Veríte, že predáte veci z inzerátov?

lenvam
13. okt 2022

Ahojte idem si po radu ci ako to nazvať, chcem sa len opýtať tých ktoré tu máte nahodené inzeráty pod rok 2020(videla som aj 2012🤦‍♀️) veríte ze tie veci ešte predáte?🤔 Po pripade ste si iste ze ich doma ešte mate?Lebo ja mam inzeráty max rok a potom to radšej darujem.Ci sa oplatí mať nahodený inzerát dlhšie a nech o to aj 2roky zakopavam ved hádam sa predá.

palicka
13. okt 2022

@lenvam a nepredpokladáte možnosť, že len nie je vymazaný inzerát?

maribell
13. okt 2022

Podľa mňa by tu mali mať inzeráty určitú expiráciu..potom sa človek zbytočne "prehrabáva" v bazáre medzi kúskami, ktoré nosila moja mama, keď som chodila na strednú 🤣 ..no dnes sú vhodné akurát tak na handru 🙄

pukina
13. okt 2022

aj rok je strasne vela na jeden inzerat, pre mna ak sa nieco do 2 mesiacov nepreda na ziadnom z portalov, prip. sa ani nikto neozve, bud darujem alebo sa toho zbavim inak. ja skor nechapem, ze sa tu niektore snazia predat veci, ktore su v otrasnom stave alebo nekvalitne/nepekne alebo nemaju ziadnu hodnotu. chapem ze kazdy peniaz je pre ludi dnes dobry, ale ked som uz videla zeny predavat bodycka z 98ho po 4 detoch, tak sa mi rozum zastavil..

lenvam
autor
13. okt 2022

@palicka preto ta otázka ze ci sú si iste ci to vôbec ešte majú, ci dakomu aj nedarovali za tie roky

lenvam
autor
13. okt 2022

@pukina presne alebo ze darujem k nákupu. Pochybujem že si niekto vypýta hlavne ze nahodený h cez 1000 inzerátov 🙈

majamat
13. okt 2022

@maribell no otazne je, ci autorka inzeratu neda tu vec do bazara opat.

lenkakravcova
13. okt 2022

@lenvam Ja mam inzerat jeden aj z r 2018, mamine plesové šaty. Teraz ich nevyhodim len preto, že si ich nikto nekúpil. Zase nie je to starožitnost. Kým ma miesto ich skladovať, má ich odložené. Možno sa niekomu budú hodiť.
Ale samozrejme také bežné veci sa dlhšie ako 2-3r neoplatí mať na bazariku. Jedine tak s postupným úplným zlacňovanim.

zenulkaaa
13. okt 2022

@lenvam uplne v pohode, kopec veci som takto predala. Ja nechávam, neviem, komu by som to darovala, takže inzerat si čaká až raz najde majitela. Najstaršie tu mám asi od 2015

thoughtfulweirdo
13. okt 2022

Ja som tu minulý rok kúpila synovi bundu z roku 2011, presne takú, ako som dlho márne hľadala 😍 a nebola to žiadna vychytená značka, žiaden špeciálny kus, akurát úplne podľa môjho gusta a bola som naozaj šťastná, že ju tá zlatá pani také roky opatrovala. Odvtedy mi nijaký nákup takú radosť nespravil 😄

zenulkaaa
13. okt 2022

@lenvam napr akurat ma ešte napadlo, že asi mesiac dozadu som predala postielku detsku, ktoru som tu mala zavesenu a doma opatrovala 4 roky. A oplatilo sa, niekedy sa vyplati čakat.

lenvam
autor
13. okt 2022

@zenulkaaa ako toto hej(domáce potreby, doplnky...) ale oblečenie a obuv prestate. Moja svokra opatruje,, nové obliečky, uteráky,, 20-30 rokov a mysli si ze keď sa to nepoužíval tak je to proste nove🤦‍♀️ ešte ma aj svoje svadobné topanky

zuzinabila
14. okt 2022

@lenvam vacsinou take veci predam tak, ze niekto si kupi novsiu a do objednavky prida aj nieco, co v bazare stoji uz dlho🙂

0silvia0
14. okt 2022

@lenvam Beries to cisto z tvojho pohladu.
Ja praveze uvitam starsie inzeraty. Moje decka casto hladaju starsi typ oblecenia, syn minule hladal retro tricka z rokov 90tych ale nenasiel. Oni nenosia co sa nosi, co leti, ale co sa im paci. Maju uchylku na oblecenie, obaja maju umelecke skoly. Cize ja sa casto prehrabavam v starych inzeratoch a to sa nemusim ani po hlave plieskat🤦‍♀️🤦‍♀️

meiwe
14. okt 2022

Ono to co pre niekoho je /odpad/ pre niekoho môže byť poklad 😉ak majú miesto na skladovanie tak prečo nie? Je to len ich vec ci je inzerát z roku 5 alebo 25 😉

selwadza22
14. okt 2022

@maribell retro veci sú opäť in. Ja som rada, že moja mama nevyhodila svetriky čo aj sama strikovala a nosila na strednej. Teraz sú veľmi módne a dokonca veľmi podobné tým, ktoré tak draho predávajú v obchodoch. A samozrejme, že keď boli dobre uskladnené tak sú ako nové. Hold staré veci sú kvalitné a nesmrteľné...

0silvia0
14. okt 2022

@selwadza22 presne, mam odlozeny sveter ktory som vlastnorucne 3 mesiace strikovala ked som mala okolo 20 rokov. Teraz ho nosi moja 18rocna dcera.

fineta
14. okt 2022

Všetko si nájde svojho majiteľa. 😊

zuzanka.zuzu
14. okt 2022

@zuzinabila toto nenávidím, naposledy som kúpila 3 detské knižky a prišla mi k tomu zadarmo plesová plyšová štóla 🙈 alebo mi k detským veciam pribalia lízátka či nahádžu cukríky - asi im nechutili a balenie bolo takmer plné tak zvyšok vysypali do objenávky mne - toto sa mi stalo už viac krát 😨 to sa niekde radia?

zuzinabila
14. okt 2022

@zuzanka.zuzu nie takto som myslela..napr.kupi topanky za 10 eur a vyberie si aj nejake tricko za 0,50 centov k tomu...aby usetrila na postovnom