Veríte vešticiam?

adka_pajerska
6. júl 2012

Viem,že je to dosť blbá otázka ale moja mamina bola u veštici a s manželom sa snažíme o bábatko už dlhšiu dobu.Keď prišla mamina k veštici jasné že bola zvedavá či budeme mať niekedy bábatko.Veštica jej na to povedala,že nechápe prečo chodím po doktoroch,že vraj budem kočikovať do 1roka a pol.Myslíte že je to blbosť?

lea1333
6. júl 2012

@adka_pajerska mne povedala vestica ze otehotniem v marci 2012 ale neotehotnela som ale sranda je ze mam termin v marci 2013 😉

hajanka
6. júl 2012

@adka_pajerska zo srdca ti to prajem, ale vesticou by som sa urcite neriadila, takze, nie neverim vesticiam 🙂 ani poveram, ani podobnym sarlatanskym praktikam

adka_pajerska
autor
6. júl 2012

@lea1333 mysliš že tým chela povedať že do roka a pol otehotniem??? 😀 Vieš pretože moja mamina si k nej sadla a ona hned sa spytala či mam priatela pretoze tu vidi babatko a ze do roka a pol budem uzu kocikovat a to bolo myslim okolo 4.juna 😀

ladytt
6. júl 2012

@adka_pajerska Počkaj a uvidíš :D Ja som bola u veštici viac krát a niečo sa splnilo a iné nie, takže neviem povedať, či musí mať na 100% pravdu. Keď som bola naposledy povedala, že budem mať chlapčeka a mám ho 🙂
A u ktorej si bola?

adka_pajerska
autor
6. júl 2012

@hajanka Ja som na tom tak isto 😀 Preto sa pýtam na nazor inych žien 😉

maxa77
6. júl 2012

ja som neverila, tak som isla zo zvedavost k jednej, ze ako to tam prebieha a uplne vsetko co mi povedala sa mi splnilo.. ze zmenim pracu (trafila presne aj oblast), ze tesne pred 26.r budem mat babo, a priatela videla v uniforme (rok na to isiel k policajtom).. asi to nemohla byt nahoda a len take taranie

strawbery
6. júl 2012

s vešticami je to ťažké.......nehovorím, že im neverím,ale tiež mám s počutia skúsenosti, že je málo takých, ktorým sa veriť dá.......podla mňa nič nepokazíš tým, že v to veriť budeš,ale neupni sa na to ako na fakt

lea1333
6. júl 2012

@adka_pajerska neveim ako je spolahliva ale prajem aby ti to vyslo 😉

adka_pajerska
autor
6. júl 2012

@maxa77 no aj mamine povedala presnu minulost as nemala to s kade vedieť len sranda je že mne povedala že sa mi narodí babo a mamina si najde priatela a odstahuju sa 😀

adka_pajerska
autor
6. júl 2012

@lea1333 Dakujem bodaj by si mala pravdu 5 rokov je len 5 rokov ☹

lea1333
6. júl 2012

@adka_pajerska chapem my sme sice bojovali "len" 2roky ale aj to bola pre mna dlha cesta aj mne vestkina povedala ze som potratila a nemala to od kial vediet aj povedala mesiac kedy aj pohlavie mi povedala a teraz to ma byt chlapcek a zdravy 😉

adka_pajerska
autor
6. júl 2012

@lea1333 no aj mne povedala to iste že som potratila a o 3 dni som isla do jedneho centra a tam mi to s vysledkov potvrdili ☹ A este neviete čo čakáte???

lea1333
6. júl 2012

@adka_pajerska este je skoro 😀 som len v 6-7tt 😀 az za 3tyz mozno lebo ideme na specialny ult niaku novynku maju v nemocnoici tak snad uvidime 😉

adka_pajerska
autor
6. júl 2012

@lea1333 Jaj prepac som si to prečítala až neskoro 😉 Tak ti drzim placky aby ti vsetko dobre dopadlo 😉

vieruna
6. júl 2012

no ako nadej to nie je zle a rozhodne lepsie sa upinat na takuto pozitivnu vec, ako na negativne myslienky 😉

