 2022

@kolvplote K tvojej otazke, radsej sa asi opytaj jej, som zvedava, co ti povie 🙂 Ja som bola v zivote u vestice dvakrat, vzdy to bola ina. Nic z toho, co mi vyvestili sa nenaplnilo, cize totalna strata casu aj penazi.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetlonos
28. nov 2022

@elizabet173
v skutocnosti tomu jednoducho neveris 😂 musis sa viac snazit a najlepsie predstavit si, ako v nom kazdy den jazdis.

A aj s tymi predstavami - mnohi sedia na riti doma, zelaju si od univerza bohatstvo a vilu. Len tam zabudli dodat v tej knihe zelani, ze treba na tom aj realne pracovat. Malokedy zaklope niekto na dvere strci druhemu do ruky list vlastnictva od haciendy a ferari 😁 a samozrejme mesacneho prirastku na konte vo vyske aspom 300 000€ 😂 Zial, niektory tomu fakt veria.
To samozrejme viem, ze nie je tvoj pripad 🙂 ty si pracovity realista, co prilozi vzdy ruku k dielu a necakas, ze by ti peniaze prsali 🙂.

svetlonos
28. nov 2022

@soldi
ahoj,
su ludia ktori sa vedia napojit na zaznamy z akášickej kroniky. Odtial sa im dostavaju informacie. Su vsak aj ine zdroje. A su ludia cisti, dobri, ktori ti tieto informacie povedia naozaj spravne. Je ich vsak velmi malo. Myslim tych dobrych. Su ludia, ktori tie informacie, i ked pravdive, ziskavaju z negativnych zdrojov. A o tom ti hovorila ta veriaca kamaratka. Bud vies z ludi vycitit, aky su, ci dobri a ci z nich ide nieco zle temne. Inak je tazke vediet, kto pracuje s dobrom a kto nie.

slovakboy
28. nov 2022

@elizabet173 ani ja neverím nejakým poliam, ktoré neboli dokázané. Ani paralelným vesmírom, hoci si to myslím, že by to aj tak mohlo byť vysvetliteľné. Ale verím vierohodným svedectvám a teda sú asi veci medzi nebom a zemou, ktoré veda ešte nevysvetlila.

filipka250
28. nov 2022

@soldi katolici su na taketo veci....povedzme, ze haklivi. Veria v diabla, v peklo a inym bludom. Kamosku urcite neber vazne.

Mohla by som sa opytat na tu vesticu? 🙂

katarinkalilly
28. nov 2022

@kolvplote mne jedna tiež ospevovana vyveštila(pred 2r) že s mojim mužom budem mať dieťa a zatiaľ nič. A už ani nedufam

katarinkalilly
28. nov 2022

@filipka250 poznám jednu,čo berie nemalé peniaze za veštby, myslím že má až prehnané ceny, ale vraj si ju ľudia chvalia(pravdepodobne dobre zarábajúci) a viem, že je katolíčka a chodí aj do kostola.

liusa82
28. nov 2022

ja som toto tiež raz skúšala ohladom detí len tak zo srandy.Ja ich teda nechcem ani jedno, ale všade mi boli vyveštené 2 chlapec a dievča😀 teda jedno by som mala mať akože s určitosťou a to dievčatko a že keby chcem druhé musela by som behať už po lekároch.No niečo na tom možno pravdy bude,lebo moja mamina ledva mala mňa..žeby som to po nej podedila? no ale každopádne nechcem ani jedno.Mne tiež veštby dosť vychádzajú.Aspoň v hrubých obrysoch vždy

evasvecova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz