Veríte svojmu šiestemu zmyslu vo vzťahu k mužom?

mimkaz
3. jan 2012

Ahojte babenky.Dáte na svoj inštinkt vo vzťahu k mužom,konkrétne ked máte pocit že sa chlapovi páčite? Za všetky názory a zapojenie sa do debaty ďakujem. 🙂 🙂

maryx
3. jan 2012

@mimkaz Verila som, dokonca mi to daný muž aj opätoval...ale po čase som ostala v pomykove, keď sa odmlčal a vyšlo najavo, že je workoholik a nemá na mňa čas. Takže odvtedy šiesty zmysel vynechávam zo vzťahov k mužom... 😎

mimkaz
autor
3. jan 2012

@maryx ja mám zase problém že niekedy neviem o čo mu ide...nechcem aby to vyzeralo blbo ja som vydatá a on ženatý...neviem ale asi mi nejde o nič vážne, možno si trochu pozdvihnúť sebavedomie, no to je taký chlap že to vyzerá ako keby boli dve osoby v jednom...jedno robí a druhé vraví...a potom som z toho v pomykove aj ja a je mi blbé spraviť prvý krok, pretože neviem ako zareaguje a nechcem pred ním vyzerať hlúpo... 😝

maryx
3. jan 2012

@mimkaz takto poznám s tým dvoma osobami v jednej mužskej hehe čiže žiadne prekvapenie 😀 a v tomto ti veru neporadím, lebo sama som si nevedela dať rady 😎 Ten dotyčný tiež reagoval ked sme boli spolu úplne úžasne, prejavoval záujem a ked sme boli odlúčený tak bol schopný aj dva týždne nedať o sebe vedieť... nikdy mi sám od sebe nenapísal a mne po čase začalo pripadať, akoby som za ním doliezala...tak som to nechala tak...

mimkaz
autor
3. jan 2012

@maryx no ved to ani ja sa nechcem vnucovať, ved predsa len ja mám muža a on je ženatý...len je pravda že ma dosť priťahuje a potom ma to zožiera a tiež je to tak ako píšeš, že v jeden deň úplne super konverzácia-doberáme sa podpichujeme a pod. myslím že viac menej flirtujeme a následne ako keby sa to nikdy nestalo a mňa to potom vždy zamrzí....neviem ale mám pocit že by aj niečo chcel...ja neviem ale myslím že s nami to chlapi majú jednoduchšie, my ked máme záujem tka to dáme patrične najavo no nie???? 😀

maryx
3. jan 2012

@mimkaz ak sa smiem spýtať, ale neuraz sa, prečo zvažuješ nad iným chlapom ked si vydatá? Nemyslím to v zlom, len ma to tak napadlo 😉
U nás to prekročilo tú fázu flirtovania a mali aj vzťah, ale ako píšeš, raz bola super konverzácia a jasné že aj noc 🙂 a následne sa aj dva týždne neozval, a výhovorka typu - veľa práce po čase prestala účinkovať...

mimkaz
autor
3. jan 2012

@maryx to je v pohode nehnevám sa..ja sa to tiež nekedy sama seba pýtam...som so svojím mužom šťastná nemám sa na čo sťažovať a rozhodne si nechcem zničiť rodinu...no odkedy som spoznala toho dotyčného tak nanho neustále myslím, on je totižto manželov kolega z práce takže o nom počujem dosť často a odkedy nás môj muž zoznámil tak je to takéto...a aj ked píšem že si nechcem rozbiť rodinu, keby prejavil záujem o niečo viac tak neodolám je to maximálne silná príťažlivosť...len to že niekedy mám pocit že aj jemu o to ide a potom zase neviem čo si mám myslieť...no neviem sa zbaviť myšlienok na neho a stále si v hlave premietam naše rozhovory a stretnutia...my sme zatial len vo fázi rozhovorov a doberania sa, ale ked sa občas stretneme tak je medzi nami dosť dusno,také to iskrivé dusno,no a ja neviem či si to len nahováram alebo je to naozaj tak.... 😝

maryx
3. jan 2012

@mimkaz presne táto silná príťažlivosť a chémia bola aj medzi nami...v živote som to nezažila a práve preto ťa plne chápem. Vlastne ani nevieš proti tomu bojovať ... proste musíš na neho myslieť a neustále predstavy, ktoré máš ťa sem tam privádzajú na kraj zúfalstva, lebo si vieš predstaviť aké by to mohlo byť...
Len je u teba na uváženie, či ti to stojí za manželstvo...hlavne ked si v nom šťastná. 😉 Napr. ja osobne to šťastie nemám, stojím pred rozvodom a vlastne mám celkovo smolu na chlapov... 😉

bodka13
3. jan 2012

až doteraz som rozmýšľala,že na čo by mi bol 6 zmysel pri manželovi po 13 rokoch manželstva 😀
@mimkaz možno potrebuješ cítiť,že si stále žiadaná a atraktívna 😉 ...ale treba zvážiť či ti chvíľkové "pobláznenie" stojí za zničenie šťastného manželstva 😉

mimkaz
autor
3. jan 2012

@maryx presne si to pochopila s tou príťažlivosťou a nenormálnou túžbou po ňon ale to asi bude také že zakázané ovocie chutí najviac...a k mojmu manželovi, vieš mi máme super vzťah on vie že sa mi ten dotyčný páči a ja viem kto okrem mna by pripadal do úvahy u neho, no zase nieže to bude vyzerať tak že si každy robí čo chce to nie, len sa proste rozprávame aj o takých veciach a ked s tým kolegom telefonuje tak dá nahlas telefón aby som ho počula a mohla s ním kecať aj ja.....on mi dokonca vraví že aj jemu(tomu kolegovi) o niečo ide a smeje sa že keby jemu dala žena najavo záujem tak by sa choval inak,no tiež sa smeje že ked sa so mnou rozpráva(ten kolega) tak má uplne iný hlas....akurát včera sme to rozoberali a smial sa že by sme ho mali vziať niekam na chatu, bez jeho ženy samozrejme, opiť ho a tak by sme zistili či chce či nie hihiih 😀
a mrzí ma že ty nemáš také šťastie ako ja a nemáš po boku super chlapa... ale som rada že som našla niekoho kto moje túžby chápe a tiež si tým prešiel, je velmi ťažké sa takej silnej príťažlivosti ubrániť...
@bodka13 no ved hej aj ja si myslím že je to tak, že si chcem niečo dokázať, len niekedy nemôžme svoje túžby dokonale ovládať..a to je aj môj prípad no najviac ma mrzí že neviem jednoznačne z jeho správania o čo ide jemu 😝

sisaha
3. jan 2012

@mimkaz z priatelov sa v jednej chvili mozu stat nepriatelia, alebo ak by si mu aj podlahla, tak by si bola lahko vydieratelna...neviem ci taketo pokusanie osudu stoji zato, hlavne ak mate dobre manzelstvo. A mozno iba on skusa kam si az ochotna zajst..ja by som na takuto hru nepristupila, mohol by byt hoc aj zo zlata.. 😉

bodka13
4. jan 2012

@mimkaz
@sisaha no a mňa napadlo,že čo ak je to skúška na teba...však oni dvaja sa mohli kľudne dohodnúť a hrať to na teba 😉

mimkaz
autor
4. jan 2012

@bodka13 no to zase nie, lebo on sa potom pred mojím manželom za svoje činy ako keby hambil alebo mu je to trápne...raz sa stalo že bol u nás ked nebol manžel doma apotom mu takmer týždeň nedvíhal telefón asi z obavy že čo mu na to povie,takže tak to isto nie je...tu ide fakt len o to že ja sa nejak v nom nevyznám že či( keby to bolo možné,tzn. keby sme boli obaja slobodní)by mal alebo nemal o mna záujem.... 🙄