lea1333
6. júl 2012

@adka_pajerska dakujem aj ja tebe

nastasja25
6. júl 2012

@adka_pajerska to je ťažko,záleží aká je to veštica,či majú snou dobré skúsenosti aj druhý..aj ja som bola zo srandy pred rokmi s kamoškou,ešte sme len vchádzali cez bránu a videli sme ju za oknom ako nás sleduje..otvoríme dvere a kamoške hovorí,že je tehotná,tá sa zasmiala,že by o tom musela niečo vedieť,ale naozaj bola,načo prišla neskôr samozrejme..Mne predpovedala,ža sa určite vydám za vysokého tmavovlasého chlapa v uniforme,dieťa budem mať určite jedno a to dalšie závisí odo mna..vydala som sa,časovo to síce nesedelo,bolo to neskôr,za chlapa v uniforme,prvé dieťa som potratila a teraz máme malého chlapčeka..ale najhoršie bolo to čakanie,ved ja som aj z dresu dokázala urobiť uniformu 🙂 🙂

tinushka13
6. júl 2012

@lea1333
@adka_pajerska
kočky ja som bola pred rokom v máji.. tetuška veľmi príjemná. Hovorila o minulosti ( v ničom sa nesekla) potom o prítomnosti čo sa deje ( to sa už vôbec nesekla v ničom) a o budúcnosti. Všetko sa mi splnilo. Do bodky. Ja týmto veciam neverím. Ale keď mi povedala, že sestra žije v Porte, má teraz nový vzťah.. mamina , že často balí kufre a cestuje do zahraničia (robila v Rakúsku na 14 dňové turnusy). Ocino má skvelú prácu ale o dva mesiace firmu zatvoria a skončí ( stalo sa presne o dva mesiace). babka že ma rakovinu ale silno bojuje a nepoddáva sa. Mne ukázala presne kde som bola operovaná a na čo. ďalej mi povedala, že mam cystu na ľavom vaječníku a mám ísť s tým k Dr. Stalo sa že dva dni na to som krvácala a fakt tam bola.. 😅 Tiež povedala presne kam chodím do školy a aký odbor. Nuž poviem Vám, odchádzala som dosť v šoku... 😎 😎
Keď som bola asi v 7-8tt som viezla kamošku k veštkyni. A hneď mi povedala, že som tehu a budem mať dievčatko.. A v pondelok mi Dr. potvrdila dievčatko.. 😀 😀 😀 😀 😀 ale i tak neverím , že tieto veci vidia.. neviem síce ako to robia.. ale zaujímavé to je .. 😀 😀

tinushka13
6. júl 2012

@lea1333 Neviem či ti na UTZ uvidia pohlavie. Bábatko je ešte príliš maličké na to aby bolo vidieť a pohlavné orgány sa ešte vyvíjajú. Ale v 10tt ti na 99% zistia pohlavie z krvy www.geneton.sk 😉 držím palčeky

fomarik
6. júl 2012

@adka_pajerska No, najprv musím povedať, že vešticiam neverím a ni som nikdy neverila, ale moja kamoška ma raz ukecala na vešticu - cigánku 🙄 my sme tiež nemohli otehotnieť a bola som sa na náš problém opýtať veštici. Povedala mi, že s mojím manželom neotehotniem nikdy!! že vidí nejakého mojho kolegu, ktorý bude z dediny a že s tým otehotniem. Ze ma moj manžel opustí kvoli tomu, že mu nebudem mocť dať dieťa. No, nechcela som tomu veriť..... aj mi zle prišlo z toho, čo mi povedala 😝 😝 😝 😝 😝 A prd makový!!!!! Otehotnela som!!! s mojím mm samozrejme, síce za pomoci centra ale máme krásnu dcerku aj bez vešteckých táraniniek. Takže ja neverím, ani horoskopom, ani ničomu inému.
Ale zase..tebe prajem, aby sa ti to splnilo! 😉

gubcikova
6. júl 2012

môj svokor si dal u známej vyveštiť s kávy.vtedy som bol v 30tt.veštica mu vyveštila,že s bábom sa niečo stane,že vidí odtrhnutie pupočnej šnúry od mami.že mamička robí niečo veľmi zlé čo bábätku ubližuje.ked mi toto povedal bola som úplne v šoku.všetci mu vynadali,že toto sa tehotnej nehovorí.svokre to nedalo a šla k druhej veštici,tá jej vyveštila(tá veštila s kariet),že malinký sa narodí zdravý,ale skôr.v 33týždni my začali komplikácie,malý nepriberal,ale dotiahli sme to až do 39tt.narodil sa síce malinký,ale zdravučký

