Veštenie a jasnovidectvo

mlynaricka
14. feb 2013

Dali ste si už niekedy veštiť alebo vykladať karty? 😲 Aké máte skúsenosti? 😎

katkas1
14. feb 2013

ano, ale to boli len take keci, ale keby som vedela o nejakej fakt dobrej vestici tak by som isla hned

katkaseiner
14. feb 2013

ja ano, bolo to v BA niekde pri Prievoze.. v takej budke...volala sa Elvira...vela sa mi splnilo...

cerez
14. feb 2013

Tiež som bola 2x. Veľa vecí sa splnilo.

lulka12
14. feb 2013

@mlynaricka Tak toto je niečo čomu sa vyhýbam. Myslím si ,že sa dosť využíva zúfalstvo ľudí a niekto si z toho zariadnil super biznis....🙂

Mám v rodine masérku , vešticu. Má na to živnosť a nikdy som sa o svoju budúcnosť z jej pohľadu nezaujímala.

V podstate sa jej skôr vyhýbam , lebo nemám z nej dobrý pocit.
Ale pre zaujímavosť sa dotyčnej tak zvrtol život aj jej deťom, že keby bola schopná vidieť veci vopred asi by ich vedela ovplyvniť k lepšiemu.

Podľa mňa budúcnosť má každý nasmerovanú a jeho dobré a zlé rozhodnutia ho posúvajú smerom kam si zaslúži....

A tak ak v živote neubližujeme a všímame si kde sa od nás čaká pomoc , určite to je lepšie ako na základe zvedavosti zveriť svoj osud do rúk ľudí , ktorí môžu s nami manipulovať......

ssisska
19. feb 2013

Ano dajte s tymi tarotovymi kartami pokoj,len zlo to prinasa.

darinkaa1
1. mar 2013

Ahojte, ja som bola u jednej vestici bola super. Volala sa asi Erika a byvala v Ruzinove stratila som na nu kontakt, viem,ze mala postihnutu dceru a viac vypatrat neviem, mala v byte aj psa-boxera myslim a zatial sa mi splnilo od nej vsetko...nemate na nu niekto kontakt?dakujem

miska743
1. mar 2013

ahoj poradte mi daku vesticu v samorine diky

valentina33
5. máj 2014

Ahojky, muzem ti poradit jedneho velmi, dobreho ludoveho lecitela jmenuje se pan peter z bardejova. Ma, opravdu nadprirozenu silu primo z nebe.. Mne, taky pomaha na dalku, a ma to dobre ucinky. Je, moc dobrej,, Najdes, ho na internetovej, stranke, primo pod, nazvem, ludovy lecitel peter, z bardejova. Dekuji, vam ze vam muzem poradit.

dayra
21. nov 2014

Mamičky, neviete nejakú dobrú a nie drahú vešticu z Trebišova? ďakujem za všetky kontakty :D

27sunny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kusika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kusika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkaseiner
27. sep 2019

@kusika jeej ano u nej som bola... to v akych novinach je? no mne sa naplnilo vela veci..

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka150
27. sep 2019

ja som bola dva krat, nic sa nesplnilo zatim.

ta Elvira kolko pyta za to?

kusika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kusika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kusika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cloemail
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kusika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kris_tyna
8. nov 2020

Chodila som pred XY rokmi k pani Elvire. Pracovala v Ružinove (kocka). Všetko sa mi do bodky splnilo... Môžem len odporučiť. Veľmi milá , slušná pani

lilka2408
1. apr 2021

@katkaseiner prosim ta mas este kontakt?ako sa volala?

katkaseiner
1. apr 2021

@lilka2408 je tomu tak 15-16 rokov, cize uz nie.. Elvira... tolko

mcmilan63
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mcmilan63
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aniky0507
2. okt 2021

@katkaseiner prosím Vás, mohla to byť táto www.jasnovidkaelvira.sk?

katkaseiner
2. okt 2021

@aniky0507 je to veľmi možné, tvár si už až tak nepamätám ale zdá sa mi že mala tmavé dlhé vlasy...takže možno...bolo to ale cca 15-16 rokov dozadu

tinus35
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristina2206
27. jan 2022

@kris_tyna prosim neviete jej presnu adresu?

mimi16181618
23. júl 2023

@martinka150 spojili ste sa s tou Elvirou?ak ano aky mate z toho pocit???oplati sa ist do toho?