lea1333
6. júl 2012

@tinushka13 mne lekarka povedala ze maju niaky specialny ultr ze sa tam dozvieme uplne vsetko tak uvidim ale je mi to uplne jedno len nech je zdrave 😉

tinushka13
6. júl 2012

@lea1333 tak daj potom vedieť.. som silno zvedavá.. a tušáka nemáš žiadneho? 😉

lea1333
6. júl 2012

@tinushka13 mam chalan 100% 😀 Teo aj ho tak volam

lucia2505
6. júl 2012

No mne sa stala taká príhoda, že keď som otehotnela, ale ešte som to memala potvrdené od lekára, tak som išla ku veštici a tá mi povedala, že síce som tehotná, ale plod nie je v poriadku, síce videla tam tehotenstvo, ale nie porod.Povedala mi, že budem mať dve deti - dvojičky, ale vraj nie teraz a nie prirodzene. Bola som z toho úplne na nervy a celú cestu domov som plakala, priateľ ma ukludňoval, že sú to blbosti. No a keď sme prišli domov, začala som špiniť, utekali sme na pohotovosť a rovno ma nechali v nemocnici, kde ma operovali kvoli mimomatrnicovému tehotenstvu.Vybrali mi vajcovod a zistili,že druhý je nepriechodný a že budem moct otehotniet už len cez ivf.Takže to vyšlo úplne presne a dúfam, že v zime keď ideme na ivfko,tak mi vyjdu aj tie dvojičky 🙂

lucka.lucy
6. júl 2012

Ahojte, ja co mam masera, tak je cely blazon do tibetu a tychto veci ... 😕
Ked idem k nemu, tak bez toho, aby som mu povedala,ze co mi je mi to povie on.
Ked ma ide masirovat, tak si predhreje ruky, polozi mi ich na chrbat a po chvilke mi povie,ze co mi je.
Napr,: ako prvy mi povedal,ze mam problem so stitnou zlazou a ja som sa tak divne na neho kukla, ze co to mele a do pol roka ma operovali. 😅 😉
Vzdy mi povie kedy mi pride mrcha, ci mam niaky zapal v tele atd.
No a potom ta masaz!!! To je nieco super!

U vestici som bola raz a skoro som utekala prec od nej, lebo som sa "zlakla" toho co vsetko o mne vie! Bolo to daco uzastne!!! Carodejnica jedna... 😎
Ja som si tiez vykladala karty, 3 - 1 a zatial mi skoro vsetko vychadza... alebo je to len nahoda a stastie??? 😕

NA BABATKO SA NIKDY NEMA PYTAT !!!

janie80
6. júl 2012

@adka_pajerska moja mamka bola u vestice pred cca dvomi rokmi... samozrejme sa pytala aj na nas, deti... ja som mala akurat pred svadbou a hned po svadbe sme sa chceli zacat pokusat o babo... tak vestica jej povedala, ze do konca dalsieho roka (2011) porodim... a stalo sa to, ze medzi sviatkami 2010 som potratila... 😢 a ziaden porod sa na konci 2011 nekonal... no a odvtedy to nejde...
ked je to pozitivna info, tak to urcite povzbudi, ze je nadej a trochu uvolni psychiku... ale upinat sa na to nejako velmi urcite nie je riesenie... drzim palce, aby mala pravdu... 😉 😵

adka_pajerska
autor
6. júl 2012

@janie80 Dakujem ale tiez nejako na to neverim

adka_pajerska
autor
6. júl 2012

@lucka.lucy nikto sa na babatko nepytal,ono to povedala sama 😉

lucka222
6. júl 2012

Ja osobne verím na veštenie a kartárky. Ale treba to brať z rezervou lebo osud a životné rozhodnutia sa menia. Mne kartárka povedala v marci že ak moj partner si nedal alebo nedá pozor tak budem tehotná. Ďalej som to neriešila. A v apríli som naozaj zistila že som tehotná ale bohužial radosť trvala len týžden lebo 22. apríla presne týžden co sme to vedeli som o babo prisla. Spontánny potrat. Ale ze vela vecí ktoré sa stali tak ako povedala kartárka. Ale nezabúdajte že ak nechcete aby sa niečo stalo tak to môžete zmeniť. A dievčatá jediné čo by nemala hovoriť že kedy kto zomrie.